LG Optimus L9

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
intact79
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 08. Maj 2013. 10:36
:: Lg L9 P760
:: Samsung i600

Re: LG Optimus L9

Post od intact79 »

Au,to znači da više neću imati moje brojeve i ostalo?!Jel znaš možda da li postoji neka varijanta da to iščupam?

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: LG Optimus L9

Post od dimi89 »

Razmisljam da kupim ovaj telefon (8mp verziju) pa sam cuo da ovaj telefon nema ambient light sensor :o i da brightness moze samo automatski da se podesava ...Da li nekmo moze da potvrdi/porekne ove navode ?
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: LG Optimus L9

Post od artifex »

Dimi,mozes samo rucno da podesavas osvetljenje,nema auto brightness...Meni licno to nije bio problem dok sam koristio ovaj telefon

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Re: LG Optimus L9

Post od mazzy »

Pa ja imam 4x HD i ne koristim to automatsko ... Stavim na 30% non stop, meni sasvim dovoljno .

iwax
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 26. Maj 2013. 16:05
:: lg optimus l9 p768
:: lg optimus l9 p760

Re: LG Optimus L9

Post od iwax »

Artifex ili ako neko drugi od vas zna koja je ta prodavnica u Kragujevcu,gde ima L9 p768 nema mi javi :roll:

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Re: LG Optimus L9

Post od dimi89 »

iwax ja sam video na jednom nasem sajtu gde kupujes-progajes stvari :roll: ima ih i u beloj boji,salje covek.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: LG Optimus L9

Post od bojanra »

Дали је неко имао или има проблема са инсталирањем навигације? Шта год да сам покушао нема шансе, убацио сам досада сто пута и мени и другарима мање резолуције и знам поступак али на ову резолуцију нема шансе :smutny: шта да радим? Има ли неко некакво решење?

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Post od artifex »

Bojanra,ja sam iGO najnormalnije koristio na ovom telefonu.Sta tebi predstavlja problem?

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: LG Optimus L9

Post od toda81 »

Nije mi jasno kako kod tebe nece da radi iGO koji sam ti dao da skines, a kod drugih sa tom istom rezolucijom je radio... To je bas cudno. Nadam se da si prethodnu verziju prvo izbrisao iz app managera i posle ceo folder iGO sa memorisjke kartice pa si tek onda kopirao novi folder iGO
Note IV N9100 dual

bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: LG Optimus L9

Post od bojanra »

Sve sam brate uradio kako treba, veruj mi, jednostavno nece pa nece, kada ceo folder prekopiram na sd u udjem preko astra da ga instaliram jednostavno krene instalaciju, zavrsi je i kada hocu da udjem u meniju jednostavno mi non stop izbacuje, nesto ispise sada sam i zaboravio sta ali nece

EDIT:
Konacno sam uspeo, evo kako, otvorio "sd" tamo napravio folder "igo" i u njega jedan po jedan folder iz vec skinute navigacije kopirao, kada sam sve odradio tada mi je pokrenuo posle instalacije, eto kako je to moguce i sta se tu desava nemam pojma

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: LG Optimus L9

Post od toda81 »

Jao,postoji mogucnost da ti nije kopirao neke fajlove kako treba jer na se na JB desava da neke fajlove nece da kopira, tj pita da li hoces da ih kopiras
Note IV N9100 dual

bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: LG Optimus L9

Post od bojanra »

Дали неко зна неки програм или већ на неки начин како да избришем из галерије оне профилне слике што што се не могу избрисати као остале? (чисто да знате о којим се сликама ради, то су оне на којима у доњем углу стоји знак пикаса албума)

bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: LG Optimus L9

Post od bojanra »

Evo odgovora na moje pitanje iznad pa koga interesuje:


viewtopic.php?f=66&t=19066&start=3640


Jos jednom da se zahvalim Ceftriaxone na pomoci :D

bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: LG Optimus L9

Post od bojanra »

Jeste li provalili foru za uredjivanje ikonica?, simpaticno 8)




Slika

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Re: LG Optimus L9

Post od mazzy »

Pa uglavnom na Lg Ui ima ovo ... drzis malo duze prst na njoj i ponudi ti :P

Mozes izabrati od ponudjenih, a isto tako i skinuti s interneta sliku ili uslikati ...
Ekstra

bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: LG Optimus L9

Post od bojanra »

Stvarno sam se iznenadio kada sam video skontao ovu mogucnost, znaci vrh je :lol:

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Re: LG Optimus L9

Post od dule88 »

Nekako mi L9 deluje prejeftino,ocajna plastika pozadi,isprane boje,ruzan sve u svemu...Neko ga poredi sa S2,tu poredjenja nema,S2 je puno jaci i kvalitetnije odradjen.
Ja mislim da je Alcatel Idol 6030 minimum u rangu sa L9,ako ne i kompletno bolji uredjaj.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: LG Optimus L9

Post od cvoruga »

dule88, Samsung fan(atik) :o .
Kaži mi kako možeš da porediš S2 koji je koštao 400+ € kada se pojavio i L9 od 220€?

Re_EDuCaTiON
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 408
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2013. 16:30
:: LG G7 ThinQ
Lokacija: Beograd

Re: LG Optimus L9

Post od Re_EDuCaTiON »

dule88 napisao:Nekako mi L9 deluje prejeftino,ocajna plastika pozadi,isprane boje,ruzan sve u svemu...Neko ga poredi sa S2,tu poredjenja nema,S2 je puno jaci i kvalitetnije odradjen.
Ja mislim da je Alcatel Idol 6030 minimum u rangu sa L9,ako ne i kompletno bolji uredjaj.
:O :uhuh: alcatel bolji od LG-a? auuu tebraaaaaa :lol: uzmi alcatel pa posle vidi gde ces da nadjes opremu ako nedaj boze crkne ko ce da ga popravi ;) yes gde uporedjujes s2 sa l9 8) l9 je najbolji za te pare, jednostavno nemas bolji i to je to :) ;)

bojanra
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Ned, 06. Maj 2012. 20:10
:: G2
Lokacija: Novi Sad

Re: LG Optimus L9

Post od bojanra »

Cisto da i ja iznesem svoje misljenje o ovom telefonu koji koristim zadnjih par meseci, kao prvo telefon deluje jako, jako skupo i veoma je kvalitetno uradjen, plastika pozadi je fenomenalna, nema nikakvih odvajanja niti skriputanja, o bojama ne treba da trosim reci, mnogo skuplji (npr s2) ne moze da mu pri smrdi, sve u svemu ko god ga je video na stolu odmah mu je zapao za oko i odmah odusevljenja od ljudi... Neko ga poredi sa s2, tu poredjenja nema, jednostavno L9 se pokazao daleko jaci i kvalitetnije odradjen telefon.

pozz :D

Odgovori