LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Behemoth napisao:Zale se ljudi da me ne cuju najbolje kad pricam,kao da se prekida.
Jel to neki bag kod ovog telefona?
Priblizi telefon i ne pomeraj ga mnogo od lica dok razgovaras i neces imati problema.Problem je prisutan kod G2 i N5,propust koji se ne moze ispraviti nikakvim flesovanjem tj.nema drugog resenja.U pocetku sam mislio da je do bazne stanice,slab prijem ali sam uvideo da je do telefona i disciplinovao se u koriscenju tako da me sad svi dobro cuju,bez prekida.Naviknes se i problema nema.
LG G2 Black,16GB

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Re: LG G2

Post od Motoman »

Da li ima neko link za narodnu verziju g2 tweaksboxa v2.4 da mi posalje na pp, ubih se trazeci?

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »


Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: LG G2

Post od Chobby88 »

Ne postoji narodna verzija,moras obicnu verziju da otkljucas placanjem.
Nemoj se ni muciti da trazis.

MakiRocket
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 151
Pridružio se: Sub, 30. Mar 2013. 14:13
:: Galaxy s6

Re: LG G2

Post od MakiRocket »

Imam ozbiljan problem sa g2. Do sada mi se nije desavalo. Prijavljuje mi kao da su mi stalno slusalice prikacene i ne mogu da obavljam pozive normalno, samo sa slusalicama mogu. Imao sam cloudy 1.0, mislio sam da je do njega, pa sam vratio backup i resetovao ga na fabricka i opet isto. Odneo sam ga u servis, rekli su mi da je mozda usla voda, otvorili ga i kazu da je sve ok, ali je kvar jos uvek prisutan. Probali i oni drugi sistem i opet isto. Da li se nekome ovo desilo?

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

prvi put cujem za takav kvar da se desio da li si probao da uradis Full Wipe (Dalvik, Cache, System & Data) pa ubaciti svez rom i posle toga opet wipe data i cash pa da vidis da li ce to da prijavljuje ponovo

MakiRocket
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 151
Pridružio se: Sub, 30. Mar 2013. 14:13
:: Galaxy s6

Re: LG G2

Post od MakiRocket »

Da jesam, probao sam. Prvo sam vratio backup pa onda Full Wipe (Dalvik, Cache, System & Data) . Definitivno nije do softvera. Sutra idem u servis da vidim da li su nesto uradili.

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

jel neko zna da li ce biti apdejt kit kat 4.4.4 za g2 :) :) tj da li ima najave kakve

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Re: LG G2

Post od Motoman »

Chobby88, da, to sam skontao posle par sati trazenja :D
rex, nista zvanicno nisu objavili, verovatno ce prvo izbaciti za g3 pa onda za g2..

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: LG G2

Post od Nennad »

Biće 4.4.4 verovatno ubrzo, verovatno tokom leta, ali Android L teško.
Sada stojim napolju, pootvarao 5-6 aplikacija, slušam radio, uključena navigacija držim telefon na Suncu, a on sam smanjuje brightnessi preko maske prži prste. :)

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

nennad koji rom koristis i nadam se da ce ubrzo 4.4.4 samo se pitam kakvu ce nam novinu doneti

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od Azimuth »

Zakrpe, kao što svaki od tih manjih apdejt ova donosi. Ništa spektakularno, ali svakako korisno. Uglavnom su "ispod haube" te razlike i nećeš ih videti. Kada će stići 4.4.4? Ja sumnjam da će pre jeseni. Pa i 4.4.2 je kasnio prilično u odnosu na neke druge brendove. Poznata nemarnost koju su, nadam se, uvideli i sami.
Nego, meni nije jasno, kako to odjednom da svi imaju taj problem sa prekidanjem ako mrdaju telefon tokom priče?

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

ja imam problem ajd nazvati jedino kada ga udaljim od sebe al opet ako si glasan tebe cuju al sa drmanjem nemam problema nikakvih

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Azimuth napisao:Zakrpe, kao što svaki od tih manjih apdejt ova donosi. Ništa spektakularno, ali svakako korisno. Uglavnom su "ispod haube" te razlike i nećeš ih videti. Kada će stići 4.4.4? Ja sumnjam da će pre jeseni. Pa i 4.4.2 je kasnio prilično u odnosu na neke druge brendove. Poznata nemarnost koju su, nadam se, uvideli i sami.
Nego, meni nije jasno, kako to odjednom da svi imaju taj problem sa prekidanjem ako mrdaju telefon tokom priče?
Update ce kasniti a pitanje je koliko ce znacajne novine doneti?Ne treba ocekivati nista specijalno.
Sto se tice prekida u toku razgovora,nije to odjednom.Nekad ti sagovornik sa druge strane ne kaze da se slabije cujes,nekad (uglavnom) pomislis da je uzrok slab prijem,dok na kraju,kad se vise puta dogodi isti problem ukapiras da je do uredjaja.Pomoc oko uzroka nadjes,naravno iz pomoc googla gde procitas da mnogi imaju isti problem pa se prepoznas.A mnogi "normalno" koriste telefon,ne pomeraju ga od lica,ne pridrzavaju ramenom pa nemaju pomenuti problem.
LG G2 Black,16GB

aleksandar90ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 21:26

Re: LG G2

Post od aleksandar90ns »

MakiRocket napisao:Imam ozbiljan problem sa g2. Do sada mi se nije desavalo. Prijavljuje mi kao da su mi stalno slusalice prikacene i ne mogu da obavljam pozive normalno, samo sa slusalicama mogu. Imao sam cloudy 1.0, mislio sam da je do njega, pa sam vratio backup i resetovao ga na fabricka i opet isto. Odneo sam ga u servis, rekli su mi da je mozda usla voda, otvorili ga i kazu da je sve ok, ali je kvar jos uvek prisutan. Probali i oni drugi sistem i opet isto. Da li se nekome ovo desilo?
probaj da ocistis ulaz ja sam imao isti problem.
Alexlgg2

MakiRocket
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 151
Pridružio se: Sub, 30. Mar 2013. 14:13
:: Galaxy s6

Re: LG G2

Post od MakiRocket »

Ne jos uvek nista. Jos je u servisu kao nesto pokusavaju, danas sam isao kod njih i nista jos uvek. Kazu da su ga otvarali i da je unutra sve ok, nema nikakvog kvara. U petak idem na more, ostavicu ga u servisu dok se ne vratim sa mora, ako ga ne poprave onda cu ga prodati u takvom stanju (naravno po nizoj ceni) i verovatno cu uzeti N5. Mada se ipak nadam da ce ga srediti, jer g2 je po meni odlican uredjaj.

EDIT:
aleksandar90ns napisao:probaj da ocistis ulaz ja sam imao isti problem.
Verovatno su u servisu to vec uradili
Poslednja izmena od Ninolina u Sre, 09. Jul 2014. 19:05, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Nemoj da pišeš postove jedan za drugim već koristi opciju "Izmeni". Pročitaj pravila Foruma.

aleksandar90ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 21:26

Re: LG G2

Post od aleksandar90ns »

lazu druze samo da izvuku pare evo meni se bas danas desilo to mislio da je otisao softver izmenjao sve moguce ok fabrickog stoka do cloudya 1.2 i nadjem na stranom sajtu da treba da se ocsti . Znam da zvuci smesno ali duvao sam u ulaz i usisavao i proradilo je. :D
Alexlgg2

MakiRocket
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 151
Pridružio se: Sub, 30. Mar 2013. 14:13
:: Galaxy s6

Re: LG G2

Post od MakiRocket »

Pokusavao sam i ja da ga ocistim pre nego sto sam ga odneo u servis. ''Duvao'', stavljao tanku krpicu na iglicu i cistio, itd...ali nije pomoglo...ali probacu opet ako oni ne urade nista, a nadam se da hoce....Hvala na savetu

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: LG G2

Post od Nennad »

rex napisao:nennad koji rom koristis i nadam se da ce ubrzo 4.4.4 samo se pitam kakvu ce nam novinu doneti
Koristim stock kit ket 20f i dorimanx kernel. Uplašio sam se da nešto ne pregori, pa sam skinuo case i ugasio ga da se ohladi.
Ništa bitno novo neće doneti 4.4.4, velike promene doneće Android L, novi kernel, art kao podrazumevani runtime, novi ui, drugačije notifikacije.
Inače je za G2 kit ket došao u približno isto vreme kao i kod drugih vodećih proizvođača, popravili su se u odnosu na neki raniji period, samo mislim da će na G2 sada polako zaboraviti kada je izašao G3.

stejer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Uto, 18. Jun 2013. 00:11
:: //

Re: LG G2

Post od stejer »

Mislite da ce G2 dobiti Android L? Bilo bi dobro.

Odgovori