LG GS290 Cookie Fresh

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
basc90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 12. Feb 2008. 17:15

LG GS290 Cookie Fresh

Post od basc90 »

Kome treba neki savet za ovaj fon pitajte,preporucujem telefon svima,nije skup i ima sve sto je potrebno za svaciju upotrebu

iflp
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 19. Avg 2010. 21:29

LG GS290 Cookie Fresh...

Post od iflp »

Par pitanja:
1. Kako da uradim MASTER RESET, telefon ima mogucnost samo Reset Settings???
2. Koliko bi me kostalo UNLOCK ovog telefona, uzet je preko VIP-a, ili jos bolje kako da nadjem NCK kod, imam kod za ulazak podesavlja UNLOCK-ovanja na telefona, ali mi trazi NCK kod???

basc90
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 12. Feb 2008. 17:15

Post od basc90 »

Za master reset stvarno neznam,procitaj po forumu za npr Lg cookie,a za unlock ako odradis gubis garanciju,pitao sam posto i ja imam ovaj fon preko vipa,a cena za unlock je oko 10-15 eura

alex-si
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 06. Jun 2008. 01:30

Post od alex-si »

Idi u settings,zadnja opcija ti je reset telefona ako ti trazi kod upisi 1234 ili 0000 ili probaj 2945#*# 8)

galebg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 11. Jul 2011. 08:31
Lokacija: Beograd

Post od galebg »

Ako moze neko da mi pomogne oko podesavanja interneta - mt:s mreza,oni su mi poslali podesavanja ja instalirao i nece :P Ko zna nek napise,hvala. 8)

misa98
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2011. 19:20

Post od misa98 »

da li se moze promeniti tema na ovom telefonu(lg gs290 cookie fresh) jer ga i imam. mislim ja sam trazio na netu i skinuo teme ali mi ih fon ne podrzava. video sam na netu da moze ako se nekako hakuje ali ja necu tako nisam siguran. da li neko zna????

Odgovori