LG Optimus One P500

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
kovach81
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 207
Pridružio se: Ned, 03. Jul 2011. 22:35
:: Samsung S10+ G975F

Post od kovach81 »

I ja imam problem kao handael..juce sam uzeo ovaj telefon i zanima me kako da iskljucim sve te sinhronizacije da mi ne trose megabajte?Sem toga kako se izlazi iz neke aplikacije,gde se nalazi exit?ja samo izadjem na back i onda mi radi u pozadini..

superboki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 08:05

Post od superboki »

Pre 2 meseca sam preko mts-a uzeo ovaj telefoncic,instalirao zvanicni 2.3.3 i ostavio stock kernel. Sve je fino radilo do pre par dana od kada mi se desava sledece: kad god probam da otvorim android market ili se povezem na googl mejl (preko instalirane aplikacije) preko 3g mreze kaze nesto tipa network error i nece. ako obe aplikacije pokrenem iz brauzera (ili preinstalirani ili opera) sve lepo radi,takodje i market i gugl rade ako je wifi konekcija u pitanju. cisto radi testa probao sam sve ovo i sa se x10 mini sa drugom mts karticom i sve se identicno desava. zna li neko u cemu je stvar?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

superboki, problem je u MTS-u... Nema veze samo sa tvojim telefonom već se isto dešava i na ostalima koji koriste MTS... Potrebno je da izmeniš naziv APN-a... Sada ti stoji gprswap a treba da izmeniš da bude gprsinternet... Nakon toga nećeš imati problema...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

bigmica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 16:55

Post od bigmica »

ja danas dobih ovaj fon....sve sam zivce sa njim poogubio....hoce li neko biti ljubazan da mi objasni o cem se radi...udjem u postavke pa u aplikacije pa pod POKRENUTE USLUGE i sve vreme se neke aplikacije update....ja to sve iskljucim i nakon par minuta sve se opet ukljuce..........ako neko zna nek pomaze il ce fon zavrsiti o zid... :x

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

А да ли ти уопште знаш шта радиш у "Покренуте услуге"? Шта ти сметају процеси који су заправо обавезни за рад система, или ти смета систем ало то можеш да искључиш на дугме за искључивање телефона :D

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

bigmica, ako to radis da bi ugasio update zbog skidanja mb/kredita onda idi u "settings - wireless&network - mobile networks" - i odstikliraj data enabled.

vuksna
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 23. Maj 2011. 12:01

Re: LG Optimus One P500

Post od vuksna »

Jel moze neko da mi kaze kako da ga povezeme na PC Suite (skinuo sam sa LG stranice) i kako da instaliram Igo navigaciju koju sam takodje skinuo ali ne znam da je instaliram? Kako se uopste instaliraju programi i igrice na ovaj telefon?

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: LG Optimus One P500

Post od toda81 »

Samo trebas da povezes tel sa komp-om i posle da kooiras folder iGO na telefon ili karticu i da onda u tel instaliras neki file manager i da udjes u njega i da pronadjes folder iGO, udjes u njega i samo kliknes na instalacioni fajl za iGO i instaliras program. Samo moras da budes siguran da je taj iGO sto si ga skinuo za rezoluciju ekrana koji ima tvoj tel
Note IV N9100 dual

vuksna
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 23. Maj 2011. 12:01

Re: LG Optimus One P500

Post od vuksna »

povezem ja telefon sa kompom preko kabla u My Computer-u ja mogu da prebacujem stvari na SD karticu ali kada hocu da povezem preko PC Suite on kaze da nema odgovora od telefona a ne pokazuje mi nikakav zahtev na fonu i stiklirao sam u sinhronizaciji telefona da moze da se povesuje.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: LG Optimus One P500

Post od toda81 »

Ma tebi je za sada bitno da mozes iGO da prebacis na SD...
Note IV N9100 dual

vuksna
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 23. Maj 2011. 12:01

Re: LG Optimus One P500

Post od vuksna »

Ma u pravu si :D prebacio sam, instalirao pomocu File menager-a i sljaka sasvim lepo.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: LG Optimus One P500

Post od toda81 »

Sin od mog direktora ima ovaj tel i problem. Tel odjednom ne moze da se upali, tj upali se kada je na punjacu i cim se upali odmah se ugasi. Da li imate neko resenje? Hitno mi je potrebna pomoc.

Znacilo bi mi ako neko zna kako se ulazi u recovery da probam da iz recoverya odradim reset

EDIT:
Pronasao sam na netu da se u recovery ulazi ovako: Boot into recovery by holding POWER+HOME+VOL DOWN

ali kada to pokusam da uradim nece da udje u recovery jer samo blicka na ekranu LG i to je sve
Note IV N9100 dual

ivana.hana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 06. Apr 2015. 14:44
:: samsung galaxy i809
:: Lg p509

Re: LG Optimus One P500

Post od ivana.hana »

Imam LG Optimus T (P509) i pokusavam da skinem viber. Uspela sam da ga skinem,ali nece da me prijavi,tj kad zelim da me prijavi izbaci da je gresk internetu. Nemam u kuci mogucnost za wi fi,a preko mobilnog interneta nece. Sta uraditi?

Odgovori