LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: LG G2

Post od Mladen_90 »

I meni je zbog toga sumnjiv, jos kaze da je kao nov i da nema ni jednog traga koristenja. Za garanciju sam pitao i kaze da je nema. E sta sad ako ne bude imao kutiju?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: LG G2

Post od acamatic »

Mladene moraću i ja da ti predložim nešto. Da kada upališ telefon odeš na play store (market) skineš aplikaciju CPU-Z i sa njom vidiš šta taj telefon ima ispod "haube". Tako da ćeš sa tim teško moći da omaneš. Ako neko još nešto ima da ti predloži, možeš i to isprobati..

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

acamatic, slzem se,ali nema gde nisam nesto procitao vezano za G2. Mislim da ta stranica ne postoji. Takodje sam ubedjen da kopija za G2 ne postoji. Ali uradi tako mladene kao sto ti je acamatic rekao.
Sve mislim ili da je ta fleka u pitanju,ili da je menjao ekran,tac,pa to nije strucno uradjeno,sa tedencijom da se to kasnije opet manifestuje nekim problemom

Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: LG G2

Post od Mladen_90 »

Znaci i ako bude sve funkcionisalo i izgledalo vizuelno kako treba opet postoji mogucnost da nije OK? Ako je tako, onda je mozda bolje da preskocim ovu ponudu i da trazim malo skuplji, ali sa garancijom.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

Mladen_90, i mene buni ta cena od 190 evra :? ....
16 godina na forumu MOBILNISVET

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

Mladen_90, postoji,veruj mi na rec. Citao sam dosta,i tako naleteo na primer,gde je lik uzeo telefon isto bez garancije,i gde je imao problem sa ekranom. Kada je telefon odneo u servis,ustanovljeno je da je bio 'otvaran' i popravljan. Mozda bas zbog toga lik i ne daje garanciju. Nemoj pogresno da me shvatis,da te sada nesto odvracam od kupovine,samo sam realan. Ako neko hoce da ti preporuci ovaj model,onda bi to ja sigurno uradio. Ako ti kinta nije problem,dodaj koji evro vise,pa uzmi sa garancijom,i nema glava da te boli :wink:
Da,zoreli,to bi bilo to. Uz cloudy 2.1 ne moras nista dodatno da flesujes,sve je unutra.

Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: LG G2

Post od Mladen_90 »

Hvala puno na pomoci. Naravno da cu vas poslusati, inace ne bih ni trazio vase misljenje ;) Necu onda ni ici da ga gledam...znam da je telefon zmaj i jos treba da ovaj bude i vizuelno ok i kako ja njemu onda da odolim :D Ceka se bolja ponuda. Jos jednom hvala na brzim i korisnim odg.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

Mladen_90, tu smo da pomognemo. Javi utiske kad uzmes telefon :wink:

Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: LG G2

Post od Mladen_90 »

Naravno. Tu sam ja...trebacete vi jos meni :lol: fix za kameru i tako to. Ja sam samo cuo za to, inace sam totalni pocetnik :)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

Mladen_90, spremi onda gajbu piva pa cemo se lepo druziti :wink:
Poslednja izmena od kutijagreha u Uto, 23. Dec 2014. 16:47, izmenjeno 1 put ukupno.

knelee32
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Pon, 11. Avg 2014. 15:31
Kontakt:

Re: LG G2

Post od knelee32 »

Kad se prica o gajbi racunajte i mene :)

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: LG G2

Post od Cooomi »

Ajde ljudi vise flešujte taj 5.0 i istestirajte kameru, treba posle NG da se ponovim, možda mi i g2 zadovolji potrebe :D

Mladen_90
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Uto, 23. Dec 2014. 15:46
:: Samsung J7 2017

Re: LG G2

Post od Mladen_90 »

Sto se tice gajbe tu je vec druga prica...tu odavno nisam pocetnik 8) Bice, bice :wink:

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

Flesno bi ga ja ali 5.0 je za f320,za Koreju :) sacekacemo jos malo,mislim do kraja januara,lizalica je kod nas :)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

G2 dobija 5.0 verovatno u januaru :)

LG G2 getting the Android 5.0 Lollipop update soon http://www.loadthegame.com/2014/12/22/l ... pdate-soon

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Dok ga ne istestiraju da bude stabilan i bez bagova necu ga pustati u tel :)
Isto kao sto sam za KK cekao par meseci da sve slegne.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

Ja sam imao / imam i G2 i G3 ... G3 sa 4.4.2 i 5.0 - verujte ništa ali ništa posebno nije Lollipop za G3 , niti brže radi , niti je baterija bolja ... malo efekata tranzicije / šminke i to je to . Uopšte nisam impresioniran .

G2 i G3 sa CloudyG3 ROM-om na 4.4.2 rade fantastično ... + Xposed i G3 TweakBox :) ... a toga na Lollipop nema (i ko zna kad će biti) .

Kakav je posao LG napravio sa G2 to je čudo , ne postoji bolji smartphon u cenovnom rangu do 300 evra .
16 godina na forumu MOBILNISVET

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: LG G2

Post od Cooomi »

Mislim da sve nove verzije Androida dobijaju svoj puni šmek samo na Nexus uređajima jer sve ostale firme ubacuju svoj UI i to prikriva uglavnom svu šminku koju najviše i vidimo i osetimo sa novijim verzijama...

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

zoreli, lg je napravio takav posao sa G2,kao sto je svojevremeno samsung uradio sa S2

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G2

Post od El Laki »

zoreli napisao:Kakav je posao LG napravio sa G2 to je čudo , ne postoji bolji smartphon u cenovnom rangu do 300 evra .
Malo LG, malo xda developers :D ali slažem se u potpunosti

Odgovori