LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

zoreli tako je za sada lepo radi nema bagova a ko voli ovakav izgled neka ubaci :D :)

knelee32
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Pon, 11. Avg 2014. 15:31
Kontakt:

Re: LG G2

Post od knelee32 »

Koliko se ja secem bender je rekao da nece stavljati na xda samo za nas :)

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

Upravo slušam Billboard 2014 Year-End Hot 100 Songs (2014) i prosto ne mogu da se otmem utisku da je kvalitet zvuka neverovatan , kakav posao je Dori uradio sa ovim kernelom pa to je čudo ... ovakav kvalitet zvuka sam doživeo jedino na HTC i iPhone :)

Slika
16 godina na forumu MOBILNISVET

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

Jedno je sigurno,odlicna podrska za ovaj telefon na xda :)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G2

Post od Baraba »

zoreli, jesi li na stock ili G3, sa tim sjajnim zvukom? Meni dori nikako nije lepo radio sa G3, mada davno beše kada smo isprobavali :)

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

Baraba, Cloudy 2.1 + Kernel-Dorimanx-V9.4-KK-[15-47]-[20-12]-LG-D802-PWR-CORE + Viper for Android .

... na prošlom G2 sam imao Dorimanx 7.4 i nisam bio zadovoljan ali ovo je druga priča :)

Edit: svi su se ranije žalili na zvuk u toku razgovora , treba u STweaks podesiti osetljivost mikrofona na 0 i sagovornik će vas čuti perfektno (i obavezno uključiti "suzbijanje buke" i "poboljšanje glasa" u opcijama poziva) .


............................................................................................................................................................................

Šta je sa ovom baterijom :?

Slika Slika
16 godina na forumu MOBILNISVET

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Re: LG G2

Post od Motoman »

Moze li da se koristi dorimax i na art-u?

bender_007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 350
Pridružio se: Ned, 28. Sep 2014. 09:48
:: LG G2

Re: LG G2

Post od bender_007 »

Možeš i na artu.

losmmi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 28. Dec 2014. 19:54
:: lg g2
Lokacija: Zemun

Re: LG G2

Post od losmmi »

Pozdrav drustvo. Nov sam na forumu. Imam ovu stvarcicu vec 3 meseca i prezadovoljan sam. I ore sam koristio Android ali nikada se nisam zbog garancije usudio da rutujem telefon. Sada sam citao skoro sve postove iz teme i uradio to konacno. Hvala svima koji su pisali uputstva i slicno. Stvarno ste mi puno pomogli. Instalirao sam ovaj Cloudy 2.1 pa sam primetio sledece. Kamera je stvarno bolja novu. Fokusira brze. Blic traje 1-2 sekunde nije 5,6 kao ranije. Sta sam primetio do sada:
-ne umem da ugasim ton kada slika kamera. Nema te opcije. Nema precice za blic kada snima video, dakle u toku snimanja ne mogu ukljuciti blic kao ranije i iskljuciti vec moram zaustavljati snimak da ukljucim.
-nema aplikacije fabricke za lampu, ni widget takodje.
-desava se kada otvorim vise aplikacija pa ne zaustavim a izlazim iz neke app tako sto stisnes home, pocetni ekran na koji se vrati je orazan pa se ikonice i widgeti pojave nakon 1,2 sekunde.
-rezimi na kameri su oskudbiji nego ranije. Magicni fokus je neato novo i radi fenomenalno.
E sada pitanje za vas, sta je ovo Dory sto pisete o tome i ova podesavanja zvuka? Meni je zvuk sasvim ok, isto kao i ranije. Nikakvu razliku nisam primetio.
Par slika od mene. Noćni uslovi, koriscen blic.
http://www.dodaj.rs/?3S/oV/ncivnxf/1/20141228223944.jpg
http://www.dodaj.rs/?I/3v/1aC59cEV/1/20141227221828.jpg

Kafanski uslovi :D
http://www.dodaj.rs/?47/AR/1Wyn4Yob/20141227233034.jpg
Magicni fokus
http://www.dodaj.rs/?14/2m/16Pkeaxv/20141228222115.jpg

Znam da slike ne treba ovako da stoje rj.kao direktan link ali kucao sam preko telefona i iste ubacio preko google chroma i ne mogu da kopiram onaj link za forum. Nadam se da ne zamerate.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

losmmi, inastaliraj XCam LG i imaćeš sva podešavanja koja tražiš.

https://www.androidfilehost.com/?fid=95784891001613656
losmmi napisao:
-desava se kada otvorim vise aplikacija pa ne zaustavim a izlazim iz neke app tako sto stisnes home, pocetni ekran na koji se vrati je orazan pa se ikonice i widgeti pojave nakon 1,2 sekunde.
To ne bi smelo da se dešava , idi u recovery i uradi wipe cash i dalvick . Ako se to opet dešava preflešuj ROM i uradi reset u recoveriju . Ima widget za lampu - izvuci ga na početki ekran iz Widgeta .
Ako si zadovoljan ROM-om ne treba ti Dorimanx kernel , kažem zbog toga što uz kernel dolazi STweaks aplikacija sa gomilom podešavanja pa ako nisi detaljno upoznat šta čemu služi lako možeš sve pobrkati .
Ali ako baš želiš da ga flešuješ evo linka (fleš iz recoverija a pre i posle fleša uradi wipe cash i dalvick)

LG G2 D802 KitKat Kernels List!: http://www.dorimanx.com/LG/
16 godina na forumu MOBILNISVET

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od drdekzar »

Kolega mi upravo ubacuje ROM: Cloudy G3 v2.1.
Moze link gde da skinem apk Xcam i da li treba i apk Xcam setings, moze link za oba

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: LG G2

Post od Nennad »

Ovo je xcam apk za cloudy romove
https://www.androidfilehost.com/?w=file ... 1e3936eda2

Xcam settings može, a i ne mora, plaća se, ja kupio, ali joj nisam našao neku primenu.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

drdekzar, Nennad, jel vas dvojica uopšte čitate ovu temu i predhodne postove ???
16 godina na forumu MOBILNISVET

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od drdekzar »

Ja se izvinjavam zbog posla nisam imao vremena bas sve da iscitam ali sad sam procitao prvu stranu i sve mi je jasnije:)
Stalno imam neki strah da cu nesto da zeznem.

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: LG G2

Post od Nennad »

@zoreli, ja se takođe izvinjavam, proces instalacije kamere je zbunjujući, pogotovo za one koji ne instaliraju sami romove, samo sam dao direktni odgovor.
Pošto sve piše u prvom postu, ja više neću ništa objašnjavati u ovoj temi.

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: LG G2

Post od zoreli »

Ok momci , znači ko ima Cloudy 2.1 ROM instalira XCam LG apk i to je sve što je potrebno :) .
16 godina na forumu MOBILNISVET

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG G2

Post od kutijagreha »

Amin :) sve lepo napisano,cak i kroz tutorial objasnjeno,samo da se malo procita

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od drdekzar »

Sve lepo pise na prvoj strani, kolega koji je trebao danas da mi proda telefon je ne znam kako uspeo nesto da zaje...koliko sam ga razumeo brikovao je telefon ili vec.Kaze pokusace veceras da sredi pa da mi ga sutra donese.Nije pratio ovo uputstvo vec neko sa xda koje je radjeno za model d800, a njegov je d802.Nadam se da ce uspeti ta da resi bas sam se nameracio da slikam za praznike decu, sneg....

Yoht90
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Uto, 16. Dec 2014. 00:05
:: LG G2 32gb

Re: LG G2

Post od Yoht90 »

Jel ste sigurni ovo za xcam? Imam cloudyg3 2.1 i stock aplikacija i xcam mi daju slike istog kvaliteta...sad sam instalirao i probao...i cini mi se da je u xcam slabiji framerate...

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: LG G2

Post od McLaren F1 »

Koju verziju Vipera koristite, FX ili HiFi? :roll:
Ako se ne varam, vidim da se više neće raditi na HiFi verziji.

Odgovori