LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
ilex
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Čet, 04. Apr 2013. 16:08
:: Lg g2 Asus memo pad7

Re: LG G2

Post od ilex »

stejer, smatram da hoce,. nema mu jos ni god.. dana od kako se pojavio bilo bi glupo da vise ne izbacuju nove verzije androida za g2 :)

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Re: LG G2

Post od Motoman »

Ma bice sigurno i za G2 novi android samo je pitanje koliko cemo cekati.. Mogao bi se LG ugledati na HTC, oni izbacuju update u roku od 3 meseca od izlaska nove verzije androida za svoje flagship-ove.

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

nennad i kako ti se cini 20f sa dorimanx jel se greje kakva mu je baterija jel ima kakvih izmena :)

Nennad
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 634
Pridružio se: Pet, 23. Jan 2009. 19:01
:: LG G2

Re: LG G2

Post od Nennad »

Isto kao i 20d. :D Nema nikakvih vidljivih izmena. Baterija bez promene. Ne greje se dok igram igricu ili snimam video, ovo je izgleda bilo do loših podešavanja dorimanx kernela.

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

da li se vama desava kada ste na netu da poscne da se gubi net tj bude mi na H i samo odjednom nestane pa se vrati a dogadja se i kada je na E

Duhhh
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 10. Jul 2014. 22:16
:: LG G2

Re: LG G2

Post od Duhhh »

Moze li iko da mi kaze kako da resim problem koji glasi: Kupio sam LG G2 nov i prezadovoljan sam njime sem jedne stvari... kad god izadjem na VIBER i SKYPE i krenem da pricam odmah mi pukne aplikacija ili pak nista ne cujem i samo krci i pojavi mi gresku... Isto mi se desava i na WIFI i na 3G a takodje sam izbrisao aplikacije i opet instalirao. Molim za odgovor ko zna jer zaista mi stvara problem jer su mi viber i skype neophodni.. Moj mail je mailto:dimitrijevic84@gmail.com u slucaju da neko zna kako da resim problem.. Hvala unapred!!

Android version 4.4.2
Karnel verion 3.4.0
Softwer version D80220d-EUR-XX

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: LG G2

Post od m@c|-|oR »

Која мрежа?
Мени се слично дешава на мом телефону (One X), а мислио сам да је до рома или чак картице или телефона.
Опишу мало случај, да бисмо упоредили.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

pa na telenoru znaci kada surfujem ili sam na fb desava se da odjednom net stane i nestane H pa se vrati i to na par sec nestane desi se nekada u 15min da par puta nestane a tako i na E

MakiRocket
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 151
Pridružio se: Sub, 30. Mar 2013. 14:13
:: Galaxy s6

Re: LG G2

Post od MakiRocket »

Da li neko zna postoji li ocija da se ugase slusalice, tj da ne rade i kada su prikacene, posto meni nos-stop prijavljuje da su prikacene iako ih nisam prikacio? U servisu nista nisu uradili, a ja sutra putujem na more pa nisam hteo da ga ostavljam kod njih (treba mi za fotkanje :))

pimplo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 93
Pridružio se: Pon, 28. Jul 2008. 03:57
:: LG G2 32gb Black

Re: LG G2

Post od pimplo »

@rex, meni se isto desava u poslednje vreme, LG G2, Telenor, Novi Beograd i centar grada :dry:
HTC 10

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

PIMPLO pa majku mu sta se to desava sa netom evo danas za 3sata ako se nije sam iskljucio jedno 20puta :angry:

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G2

Post od Baraba »

To je onda do telenora.

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

baraba ma nisu oni vise normalni znaci strasno em gde je slab net em se gubi non stop znaci katastrofa

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG G2

Post od Baraba »

Pa taj internet i signal na telenoru hvale. Kako sad ovo ?

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

baraba pa hvale i previse al evo sta se dogadja katastrofa i resio sam da ih napustim tj ugovor raskidam snjima ma nisu normalni daju malu a sve uzmu

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: LG G2

Post od vla-do »

Do Telenora je gotovo sigurno. Dešava se i drugima, a i meni je pre nego što sam promenio mrežu (pre 6 meseci).

rex
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 685
Pridružio se: Uto, 10. Dec 2013. 01:21
:: lg g2
:: nokia

Re: LG G2

Post od rex »

vla-do a kada si promenu mrezu i na kojoj si sada mrezi da li ti se desava isto ili ne

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od Azimuth »

Meni se na mts desilo jednom samo i to na par sekundi da se izgubio data saobraćaj. Na vip se to dešavalo sporadično, povremeno i isto je kratko trajalo. Nikada ovako kao tebi, ni toliko često ni toliko dugo.

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: LG G2

Post od Cobiklajic »

Bas je smesno, nisam trazio ocnog nego pitao dali je neko imao rakav problem
Poslednja izmena od Cobiklajic u Sre, 16. Jul 2014. 19:24, izmenjeno 1 put ukupno.

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: LG G2

Post od vla-do »

rex, prešao sam u mts u januaru. Dešavalo se i meni, ženi i prijateljima čija sam telefone čačkao. Dešavalo se da odem na net, ukucam stranicu i čekam nekad i preko 10s da bi on tek onda dao reakciju. I ja sam na početku mislio da je do telefona, ali kad sam promenio mrežu (nije razlog menjanja mreže), tada sam uvideo da je do nje, a ne do telefona.
Prijatelji koji su na Telenoru, poslednjih nedelja posebno se žale na net. Da navodno radi toliko sporo da ponekad odustanu od čekanja... :?

Odgovori