LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: LG G2

Post od ~Arkan~ »

Ako stvarno dođe do kraja meseca ovo će biti ubica Samsung-ovog čeda a i G2 mi se za sad više dopada od Z1 modela.
Još ako gledamo kako cena Lg telefonima pada brzo (Lg Optimus G već može da se nađe za 290e) ovo će biti dosta prodavan model.

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

I onda kad ga kupis,dodje neki pametnjakovic i kaze,sta si kupio to sranje od LG-a :lol:
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: LG G2

Post od fannY »

I onda ga lupis tim LG-jem po glavi. :D

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Behemoth napisao:I onda kad ga kupis,dodje neki pametnjakovic i kaze,sta si kupio to sranje od LG-a :lol:
I onda kad ga kupis,prodje neki mesec,pojavi se novi,SG5 i svi kazu:Kakv Lg,krsina od telefona,zastareo model,kupite novi SG5,Nexus 5 .....
LG G2 Black,16GB

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Re: LG G2

Post od Bodibiber »

Novi galaxy s5 izlazi najranije krajem aprila...znaci kupis sada LG G2 i imas oktobar, novembar, decembar, januar, februar, mart, april( 7 MESECI) najbolji telefon i onda u maju S5 izadje i kosta 150 evra vise nego sto LG G2 pocetna ;).

A cek cek posle koliko meseci je izasao G2 u odnosu na S4-maj, jun, jul, avgust, i pola septembra(4-5 MESECI)...tako da andjele unesi malo realnosti, ocekuje se to od starog clana foruma :lol:

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

S4 je izasao april-maj,svi koji vole mobilne telefone i imaju novca su ga kupili i onda,pola godine kasnije pojavljuje se (odnosno,nije se jos ni pojavio,gledamo slike na netu i donosimo zakljucke) LG G2 i svi misle da ce zabeleziti neki veci uspeh,veliki broj prodatih primeraka.Sumnjam.Najveca mana LG-a je sto uvek kasni sa novim modelima.Koliko se cekalo na P880,Nexus 4?Da su se pojavili kada je najavljeno,Samsung nebi prodao milione dvojki i trojki.Uskoro stize i Note III a koliko je prodato Lg optimus pro modela?
Mislim da je mnoge uhvatila pocetna euforija,neprestano gledanje video klipova,testova a telefon nije niko video uzivo,probao,imao u rukama.Ako sve bude kao sto je prikazano,ovo je moj izbor za kupovinu a do tada se uzdrzavam od prejakih reci.
Jednostavno, par sati (dana) nije dovoljno da se utvrdi, pre svega, pouzdanost nekog modela.
Bio bih dosta oprezniji sa izrazima tipa"ubica " i sl.
LG G2 Black,16GB

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Re: LG G2

Post od Bodibiber »

Taj termin ''ubica'' je totalno detinjast, ali da je telefon skoro u svemu bolji od s4 to stoji, kamera-slike u mraku, ois; brzi procesor, bolja grafika, bolji kapacitet baterije(za vise od 50 % jaca kada je web browsing u pitanju, a ovakav tip telefona se upravo za to koristi), nema pregrejavanja jer je s800 mnogo bolje odradjen od s600, i sto je najvaznije nema laga koji je sveprisutan kod s4...jos na to kada dodam da ovde u Kini imam mogucnost da uzmem korejsku verziju sa dve baterije i slotom za memorijske kartice mislim da dileme nema koji je telefon bolji izbor...pogotovo kada se uzme u obzir da ce taj isti G2 biti na tronu narednih 7 meseci kao najbolji telefon sve do izlaska s5...

Iskreno ne znam sta to vise moze da donese s5 u odnosu na ovaj fon koji je po meni galaxy s4 sa unapredjenim najvaznijim stvarima(jaca baterija uopsteno ali posebno pri koriscenju interneta, nema pregrevanja, bolje slike po mraku, ois).


Da se razumemo osnovni razlog zasto se galaxy s3 prodao u tolikom broju je reklama tokom olimpijskih igara koja se vrtela non stop.

I mene ne zanima da li ce se G2 prodati u milijardu primeraka ili 100 hiljada mene interesuje da li je telefon dobar ili ne

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Bodibiber-Nadam se da imas LG G2 (mozda je kod tebe dostupan) kad tako pises.Raduje me ako tako bude jer nameravam da ga kupim.O tome kakav ce biti SG 5, ne zanima me (sigurno ce biti bolji jer je tako uvek bilo i bice,verovatno ce imati vise memorije,vise piksela,vecu bateriju i jos kojesta).Takodje me ne zanima da brojim mesece,koliko ce telefon biti na tronu (mozda je vec pao sa trona,cim se popeo jer je predstavljen Z1) jer ne kupujem telefon na nekoliko meseci i nemam nameru da se dicim time da imam naj telefon.Cinjenica je da Samsung ima najkompletnije telefone i najbolju prodaju i najpopularniji su a misli na sve.Prestavlja telefone na pola godine(galaxy u prolece a note u jesen i tako uvek ima top model u ponudi).Na pitanje priljatelja zasto ne kupujem SG4,ja im odgovorim da cekam Lg2 a oni mi se smeju.Ne mogu da veruju,pitaju se da li sam normalan?
LG G2 Black,16GB

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Re: LG G2

Post od Bodibiber »

Nemam G2, cak naprotiv imam s4,nazalost uzeo china mobile verziju sa unakazenim softverom tako da cu morati da ga prodam i uzmem G2...da sam kupio normalan s4 zadrzao bih ga sigurno jos godinu dana jer je telefon super ali opet i on ima mnoge mane...ponajvise battery drainage, pregrevanje, lag...

Ovde se korejska verzija G2 vec prodaje za 3300 juana(kontam da je bez garancije) sto mu dodje oko 410 evra, a to je vise nego pristupacna cena.

http://item.taobao.com/item.htm?spm=a23 ... tive_new=1

A sto se tice Samsunga oni su jednostavno kraljevi marketinga. Ljudi siju po prodaji panasonikove televizore, a panasonic televizori su duplo bolji i sa 20-30 posto nizom cenom. Sta reci kada su ceo svet uverili da je super amoled najbolji ekran :) a Htc one ekran ga sije :)

MakiRocket
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 151
Pridružio se: Sub, 30. Mar 2013. 14:13
:: Galaxy s6

Re: LG G2

Post od MakiRocket »

Cudi me da niko ne pominje da je telefon plastikaner (kao kod s4 i s3), a izradjen je od iste plastike kao s4. Meni se ta plastika svidja (ukusi su razliciti), ali cudi me da se ovde to ne pominje, a samsungu je to glavna kritika.
Telefon je odlican, na testovima se dobro pokazao, bas mi se svidja ali mi se ne isplati da menjam s4 za njega :-)

andriod
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 298
Pridružio se: Sub, 31. Avg 2013. 11:36
:: i9300
:: P970 Optimus black

Re: LG G2

Post od andriod »

http://www.gsmarena.com/lg_g2-review-982.php

sve objasnjeno,sto se tice LGa postoje zemlje u kojima ima veliku popularnost i trzisna politika cijena ga svrstava u prijemcivije ali to je vec ekonomskapolitika tako da :P
Bez sumnje jedan od najboljih a volio bih cuti koji je najbolji :P
Ima par nedostataka ali sto se tastera tice ne mora da znaci da je promasaj ili mana,mozda to ne bude toliko lose,jos da ima taj slot i ne daj Boze Xenon blic...Jeste da Xenon cijedi bateriju i ne omogucava veliku brzinu slikanja ali bolje ne postoji
Operator

andriod
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 298
Pridružio se: Sub, 31. Avg 2013. 11:36
:: i9300
:: P970 Optimus black

Re: LG G2

Post od andriod »

a sad i zvanicno u prodaji
http://www.gsmarena.com/lg_g2-5543.php
Operator

Prydz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 21. Mar 2013. 13:28
:: Galaxy Nexus

Re: LG G2

Post od Prydz »

Ako nego gleda da li je telefon ''in'' ili tako nesto, onda ne zasluzuje da poseduje isti.

Zamisli da menjas fon jer ce ti neko reci ''e izasao je novi sto nosis taj stari model'' :ohmy: :lol:

To je vec neka vrsta kompleksa. :D

andriod
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 298
Pridružio se: Sub, 31. Avg 2013. 11:36
:: i9300
:: P970 Optimus black

Re: LG G2

Post od andriod »

http://www.gsmarena.com/lg_g2_vs_samsun ... ew-984.php

mada vidim u startu gresku u prednostima SGS 4 jer opciono postoji i G2 verzija dual sim
Operator

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Sprema se jos jaca verzija G2koja ce biti konkurent Z2.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Re: LG G2

Post od Nikola Vapa/CA »

Zanimljiv tekst i komentari na isti.
http://mobile.benchmark.rs/mobilni_telefoni/test_lg_g2

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Uskoro ce i Erica detaljno testirati dugo ocekivani G2,perjanicu LG-a
http://www.youtube.com/watch?v=JV4ATKeV ... m_quJiUaeQ
LG G2 Black,16GB

andriod
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 298
Pridružio se: Sub, 31. Avg 2013. 11:36
:: i9300
:: P970 Optimus black

Re: LG G2

Post od andriod »

Operator

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Re: LG G2

Post od AnGeL oF LoVe »

Zna li se,priblizno,kada ce konacno stici kod nas ovaj telefon?Ima li neko info o tome i da li je neko imao prilike da ga isproba?
LG G2 Black,16GB

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od znemanja »

A evo ga i kod nas po ceni od 550 evra, nija tako velika startna cena, verujem da će se ubrzo stabilizovati na realnih
350-400e

http://www.telekoplus.com/mobilni-telefoni/lg/g2/
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori