LG G2

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Custom normalno.
kvaka33, ma koristim ja Iphone 7 ali sa ovim se igram povremeno,i sad sam mu nesto zagovnao pa se zakucao.
A za Iphone nemam ni sta da diskutujem,dobar telefon,radi posao i to je to.
Da imam neki problem sa njim sigurno bih bio aktivan 8)
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od kvaka33 »

Behemoth napisao:Custom normalno.
kvaka33, ma koristim ja Iphone 7 ali sa ovim se igram povremeno,i sad sam mu nesto zagovnao pa se zakucao.
A za Iphone nemam ni sta da diskutujem,dobar telefon,radi posao i to je to.
Da imam neki problem sa njim sigurno bih bio aktivan 8)
Aha,nisam znao da si na iphonu,ne posecujem teme vezano za apple tako da...
Mada nikad ne bih rekao da ces posle jednog G2,kome se svasta moglo raditi, otici na iphone
U svakom slucaju drago mi je da te i jedan i drugo dobro sluze

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: LG G2

Post od Behemoth »

Moze i sad svasta da mu se radi,telefon leti sa 7.1 da je to nerealno.
Elem,odem ja u servis,jer nisam imao vremena vise da se zezam,kaze mi lik da ga bacim u kantu,ja onako iznerviram,sednem nocas(a radio prvu),zainatim se i uspem da ga butujem.
Odem kod servisera,pitam ga kakve je on skole zavrsio kad moze tako nesto da mi kaze,i da sam uspeo sam da ga popravim.On me gleda,zatecen,reko sam da su sramota za svoju struku i izasao napolje.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: LG G2

Post od bestboy »

Напиши који сервис, да одемо тамо и гађамо га трулим парадајизом. :D
Верујем да је био проблем око бутлоудера јер се са различитим 20а/h мења комбинација дугмића за улазак у доунлоуд мод. Битно је да си се снашао. 8)
Слобода или смрт

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od yocasylver »

Behemoth napisao:Moze i sad svasta da mu se radi,telefon leti sa 7.1 da je to nerealno.
Elem,odem ja u servis,jer nisam imao vremena vise da se zezam,kaze mi lik da ga bacim u kantu,ja onako iznerviram,sednem nocas(a radio prvu),zainatim se i uspem da ga butujem.
Odem kod servisera,pitam ga kakve je on skole zavrsio kad moze tako nesto da mi kaze,i da sam uspeo sam da ga popravim.On me gleda,zatecen,reko sam da su sramota za svoju struku i izasao napolje.

Meni je tablet pre dve godine bio brikovan tj ja ga sredio.Stajao je 2-3 meseca na polici.Onda jedno vece nisam imao sta da radim i cesljao forume.Naletim na neki alat i vratim ga u zivot.
Imao sam i G2,njega sam pokvao rio cim sam ga posle kupovine doneo kuci.Sreca da se sve dobro zavrsilo.Imao garanciju jos sam kupio sa 16GB a posle servisa dobio 32GB.To je bio cirkus.
Zato sad mirujem i nista ne diram i ako imam garanciju za trenutni telefon.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Ivan Cirkovic »

Bas tako... Nista ne treba ni dirati kada radi. Svi romovi koji nisu fabricki stock prave problem duboko u srzi hardware-a sto se da videti iz dosta brikovanih telefona... To sam davno radio na jeftinim modelima, na ovim novim nista ne diram i sljaka sve kao sat. Cak i nova verzija androida ceka tamo negde, jer se nisam usudio da radim update, pa da se posle cimam zato sto je sve nasminkano, a koci kao i obicno... 8) 8)

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od kvaka33 »

Sta koci legendo,hardver ili softver?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Ivan Cirkovic »

Kod mene nista, na prethodnim telefonima svaka nadogradnja na sledecu verziju androida telefon je malo postao smooth... :)

kvaka33
Expert
Expert
Postovi: 2349
Pridružio se: Sub, 11. Sep 2010. 19:34
:: Samsung S6 Edge Plus
Lokacija: Beograd

Re: LG G2

Post od kvaka33 »

Kojim telefonima,moras biti precizniji,kako drugacije da znamo o cemu pricas

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Ono sto WP nema,znaci da ti i ne treba

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Ivan Cirkovic »

Konkretno na poslednjem koji sam imao pre ovoga sada je sony m4 aqua. :)

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Sinoc mi se telefon restartovao sam od sebe I od tad ne radi wifi. Izvadim sim karticu, wifi radi, vratim je- opet ne radi. Probao sam da ga restartujem, radio factory ali nista.

Preksinoc, mi je bio u mini bootloopu, tj nije mogao digne sistem ~5min I posle nekako proradio. Mozda I to ima neke veze...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od гари »

Ali sve to na nekom kuvanom romu ako sam dobro skontao? Što ne staviš fabrički? Nema teorije da taj telefon ne radi dobro na Androidu 5.0.2 sa onim hardverom... :? Sa toliko interne memorije stvarno mislim da rut nije neophodan.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Ma stock 5.0.2

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od гари »

Možda mu onda reinstalirati softver... Deluje da je do softvera... Mislim, ovako laički govoreći.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Pa radio sam mu FR to mu dodje ma isto uzimajuci u obzir da ovaj LP stock rom koristim od kad je izasao, a problemi tek sad krenuli

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: LG G2

Post od гари »

Nije isto. Mislim, zavisi, možda i jeste u tvom konkretno slučaju, ali generalno - tek sa reinstalacijom sistema ti je sve 100% skroz čisto.

Sent from mTalk on Windows 10 phone

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Ivan Cirkovic »

Reinstalacijom sistema i obavezno da nije rutovan. Svaki telefon koji sam rutovao, pre ili kasnije mi se cudno ponasao... Restartuje se nekad kada udjes u galeriju, cudni simptomi sa wifi konekcijom... Poslednja dva koja sam imao, nisam rutovao i nikad mi se nisu restartovali sami od sebe, a gurao sam i do 35 dana bez gašenja telefona, samo dopunjujem bateriju... :D :D :D

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Bio danas do dva servisa, jedan vazi za najbolji u gradu, a drugi mi bio u prolazu. Oba servisera nikad nisu cula za ovako nesto i ne zele da ga pogledaju ubedjeni da nece znati sta je problem. Inace, desava se i kada ubacim karticu, da radi neki min wifi, pa onda da stane. A desava se i kada nema SIM kartice, da nece uopste wifi da radi, dakle ono sto sam napisao u prvom postu o problemu pada u vodu.

Videcu da pitam na xda da li neko zna do cega je problem, a takodje cu i probati par servisa u Kgu, a nista ne urodi plodom, neka ode u delove.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G2

Post od Ivan Cirkovic »

Kakav je to serviser kada ima strah od onoga sto radi i od cega zivi? Ja takvom ne bih nikad odneo nista... Na xda ce sigurno resiti barem 50% problema...

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: LG G2

Post od Ledjo »

Pa verovatno ljudi nece da gube vreme za nesto sto nece moci da naplate ili da ostete maticnu jos gore nekim levim metodama. razumem ih u potpunosti.

Najslicnije je ovome sa klipa, https://www.youtube.com/watch?v=6_0jzp65eLY

Bice da je maticna, sta da se radi. Hvala vam u svakom slucaju na izdvojenom vremenu :)

Odgovori