LG V10

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: LG V10

Post od 1808 »

drdekzar napisao:Da dam i ja komentar za mene je cista automatika, kad samo upalim kameru i slikam bez okakvih modova, podesavanja i takvu postavim ovde.
Ajde pojasni malo,... kutija je ovde napisao čista automatika i podvukao softverski obrađivane fotke.
Još daje i dodatno tumačenje ove ČISTE terminologije. Jel i to čista automatika, ili ja nešto grešim? Ništa mi nije jasno. :lol:

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG V10

Post od kutijagreha »

Vise ni sam ne znas gde bijes. Lepo sam ti u drugoj temi objasnio ;-)
Jedna je stvar kada slucajno napravis previd,a druga je stvar kada se pravis pametan,a ne znas gde da procitas koja je slika na automatici,a koja ne.
Drag si mi ti forumas,u to ime mocices da dolazis na besplatne casove obuke :-D

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: LG V10

Post od znemanja »

Držite se teme !
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG V10

Post od Baraba »

kutijagreha, šta znam, razmisli o v10, još ni MM nije dobio .

EchoOne
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 23. Jun 2015. 08:46

Re: LG V10

Post od EchoOne »

Slozih usporedbu kamera V10 protiv s7e i nexusa 6p. Osobno sam ocekivao da ce ova dva razvalit v10, al bome neda se LG, cak je nekad i najbolji bio po mom misljenju. Stvarno vrhunski aparat :)
https://youtu.be/rO67rO58F_Q

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG V10

Post od El Laki »

Kako izlaze noviji modeli, 6P deluje kao sve bolja i bolja kupovina čak i po ovoj ceni kod nas. Ne kažem da u početku nije bio dobar u odnosu na konkurenciju, ali sad se vidi da odlično drži korak sa najnovijim modelima.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG V10

Post od kutijagreha »

Mislave,iskoristio sam par slika i postavio na moj nalog.
Jedino gde mi se vise svidja S7e je macro rezim. Sto se tice ostalih uslova,V10 mi je bolji.
Bogami,ako na G5 kamera bude bolja,sto je i logicno,bice ovo opet ponajbolja kamera u android svetu.
Ali nije sve u kameri,treba malo da prorade i po pitanju baterije,i za mene licno - dizajna

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: LG V10

Post od Zile995 »

6P kamera + OIS...
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

EchoOne
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 23. Jun 2015. 08:46

Re: LG V10

Post od EchoOne »

kutijagreha, kutijagreha, nisam shvatio kakav nalog? :D
nema veze, neka si
tu smo da ljudima pokažemo kakva je situacija
Baš me zanima kakva će biti u G5, još uvijek nemam nikakvih vijesti kad bi mi trebao stići.. totalno su u neznanju ovi iz LG-a, a i ja skupa s njima

Zile995, ta kombinacija bi mogla doći u M10, tako se šuška za sad, tako da sam vrlo napaljen na njega :)

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: LG V10

Post od kutijagreha »

Flickr nalog. Tu sam i kacio prve slike sa S7e koje si mi na mail slao.
Kada ti stigne G5 odradi opet ovakav test
Puno pozdrava za tebe i Bendera. Retko realni clanovi.

Ps. Hvala sto ostavljas original fotke kao dokaz o onome sto radis.
Samo napred. Svaki tvoj clanak na mob.hr procitam uvek ;-)

EchoOne
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Uto, 23. Jun 2015. 08:46

Re: LG V10

Post od EchoOne »

Ahaa, ma nema frke, samo daj :)
Jedino šta imamo problema šta se neki kite našim perjem, pa ćemo morati watermark počet keljit. Ne mislim pritom na ovake poput tebe koji zakeljite na flicker ili podijelite negdje, već općenito netko lapi slike i s našim slikama složi cijelu recenziju kao :)
ja sam ostao paf prvi put kad sam vidio moju sobu u nečijoj tuđoj recenziji :D

Srećom, Google to dosta oštro ruši, pa se ne daju niti izguglati baš tako lako te recenzije, ali opet.. Ne volim lažljivce.

A dokazi uvijek moraju biti tu, koji uostalom posluže i meni nekad u budućnosti. Sa svakim smartfonom snimim barem 50 fotki, a sa S7 sam recimo snimio skoro 200. S Nexusom ih je bilo isto skoro 200.. Slikam sve i svašta, samo bude tu dosta privatnih stvari, pa ne volim to dijeliti.

Inače najbolji primjer di sam okačio milijun slika je sa ZTE Nubiom My Prague. Ima ih preko 100 u galeriji. Nešto sam se zainatio i ponio je u Pariz :D

No od svih, moram priznati da mi ova kamera iz V10 najdraža, te ručne kontrole za video, tako se dobrih i genijalnih stvari može izvući. Imam par odličnih snimki, ali sve su privatne, čuju se intimni razgovori u pozadini.. U svakom slučaju, v10 mi je za sad ono.. najdraži nekako :)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: LG V10

Post od Baraba »

Nema veze, postavi ti video, mi ćemo da smanjimo volume da ne slušamo razgovore, jedino ako je dahtanje malo možda pojačamo u tim trenucima :lol:

drdekzar
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 390
Pridružio se: Ned, 06. Jul 2014. 11:28
:: Lenovo Vibe Shot
Lokacija: Beograd

Re: LG V10

Post od drdekzar »

Sve mi se visa svidja oaj telefon, samo mi se ne prelazi na VIP sa telenora.A po oglasima je jako skup.

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG V10

Post od filip11314 »

Ja se iskreno nadam padu cena na oglasima...Mada čisto sumnjam. Cenim da će uskoro i G4 da dođe do 300e nov, što će biti i više nego odlična kupovina.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Askaj
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 03. Apr 2016. 20:07
:: Samsung Note Edge

Re: LG V10

Post od Askaj »

Поздрав свим форумашима! Нов сам члан али пратим форум већ годинама.
LG V10 је једини телефон који ми је у последњих пар месеци запао за око. Већ неких годину дана користим Note Edge и после њега је заиста тешко одлучити се за неки други телефон.
Све у свему да је на LG боље решен Multi-Window могуће да бих се одлучио за њега... Овако ипак остајем при Самсунгу.

Једна лепа вест-био сам данас у 2 Медиа Маркта да би се мало поиграо са V10 међутим уређај је у оба био распродат, тек у трећем сам га нашао.
Волим Note Edge као телефон али Самсунг као фирму никако. Надам се да ће LG-у боље да крене па да избацује више оваквих иновативних модела са flagship карактеристикама.

Gesendet von meinem SM-N915FY mit Tapatalk

mick
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2012. 21:29
:: (S2) (N2) (M8) V10

Re: LG V10

Post od mick »

https://drive.google.com/file/d/0B6o60S ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6o60S ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6o60S ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B6o60S ... sp=sharing


Osvetljenje skoro stalno na 50%(po potrebi vece/manje) i sekundarni displej uvek upaljen. Uglavnom sam na Wifi a kada nema na 3g i to ne gasim uopste. Lokacija je takodje upaljena samo u jednom danu mi je bila ugasena. Telefon koristim za surfovanje, YT, poneka fotka, poneki poziv, Viber(sa 30-60 min razgovora dnevno preko wifi), Vacap, Tviter, vesti... Pored toga slusanje muzike preko zvucnika oko 30 min dnevno. Igre ne igram uopste jer mi za to sluzi desktop. Sve u svemu uopste nije losa baterija u odnosu na ono sta se prica i sta sam ocekivao i lagano mi izgura ceo dan. Dobijam 4-5h pa i nesto malo preko 5h SOT a ispod 4h ne bi trebalo da ide cak i 4,5h bih rekao da je zagarantovano naravno bez zahtevnih igrica jer to ne igram tako da ne mogu da testiram. Uz telefon se dobija i brzi punjac a puni se 50% za 30 min i usporava se tek oko 85-90% a za 0-100% potrebno je oko 80 min. Ima i battery saver koji nisam palio uopste.

Menboku
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 26. Jun 2015. 14:44
:: sony ericsson

Re: LG V10

Post od Menboku »

Pozdrav svima.
Mozete li mozda da pretpostavite (na osnovu svog iskustva) da li ce mu pasti skoro cena u VIP-u? Lomim se da li da cekam ili da uzmem Lg G4. Dopada mi se v10, a od februara mu je ista cena, dok je g4 bas opala. :)

Chained
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 118
Pridružio se: Sre, 24. Jul 2013. 15:34
:: LG G4 Black Leather

Re: LG V10

Post od Chained »

pašće mu cena kad izađe v11 ili kako god će se naslednik zvati :lol:
instagram.com/irreversible92

Menboku
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 26. Jun 2015. 14:44
:: sony ericsson

Re: LG V10

Post od Menboku »

Ne znam ni da li mu spremaju naslednika. :\
Dugo drzi cenu. :smutny:

Chained
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 118
Pridružio se: Sre, 24. Jul 2013. 15:34
:: LG G4 Black Leather

Re: LG V10

Post od Chained »

imaće verovatno s obzirom da je on zamenio LG G "pro" liniju s tim što je moguće da neće biti ni nalik prethodniku ako su krenuli tim nekim polu modularnim putem kao sa g5 koji nije ni nalik g4
instagram.com/irreversible92

Odgovori