LG G6

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: LG G6

Post od Green »

Biće ovo još bolja kupovina tamo negde u kasnu jesen, kome je Galaxy S8 preskup. Dvoumim se između G6 i V20, jer i ovde u AU lepo pada cena.

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: LG G6

Post od brankisha »

Kod g6 jedino sto su duplirali aplikacije. Eno i Mr. Mobile ga hvali da ga stalno nosi.
Ima ga kod nas na KP.

ultradisaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2016. 19:53
:: LG G6

Re: LG G6

Post od ultradisaster »

Pitam ovde ali verujem da je i na drugim modelima LG isto, u pitanju je kamera kad slikam nocu uz blic, znaci kako da nema sjajnih ociju... To jeste vidi se na slikama kao kod macke u mraku, oci sjaje. Kako da de izbegne to? Ako iko zna da li je moguce?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

ultradisaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2016. 19:53
:: LG G6

Re: LG G6

Post od ultradisaster »

Danas sam gledao na http://www.mobilnisvet.net gde sam i uzeo telefon LG G6 je 465 eura pre 2 meseca kad sam kupio bila mu je cena 580. Znaci cena mu je pala za 115 eura za 2 meseca, sto i ne bi bilo tako cudno kao sto je cena LG G5 430 eura na istom sajtu. Ispada da je G6 skuplji od G5 za 35 eura. Meni nema logike ali pogledajte i sami :)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: LG G6

Post od Sale_M »

Ma ne prihvataj te cene tamo sto vidis kao relevantne.Dok ne pozoves i pitas nista.

Sent from my E6653 using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: LG G6

Post od Evindzer »

https://www.youtube.com/watch?v=GaBxELGg0hY
Mali često pogreši u predviđanjima za budućnost, ali isto tako često tačno oceni trenutno stanje - i mislim da je sasvim dobro ocenio G6.

ultradisaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2016. 19:53
:: LG G6

Re: LG G6

Post od ultradisaster »

Imam jedno pitanje, postavljam bas ovde u Lg G6 zato sto ga imam ali mislim da se ovo moglo bilo kojem androidu desiti. Znaci 10 dana sam bio na odmoru i slilao jedno 150 slika sve su bile snimljene na SD kartici i bile u galeriji. Sad dan posle dolaska sam primetio da imam samo 20 slika prvih sto sam slikao. Ove ostale kao da su obrisane a nisam nista brisao. Srecom sam pre sve njih uploadovao na fejs. Znaci u trashu ih nema znaci da nisu ni brisane. Da li je neko upoznat sa ovom simptomatikom i kako se to tek samo od sebe moglo desiti. Nema ih i na restore nigde. A restartovao sam telefon samo dan pre solaska da bi se vreme nesto updateovalo. Jako me brine. Jel ne bih u buducboati ovo zeleo. Mislim da je generalno do androida. Ali ako neko nesto zna o ovome ili ima neki savet zaista bi mi znacilo.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G6

Post od filip11314 »

Ja sam imao par puta sličnu situaciju. Tipa slikam sliku i kad hoću da je pogledam nje nema, kao da nije ni slikana. Čini mi se da par puta isto nisam imao par slika, ali ništa tako drastično puno. Je l si povezao fon na komp pa da pogledaš tamo?
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: LG G6

Post od niko1a »

takve stvari se uglavnom desavaju zbog lose kartice, probaj da je formatiras pa ubaci opet i vidi da li ce ti se desiti, ako nesto opet brljavi menjaj je

ultradisaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2016. 19:53
:: LG G6

Re: LG G6

Post od ultradisaster »

I ja tipujem na karticu, nekako mi je najlogicnije. Ali opet mi nema logike. To su slike slikane pre 9 dana do prekojice. I sve su bile tu do juce. Znaci ulazio sam na galeriju i pise 600 o nesto slika sve ok. Danas pogledam pise 400 i nesto slika. Pogledam nema onih slikanih zadnjih 8 dana. Bas sam se izbedacio mislim sve su srecom na fejsu. Ali to nije ta rezolucija i kvalitet. Ali bolje ista nego nista. Ne znam videcu sta kartica i kako reaguje ako nista menjam je. Ipak bedak 10 dana u Londu slikam svasta i ode sve u propast. Ajde da su neke gluposti itd. Nego sad sam ono bas blah [emoji21][emoji19][emoji20]

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: LG G6

Post od brankisha »

Skini neki alat za povratak podataka sa kartice. Ako uspes da ih izvuces sve onda je lepo formatiraj

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ultradisaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2016. 19:53
:: LG G6

Re: LG G6

Post od ultradisaster »

Moracu, ali moram da nabavim card reader, da mogu da ga ucitam u PC. Nije skup oko 500 dinara, pa cu da probam da izvucem nesto ako bude moglo. Ako jd neko to radio ili slicno nesto, moze da da neki savet itd ;)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: LG G6

Post od brankisha »

Pogledaj po netu, a pogledaj i na cnet-u. Imaju oni besplatnih

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: LG G6

Post od Ivan Cirkovic »

Ne treba ti card reader. Imas na svakom laptop-u citac za kartice, samo ti treba onaj nastavak kako bi mogao da ucitas micro sd.

ultradisaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2016. 19:53
:: LG G6

Re: LG G6

Post od ultradisaster »

U tome i jeste problem, nemam bi taj dodatak :) A svakako sam na desktopu pa ce mi trebati to. To mi je najmanji problem narucicu ga za koji dan ;)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: LG G6

Post od filip11314 »

Kakva je situacija sa G6? Da li ima nekih boljki kao prethodni modeli? Vidim na oglasima jedan ima crnu mrlju na ekranu, slično kao kod G2.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

ballin
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Pon, 28. Jul 2008. 03:56
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G6

Post od ballin »

I mene zanima, sad kad su se sredili utisci i prošlo je neko vreme, kako se drži ovaj telefon?

ultradisaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2016. 19:53
:: LG G6

Re: LG G6

Post od ultradisaster »

Evo ja ga imam 3 meseca ce sad. Mogu vam iskreno reci da za sada sto se mog licnog iskustva tice nemam ni malu zamerku. Iskreno mogu reci da je ovo najboljo LG koji sam do sada imao. A imao sam G3 i G5. Sto bi rekli, ne zelim da ga ureknem, ako ovako nastavi kako je do sada necu ga menjati sigurno u narednih godinu, dve. Posle G5 posle kojeg sam ubrzo nasao dosta falinki ovaj telefon je pun pogodak LG-ja. Sto se i dizajna i performansi tice. Od mene imate svaku preporuku ;)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

ballin
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Pon, 28. Jul 2008. 03:56
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: LG G6

Post od ballin »

Pala mu je cena vidim na oko 420€ što ga stavlja u cenovnom rangu sa S7 edge

Meni uvek ide nekako to pitanje, da li uzeti bilo koji drugi telefon za te pare :)

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: LG G6

Post od pero0000 »

Zar je moguće da niko osim ultradisastera nema ovaj telefon?

Razmišljam se da kupim još jedan(pored A5 (2017)) telefon i LG G6 i v20 su mi ušli(pored Huawei P10) u uži izbor.

Odgovori