iPhone 2G

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

ZzHn, pronasao sam na google jos ljudi koji imaju isti problem kao i ti, i pomogao im je unistall logitech drajvera (pa ako imas probaj i ti) ;)

Bas tako sto se tice jailbreak-a, ako neces da kupujes (i da koristis free) aplikacije, moraces da uradis i jailbreak koji ti omogucava da koristis i krekovane aplikacije, aplikacije sa cydia, menjanje tema i jos mnoogo toga.
Jailbreak je veoma lak, sve se radi u 2 klika tako da to ne bi trebalo da ti predstavlja problem :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

MilančeBGD,Pogledacu to,Pa javljam cim upecam wifi. ko bi reko... Evo upravo pisem sa iphonceta i stvarno je uzivanje raditi na njemu :) da ne kazem perverzija 8) tnx
.

pacedinki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 05:25
Lokacija: prokuplje

Post od pacedinki »

kupio sam polovan 2g ne znam da li je sim free,mogu da korisrim nase kartice,na njemu je 1 verzija firmwera 1.1.4(4A102) model: MA712LL ,E SAD... koji je problem,on redi lepo ali kad razgovaram sa nekim kod njega u slusalici se javlja exo njegov!!!Znaci kog mene na iphone je sve u redu ali sa kime god da razgovaram sagovorniku kad prica cuje sebe!!!
Moje pitanje je da li moze da bude do firmwera ili je nesto drugo na telefonu i sta mislite jer do mreze nije?

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

pacedinki, ako mogu nase kartice, onda jeste sim free, ne znam sta je eXo (?!) ali ako mislis na eHo, ja mislim da je moguce da je to do softvera, ubaci mu neki 3.1.3 recimo...
Samo nek se rolaju....sarme.

zmaja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 18. Feb 2012. 11:55

Post od zmaja »

Dakle, slucajno sam upgradovala iOS na 2G Iphone kroz iTunes :oops: , i on se naravno deaktivirao. Onda sam ipak uspela da ga vratim u funkciju bez sim kartice koju naravo nemam. Nisam bas sigurna kako ali mislim da sam prvo uradila restore na 3.1.2. nekim progamom koji sam skinula sa
http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ i onda ispratila uputstvo za aktivaciju bez sim-a pomocu blackran1n, http://www.youtube.com/watch?v=VvKzxgpN-sQ.
Sve sam to radila zato sto cydia nije htela da se ucita, a phone sam dobila u takvom stanju.
I uspelo je sve phone radi, kroz blackran1n sam instalirala cydia i ona opet nece da se ucita :x !!!
Dalje trazim kako da pokrenem cydia i nadjem isti problem i da moze da se popravi ovako

"Ok, it loaded after I updated the sources via Mobile Terminal, don't know why but it works now. I just opened terminal, became root and entered "apt-get update" without quotes. "

I ja ne znam kako to da uradim, probala da instaliram mobile terminal kroz http://code.google.com/p/mobileterminal ... stallation iFunbox, ali on ne vidi cydia na mom phone-u.
I tu stala!
any idea?
p.s. Do pre 5 dana nisam imala pojma o iPhone tako da budite nezni ako mi predlazete da kucam neke komande :oops:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Majo - savet, uradi ponovo shift restore na 3.1.2, potom, uradi blackra1n, ili jos bolje redsn0w jb koji ce da ti haktivira telefon. NAkon toga, u cydiji instaliraj ultrasn0w, i radice ti i kao telefon. Ako imas detaljnijih pitanja, pogledaj iclarified.com ili mi se javi na pp.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori