KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Apple Strana «  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
 dusan87vr OffLine Povremeni posetilac - Pon, 09. Jan 2017. 11:22
Korisnikov avatar
Pozdrav.. Zanima me da li neko licno koristi ovaj mob. ? I kako ga sluzi ? Da li vredi dati skoro 200e vise u odnosu na 6s plus.. ? Hvala
46 poruka od Sre, 02. Feb 2011. 09:01
• Vranje : • Galaxy S7 edge : • Nokia 2626
 iLuka OffLine Prijatelj foruma - Pon, 09. Jan 2017. 11:29
Korisnikov avatar
pozdrav,
mislim da sam ja kompetentan da kazem svoje misljenje bar pa ti zakljuci.
Licno mislim da ne vredi te razlike u ceni jer za nju mozes da uzmes jos jedan dobar apple uredjaj.

Nista revolucionarno neces dobiti pa cak ni dosta bollju kameru, ekran ni bateriju. sve je bolje ali, po meni, nedovoljno. A nosio sam skoro sve apple modele po minimum 6 meseci...

Imao sam prilike da koristim 7+ i manju 7icu koju sam zamenio za SE koji sada nosim.

prilicno je naduvana prica oko ovogodisnjih modela 7 i 7+, ne znam zasto su to uradili, ali su ih dosta zakinuli na poboljsanjima u odnosu na 6s plus a cenu podigli.

sada je 6s+ oko 500, 520 nov sa mreze (ja ti preporucujem da uzmes sa mreze jer je bolja podrska) dok je 7+ minimum 750-800...

naravno, ako imas ''dosta'' para za svoje potrebe mozes da uzmes 7+, nece se raspasti i slicno ;)
6177 poruka od Uto, 17. Maj 2005. 11:13
: • iPhone 8 plus 64GB
 Azimuth OffLine Moderator - Pon, 09. Jan 2017. 11:46
Korisnikov avatar
iLuka je napisao:
pozdrav,
prilicno je naduvana prica oko ovogodisnjih modela 7 i 7+, ne znam zasto su to uradili, ali su ih dosta zakinuli na poboljsanjima u odnosu na 6s plus a cenu podigli.

Razlog je zapravo prilično jednostavan. Prvo, malo toga se može uraditi sa postojećim hardverom, a to opet vodi ka tome da su morali ostaviti više prostora kako bi za deceniju od prvog telefona napravili mini revoluciju i veći skok. iPhone 7+ je u neku ruku prelazno rešenje do ovog novog, zato po prvi put i nije menjan izgled u 3 generacije. Kruže priče da će ove godine izbaciti 3 telefona, od kojih će jedan biti flagship, a druga dva manja i zakinuta za više tj menje funkcija. To je u jednu ruku dobro, jer će se znati koji telefon je kome namenjen, ali sa druge strane ono što mi se ne sviđa je to što će taj flagship biti osetno skuplji od druga dva.
10951 poruka od Sub, 27. Jan 2007. 20:58
• Novi Sad : • iP 8 Plus
Pravila foruma
 iamivan OffLine Mobil manijak - Pon, 09. Jan 2017. 12:44
Korisnikov avatar
Ja koliko sam čitao, ove godine izlaze tri telefona, od kojih će dva biti S verzije trenutne generacije (7S i 7S+) i jedan kojim će obeležiti tu deceniju postojanja iPhone-a. Dakle 7S(+) će verovatno izgledati isto kao sadašnje sedmice uz neka unapređenja ispod haube, a ovaj novi će verovatno biti verzija sa zakrivljenim ekranom i bez home dugmeta.

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk
1164 poruka od Čet, 12. Jul 2012. 11:11
• Bor : • Sexus 6P Graphite
http://www.ivanicic.com
 znemanja OffLine Moderator - Pon, 09. Jan 2017. 13:37
Korisnikov avatar
Istu informaciju sam pročitao, ali mi je to bezveze. Kupci iPhone nisu oduševljeni sa iP7/7 plus, ako izbace S verzije sa istim dizajnom i blagim unapređenjima ispod haube, ko će to da kupi. S' druge strane ako bude stvarno treći model, jubilarni, koji će dizajnerski i hardverski da odskače od predhodnih modela, svi će želeti taj model da kupe. Potencijalni i7S/iP7S plus neće biti jeftini, stoga ljubitelji će dodati tih par stotina $ i pazariti taj treći najnapredniji model.
Kao sto je Samsung napravio presedan i preskočio Note 6, mislim da i Apple može da preskoči S verziju iP7 i predstavi iP8/iP8 plus.

Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
6914 poruka od Pon, 07. Jul 2008. 22:16
• Beograd : • Galaxy S7 edge : • Samsung Galaxy S8
Samsung Galaxy S8, Galaxy S7 edge, Galaxy J7 (2016), Galaxy Tab 4 7.0 LTE
 Alsap OffLine Banned - Pon, 09. Jan 2017. 14:34
Korisnikov avatar
Vidi, nije bas da se ne vidi unapredjenje, bolja je kamera, narocito uvece, zvuk je bolji, ekran takodje, nova home tipka je odlicno resena.Jet black izgleda prelepo.E sad, da li je to nekome dovoljno...meni licno nije, vec sam napisao, glupo potrosenih 250e, sa 6s na 7.
317 poruka od Sub, 24. Maj 2014. 12:05
: • iphone 6S
 iLuka OffLine Prijatelj foruma - Pon, 09. Jan 2017. 15:12
Korisnikov avatar
ja sam puno citao o tome jer me prosto to zanima. Na netu je mnogo blo komentara da je bolje preskociti ovu godinu ali kad sam uzeo i ja ip7 stvarno nisam mogao da verujem koliko je stvarno smesno dati tu razliku u kesu...
mene je cak i isto kostao kao i prethodni 6s plus ali ipak nisam mogao da predjem preko tih 200+eur koliko je ustvari skuplji...
dao bratu ip7 i uzeo sebi SE :)
 Adams OffLine Mobil stručnjak - Pet, 03. Mar 2017. 09:24
Korisnikov avatar
Pozdrav ljudi, nije me bilo jedno 7-8 meseci na forumu, pa sam ,,ispao''iz priče.

Zanima me da li je na iPhone-u moguće puštati YouTube snimke u pozadini, ali bez one fore da pustiš preko brauzera, pa izađeš, pa puštaš iz control-a. Na Androidu, Mozila omogućava to, da se ide između tabova, koriste druge aplikacije itd, pa me zanima da li je iP napredovao u tom pogledu.

Thanks!
999 poruka od Uto, 15. Jun 2010. 15:12
Nokia Lumia 1520
 iLuka OffLine Prijatelj foruma - Pet, 03. Mar 2017. 09:34
Korisnikov avatar
postojala je aplikacija ali je ja vise ne vidim na app store... posle toga nisam ni pokusavao tako nesto...
 Adams OffLine Mobil stručnjak - Pet, 03. Mar 2017. 10:50
Korisnikov avatar
iLuka, Hvala.

Ništa, baš smor ondaK. Prilično korisna stvar, a oni tako...
999 poruka od Uto, 15. Jun 2010. 15:12
Nokia Lumia 1520
 Azimuth OffLine Moderator - Pet, 03. Mar 2017. 11:11
Korisnikov avatar
Negde sam nešto pročitao pa probaj da izguglaš, navodno može da se instalira youtube++ i bez JB-a, a on radi baš ovo što tražiš.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
10951 poruka od Sub, 27. Jan 2007. 20:58
• Novi Sad : • iP 8 Plus
Pravila foruma
 Evindzer OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Sre, 22. Mar 2017. 00:13
Korisnikov avatar
https://www.youtube.com/watch?v=VDsjYTMyh94&feature=push-u-sub&attr_tag=gNBdIMeWYs1SSm9B-6
5990 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Asus Fonepad Note 6 : • Nokia Lumia 930
 Evindzer OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Pon, 24. Apr 2017. 01:59
Korisnikov avatar
Samo za iLuku:

https://www.youtube.com/watch?v=ENRunIMZA4c
:D
5990 poruka od Ned, 24. Avg 2014. 20:07
: • Asus Fonepad Note 6 : • Nokia Lumia 930
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 93 Posta ]  Strana «  1, 2, 3, 4, 5

Index boarda » Mobilni telefoni » Apple