R.I.P Steve Jobs

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Sa Discovery kanala.
Prenos je u 21:55h,izvinjavam se na gresci.

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

Pronašao sam evo linka http://www.mobilnimagazin.com/vesti/kan ... enio-svet/

Inače nije 29 neko 30 oktobar. Pozdrav!

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Steve Jobs vidjen ocima poznatog karikaturiste Marco Calcinaro-a.
Slika

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Evo nadjoh i jednu zanimljivost o Stivu Dzobsu, na jednom auto sajtu:
Prvi čovek Apple-a nije bio neobičan samo zbog načina na koji je razmišljao i vodio svoju kompaniju. Harizmatični Jobs prepoznatljivo se oblačio, a takođe je upravljao automobilom na koji nikad nije postavio registarsku tablicu.

Nakon njegove smrti mnogi su se zapitali kako je osnivač Apple-a u tome uspevao. Da li je možda imao fetiš na plaćanje saobraćajnih kazni, ili je namerno ignorisao zakone o bezbednosti u saobraćaju budući da je to, finansijski, bez problema mogao da si priušti?

Kako se čini, nijedan ovaj odgovor nije tačan. Jobs je, naime, koristio rupu u kalifornijskom zakonu koja vlasniku novog vozila daje rok od šest meseci za postavljanje fiksirane registarske tablice.

Umesto da to učini, Jobs se nagodio sa svojom lizing kompanijom da svakih šest meseci menja svoj srebrni Mercedes SL55 AMG za potpuno novi primerak identične boje i opreme.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Pa kad je imao para ko blata, sto ne bi menjao svakih 6 meseci svoj "stari" Mercedes za novi. :) Jeste da je on te pare zaradio, ali mene to izivljavanje, na takav nacin, malo nervira. :dry:

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

mezzano da možeš i ti bi menjao svoj stari mercedes za novi.ja bi sigurno da ne znam šta ču sa parama.inače stvar koja mi se mnogo svidja je njegova ideja o narezivanju diskov ai trougao.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

VeNoM, Nisam čuo za diskove i trougao, bi li pojasnio? Pozdrav!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ovkao.skup ljudi jabuke i gledaju kako da naprave program za rezanje diskova unutrar njihovog sistema.i mozgaju oni tako dodje Stivi vidi da se muče, lepo na tabli nacrta trougao i kaže ovako:
u ovaj trougao se sve prenese(što se reže) i to je to.tako i nastade program njehov za rezanje koji je maximalno prost.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

Danas sam cuo ovaj vic: sta je rekao Steve Jobs pre nego sto je umro? iZdravo :roll: ................

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Cuo sam da je vozio kola bez tablica,po meni to je bilo ono njegovo think diferent,njegov hir :)

Mezzano necu da se slozim sa tvojim kometarom,prvo ako su kola na lizig sto je kod njega bio slucaj,doplata je verujem minimalna za kola stara sest meseci,ali dobro na stranu to..on je covek bio jedan od najbogatijih na svetu,mogao je da menja aston martin nov svaki dan ili rr ili npr. paggani zondu f :wink: ,a on je vozio obican mercedes.pogledaj sta voze drugi poznati ljudi koji po bogastvu ne mogu da se porede sa njim http://www.youtube.com/watch?v=ccBUqpggMcI to su masine po nekoliko puta skuplje i glamuroznije..a on je ceo zivot vozio mercedese,to sam negde procitao,bio mu je zastitni znak.

A sta je mene licno impresioniralo je ovaj paparazzo snimak napravljen pocetkom ove godine,gde se vidi da je vec ozbiljno bolestan ,a pogledajte samo kako ulazi u kola!! Da slucajno ne osteti susedan auto,a jedva vrata otvara..a ovi nasi ovde stoka sve,auto mi je iscukan kao da ima sto godina,a nije mnogo star,niko ne postuje privatnu svojinu!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=RnArdvGXh_Y

Sve u svemu bio je kralj!
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

А може се гледати и на други начин, рецимо да је хтео да покаже моћ, како је ван закона, зезнуо закон... Ово цимање врата ми не делује као да је пазио већ као да је имао неки благи напад, већ сам видео човека који је имао нешто слично и веруј ми није пазио на туђ ауто 8)

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Pa opet cu se vratiti na prethodnu pricu,covek je bio milijarder,jedan od najbogatijih ljudi na svetu!! Zamisli sta bi neko radio na njegovom mestu,ja bre znam ljude ovde u Srbiji koji imaju malo vise novca od drugih nas pa se izivljavaju daleko vise od voznje bez tablica..ali dobro verovatno je mozda i imao neki razlog za to.

A sto se tice snimka uz duzno postovanje ,mozda je covek imao i napad,ali ovde se jasno vidi da cuva druga kola..mada sta ga znam,ako si vec i video nesto slicno...

:D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Odgovori