iPad 2

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

araphel, znam u čemu je problem: u potpisu ti i dalje stoji "Galaxy Tab 7" pa iPad štrajkuje! :wink: :lol:

Inače, ja skinuh bez problema Beaver Revenge i Contract Killer (na 4.2.1). Večeras ću probati i na 5.0.1.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Miškoni, pa još uvek ga imam, doduše vrlo moguće da će promeniti vlasnika uskoro. Za sada sam happy što sam konačno uspeo da namaknem taj Pixel Office, a ovo ostalo ću videti.....sve mi smrdi na neki bug između iPad2 i iOS 5 :angry:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

araphel, to uopste nije iskljuceno, ali probaj ovo sto sam ti rekao, pa da vidimo :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

miodrage, definitivno je neki bug do samog iPada, odnosno softvera na njemu. Preko iTunes na kompu najnormalnije skidam aplikacije i prebacujem ih na iPad. Baš sam probao neke igrice koje nisam mogao da skinem na samom iPadu, i skinuo ih je najnormalnije. Videćemo hoće li 5.1 kad se konačno pojavi rešiti taj problem, ili je nešto sasvim drugo u pitanju. Za saa bar zna, da ono što ne mogu da skinem direktno, mogu da bacim preko kompa. Mada, već sam manje više nabacio sve esencijalno, sad je sve ostalo uglavnom zezancija, ili ako slučajno iskoči neka nova potreba....

Jel ima za iOS neki free torrent klijent? Ne nađoh ništa na App Storu. I kako se ponaša sa ovim hosting sajtovima? radi li to na njemu?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Torrent imas samo preko Cydie... Tako da za sada mrka kapa. Imas perfect downloader lite - ako ti treba za nesto....
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

miodrage, pa ono....bilo bi mi korisno da mogu da skidam stvari barem sa ovih hosting sajtova, jer onda mogu direktno da svlačim albume sa neta. Muziku veoma često tako skidam. Ako je to ustvari uopšte moguće. Instalirao sam neki iZip, ali još nisam probao da vidim hoće li plejer prepoznati pesme kad ih raspakujem iz zip fajla....

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

To ti sa iPad-om ima smisla samo ako ćeš njime da zameniš laptop, jer importovanje muzike znaš i sam kako ide za iUređajima.
Meni je već trebao i trebaće mi u budućnosti iPhone kao diktafon i video sam na netu da u gomili slučajeva ti fajlovi ne mogu kroz iTunes da se prebace u komp (kao ni u mom slučaju), dok kod nekih ljudi mogu. Da nemam JB imao bih veliki problem, a ovako iFunBox i pesmica :)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

gargamel4, ma to mi treba ono, za trenutke kad me smori ono što imam u uređaju, pa da skinem direktno nešto na njega za slušanje. To mi se dešava kad sam na putu negde i tako to....Bitno mi je samo da radi download sa tih sajtova, i da može iPad da prepozna muziku koju odzipujem na njemu. Prebaivanje na komp mi nije preterano relevantno u takvim situacijama. Realno gledano, meni tablet i služi kao prenosni računar za moje potrebe kad sma u pokretu...laptop mi stoji kao kućni komp.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

araphel, mislim da trazis ovako neto: http://code.google.com/p/itransmission/

Ajde javi kako i sta radi. Meni iskreno ne treba pa da ne njakam uredjaj.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

drustvo ajde pomagajte.... ja vise ne mogu da koristim ne jailbreak-ovan iPad, i nema smisla... da li mogu da mu ubacim ios5, odnosno da li je odradjen JB za njega?? ili sam zaglavljen sa glupim stock 4.3.1?? :cry:
Samo nek se rolaju....sarme.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

miodrage, ne vredi mi ovo jer nisam u mogucnosti da jailbreakujem svoj ipad. nego, mislio sam na one rapidshare, megaupload i ostale varijante, radi li to?

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

miodrage, pomaži ljudima, ili da priznaš da jabuka u ovom slučaju Slika

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

araphel, pa rekao sam ti - perfect downloader - dosta toga lepo radi na njemu.
Pera Detlic, iPad1 ili 2? Za 2 nikako ne ubacuj iOS5, jer JB ko zna kad ce da imas. JB mozes da uradis preko redsn0w, ili da pokusas da li ce moci preko jailbreakme.com (otvoras iz Safaria)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

ma dvojka... JBme [hehe :lol: ] mislim na jailbreakme.com, ne radi za dvojku.... cekaj, moze preko redsn0w?? od kad? ja sam istrazivao duboko po netu, nisam nasao da moze... ? problem je sto ne mogu da apgrejdujem na 4.3.3, na toj verziji radi JBme.com... na 4.3.1 ne moze!
:disgust:
Samo nek se rolaju....sarme.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

miodrage, aha...nisam obratio pažnju, promaklo mi je to. Evo sad skidam, mada koliko vidim po opisu, fajlove koje skinem preko njega, mogu samo na njemu i da koristim, odnosno transferujem na komp. Nadao sam se da postoji način da recimo downloadujem i raspakujem recimo zip arhivu u kojoj su mi pesme, i da mogu da ih koristim u default plejeru.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

araphel, na to sam i mislio, ne možeš da skineš muziku i ubaciš je u uređaj kako ti hoćeš. Možeš da je staviš u neki folder ali jedini način da vidiš foldere je da imaš iFile ili nešto slično tome, a mislim da toga nema bez JB-a, tako da misilm da to neće da može. A kad su ti albumi u folderima onda možeš da ih puštaš u plejeru ali ne u okviru main play liste (iPod-a), nego samo ono što stoji u jednom folderu možeš da puštaš u toj sesiji. Za sve van njega moraš da se vraćaš u manager i puštaš novi folder.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pera Detlic, posto ti 4.3.1 nije jailbreakabilan, a na 4.3.3 ne mozes da odes nikako (propustio si priliku), onda ti preporucujem da ga dignes na 5.0.1 makar ces imati nove opcije da se zezas sa njima, i da znas da se radi na breakovanju.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Izgleda da sam izvalio u čemu mi je bio problem! Aplikacije koje su malo teže neće da skida preko 3G, dok ih preko wifi skida sasvim normalno. Zašto je ovo ovako, pojma nemam, ali eto....juče mi se desilo da sam hteo da apdejtujem iBooks, i neće pa neće....isti simptomi kao sa instaliranjem aplikacija. Ja probam da se sa 3G prebacim na kućni WiFi, i gle čuda sve radi bez problema :wacko: Malkice retardirano, ali dobro....šta je tu je.... Kanim se da jednom lepo zasednem i napišem korak po korak prednosti i mane u poređenju sa Androidom (po mom skromnom mišljenju i ličnom iskustvu), ali sam nešto lenj, a i ne znam koga bi to ustvari zanimalo :D

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Obzirom da se ne predaješ i još nisi po**zdeo od iOSa, još i ne JBovanog, znam da bi ti to vrlo objektivno uradio, tako da iako ne planiram iPad u nerednih nekoliko godina a možda ni tad, voleo bih da pročitam tvoja zapažanja :wink:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

araphel, zanimalo bi mene Slika

Odgovori