iPhone 4S

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ako je to zaista cena, ajde da saljemo mail, i da narucimo sleper 4s-ica :D Ima da budemo budzovani preko noci :D Za forumase specijalan popust, cijena 550€, za ostale 575€, i ima cela Evropa kod nas da kupuje :P
Dajem i garanciju :P muhahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

4S 16GB SIM free je Americi $649, što izađe oko 483€, bez transporta (USA free shipping), poreza, carine, baka Smiljkinog dela i ostalih ugrađivanja. Dakle, svako ko ima mogućnost da ga pazari tamo - dobiće ga po ovoj ceni. U Nemačkoj je 528,57€ + porez 100,43€ = 629,00€...

Vest od 11.11.11.
http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=17962

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

U blicu napisali 499 dolara Slika
Poslao sam im mail da mi otkriju gde ima po toj ceni, da se miogrande i ja obogatimo :D

Xaavi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 28. Jul 2007. 22:45

Post od Xaavi »

Ajd da prodajete SGS2, HTC neki, pa da kaze covek da bi se obogatili, a ne iphone. :lol: Da ga delite besplatno, mislim na iphone 4s i ostale jabukice, ne bi ga uzeo. :P

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Ima li 4s izvestaj o dostavi sms? Da li mu je 3g uvek uljucen i ne moze da se iskljuci? Da li mu je bt upotrebljiv ili isto kao za 4?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Baraba, nema izvestaj o dostavi SMS, 3G je uvek ON i ne moze OFF, BT - samo za slusku.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Секташи! :P :wink:
Јесте ли видели? :)
http://www.redmondpie.com/jailbreak-iph ... -absinthe/
Слобода или смрт

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Port za windows se radi, uvek prvo urade na Mac-u, pa onda portuju za Win. Bice verovatno za dan-dva. Uglavnom, 4s i iPad2 je moguce JB-ovati na iOS5.0.1
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

035
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 16:40

Post od 035 »

jedno pitanje od mene pocetnika na sim kartici imam 200kontakta i dodam nov kontak u ajfon i logicno je da imam 201kontak a kad tu karticu stavim u drugi tel i daljeimam 200 kontakta a taj novi nema ga. sta treba uraditi pri memorisanju ili treba kopirati da bi se taj novi kontak video i na drugim telefonima ???

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

035, iPhone po defaultu dodaje kontakte iskljucivo u memoriju telefona. U samom telefonu ne postoji mogucnost da ti kontakt upises na SIM karticu. Mislimd a postoji neki SIM manager u Cydiji kojim je ovo moguce odraditi, ali je daleko lakse syncovati telefon sa recimo Google Mail-om ili sl. i odatle prebaciti kontakte na drugi telefon.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

035
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 16:40

Post od 035 »

kako da ubacim muziku i slike iz kompjutera u telefon ?

kada iz telefona prebacujem u kompjuter samo prevucem i one su u kompjuteru a ne moze obratno zato pitam ?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Sve radis preko iTunes-a.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

035
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 16:40

Post od 035 »

daj malo objasnjenje, spojim ja telefon sa komjutereom i udjem na telefon u itunes i sta dalje ne vidim ja moj komjuter ?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

U iTunes prvo sa leve strane odes u Music, tu ubacis u iTunes library koju mjuzu zelis... Kad si to zavrsio, onda ides i formiras playlistu - kliknes file, pa new playlist. U tu playlistu ubacis pesme iz Music dela. Kada si to odradio, onda tek ulazis u telefon, pa ides u music, pa kad te pita entire music library ti kazi selected, i nadji svoju playlistu i to je to.
Sto se aplikacija tice, ides u apps, pa stikliras one koje zelis, koje su vec u iTunes. Za slike, isti princip.... Ima da se uradi, ali kad odradis, posle toga vise nije frka.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

035
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 42
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 16:40

Post od 035 »

vidim da imas volju da mi pomognes, ali nekako ti to brzo radis, kazes odes u itunes ali gde.
trebam da instaliram itunes u kompjuter ili u onaj u telefonu?
ja sam instalirao u komp i taj otvorim i kliknem na muzika prva ikonica sa leve strane i onda mi otvori na sredinu 3 ikonice skidanje muzike, slanje na cd i trazi muziku,
i tu mi sve staje.

sto se tice slika uspeo sam da ubacim na tel ovako isao sam na itune koji je instaliran na komp pa sa leve stranice na 9 ikonicu telefon pa onda na desnu stranu na fotografije i tu sam izabrao folder i prebacio ga u telefon i sad ne mogu te slike da obrisem.

pomagaj

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

035, kad otvoris iTunes u kompu (sve se u njemu radi), ides gore na file, pa imas add file i add folder to library. Jedno od ta dva, i nadjes muziku koju zelis da ubacis... onda ce nesto da odradi, i onda odradis ono sto sam napisao u prehodnom postu. Eto ovaj korak sam preskocio, zaboravio sam se.
Brisanje slika ide tako sto ces sada u iTunes da ih obrises, i da uradis ponovni sync.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Par nedelja sam se igrao ovom skupocenom igrackicom i moram da prznam da sam odusevljen kako brzo radi telefon, a posebno kvalitetom izrade. Tel deluje toliko mocno da je svaki komentar suvisan. Zao mi je sto sam ga prodao :cry:
Note IV N9100 dual

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Pa uzmi novi sebi pobogu... joj sta je potrebno da se tebe natera na nesto... spor si nevidjeno.... Ne smes tako u zivotu pobogu....
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

miodrage, prijatelju moj, isteraces ti meni i poslednji dinar iz dzepa jer me sve dublje uvlacis u vas iphone svet. Postoje velike sanse da neki od narednih tel koje dobijem zadrzim za sebe :wink:
Note IV N9100 dual

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

toda81, ja te uvlacim? Ti si sam krenuo da preprodajes, pa si se malo poigrao, pa si se odusevio, pa si to svoje odusevljenje podelio sa mnom, a ja sam samo potvrdio sve to. I predlozio ti da preprodas 10-ak komada, i time zaradis sebi za jedan telefon, i batalis taj Android :lol: :lol: :lol:
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori