Izasao za iPhone 3G/3GS 6.15.00 Baseband Downgrade

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Izasao za iPhone 3G/3GS 6.15.00 Baseband Downgrade

Post od mladen_bgd »

1. Preuzmite trenutni iOS koji je instaliran na vasem iUredjaju, to mozete odavde

2. Preuzmite Redsn0w 0.9.14b1

3. Raspakujte i pokrenite Redsn0w 0.9.14b1, ukoliko zatrazi, dozvolite mu Administratorske privilegije

4. Izaberite Extras/Select IPSW i potrazite i izaberite preuzeti iOS fajl iz prvog koraka, pa Open, pa OK

5. Kada vas pita, recite da li imate stariju ili noviju verziju iPhone-a 3GS (da li imate new ili old bootrom)

6. Izaberite Back pa Jailbreak, Redsn0w će sada da radi

7. Stiklirajte Downgrade from iPad baseband, ako imate Cydia-ju vec instaliranu, odstiklirajte je, pa Next

8. Ubacite telefon u DFU mod u sledećem koraku

9. Redsn0w ce ponovo da obavi svoj posao i da vas obavesti kada proces bude gotov

Ostatak procesa se desava na iPhone-u i posle nekog teksta i ikonice ananasa ispisace se tekst Flashing Baseband koji traje dugo (3 - 8 minuta) tako da nemojte da panicite


Kada se proces zavrsi, iPhone ce se reboot-ovati i imaćete baseband 05.13.04 na kome radi GPS i koji moze da se otkljuca softverski, ukoliko nije SIM free.

Na ovom site-u imate i detaljno upustvo sve sa slikama How To Downgrade iPhone3GS 6.15 Baseband Using Redsn0w.

P. S. Nekad trebate par puta da pokusate da biste uspeli. Inace upustvo je preuzeto sa drugog foruma...

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: Izasao za iPhone 3G/3GS 6.15.00 Baseband Downgrade

Post od djole1989 »

ja sam to odradio juce za pola sata sve uspelo mi je iz prve, GPS mi je prioradio iGO primo nalazi satelit za 20 sekundi ... :))
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Re: Izasao za iPhone 3G/3GS 6.15.00 Baseband Downgrade

Post od mladen_bgd »

Bas mi je drago zbog toga. ;) Sad vise nema muka sa tim BB. :)

Odgovori