iPhone 6s

iPhone (1st, 3G/S, 4/4S, 5/5C/5S, 6/6+)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za iOS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
iOS
Odgovori
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

od cena u oglasima oduzmi prosecno 70,80e na godinu dana... dobio si stvarno dobru cenu...

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: iPhone 6s

Post od filip11314 »

Videćemo. Mislim da bi mi završio posao i 6s. Čačkao sam u poslednje vreme dosta 6icu pa mi nekako odgovaraju dimenzije, čak i ekran.
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: iPhone 6s

Post od mb011 »

Naidjoh na oglas za 6s 32gb "vakuum pakovanje" 455e, zakljucan na telenor... Jel mu to cena?

Sent via Xperia Z3

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

To je ok [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Michael
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 14:15
:: Samsung Galaxy Core

Re: iPhone 6s

Post od Michael »

Nasao sam 6s polovan za 330e,jel to ok cena? Godinu i sest meseci star,kupljen u Telenoru.Nisam neko ko cesto menja telefone,pa me zanima,da li mogu sa njim da budem miran naredne 2,3 godine.Znam da to sve zavisi,al u slucaju da je sve ok sa telefonom.Inace presao bih na Iphone,najvise zbog te stabilnosti i (ne)bagovanja,pa je takoreci ovo test model za mene.: mrgreen: Hvala. I da,koliko u proseku drzi baterija?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

iPhone 6s

Post od iLuka »

Nov sa mreze je oko 450... ako ti odgovara ta cena za tu starost to je onda ok... i naravno ako je telefon potpuno ispravan i ok ocuvan u protovnom - ne vredi ni 100, bar meni... uzmi u obzir da ce ga otkljucati na zahtev vlasnika za 6 mesecu (ako ugovor nije na 36) pa ces imati sim free :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Michael
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 14:15
:: Samsung Galaxy Core

Re: iPhone 6s

Post od Michael »

Hvala na odgovoru.Ovo kad sam rekao da je kupljen u Telenoru,ne mislim da je zakljucan na mrezu(nisam siguran),a i da jeste,nije mi to probelm jer sam i ja na Telenoru.Svakako cu jos vise znati kad odem na "pregovore",sa slika izgleda bas ocuvano,e samo da vidim jel sve radi.Kakva su iskustva sa baterijom?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

A da, izvini, prevideo sam to pitanje... generalno sa nekom nezahtevnom upotrebom (dva mejla, drustvene mreze, sms i pozivi bez ustrucavanja, ponekad tunein radio) meni je na 6s i 6s plus trajala opusteno dva dana, dan od ujutru do uvece svakako...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Michael
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 14:15
:: Samsung Galaxy Core

Re: iPhone 6s

Post od Michael »

U to su svakako odlicne vesti za mene,hvala jos jednom.Javljam se ako pregovore uspesno privedem kraju.. :)

DS89
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2016. 13:16
:: lg g4
:: iphone 5s

Re: iPhone 6s

Post od DS89 »

Evo opet ja. Poslao sam telefon u servis i prihvatili su reklamaciju i poslali mi zamenski telefon koji je stigao pre par dana. I sad mi se desava da mi se sa vremena na vreme ekran krene gubiti (ne znam kako drugacije da nazovem). Tipa udjem u whatsapp i on onako treperi i mesa mi se dva ceta, ili pomesa sa nekom drugom aplikacijom, i to se desava sa vremena na vreme nekad u aplikaciji nekad kad mi stigne neko obavestenje na zakljucanom ekranu, svugde mi se desavalo. Nekad je sve ful tipa pola sata i onda mi se desi to, pa onda opet posle 5 minuta, i onda tek posle 15 pa opet posle sat vremena. Probao sam da vratim na fabricka par puta i hard reset i ne pomaze nista. :x :x :x :x

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

Uzas... probaj da uradis restore preko itunes-a a ako ne pomogne reklamiraj jer to sto si naveo je stvarno nepodnosljivo...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

Nemoj vraćati bekap, ako si ga vraćao uopšte.

DS89
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 12. Avg 2016. 13:16
:: lg g4
:: iphone 5s

Re: iPhone 6s

Post od DS89 »

Isto se desava. Neverovatno. Sad ponovo treba da se salje, pa da se ceka 15 dana da stigne drugi telefon, ako uopste uvaze garanciju sada. Bas su razocarali.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

Ajd javi sta se desava, bas me zanima sta ce reci... ja za ovakav slucaj jos nisam cuo a nosim iphone 5 godina...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Michael
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 14:15
:: Samsung Galaxy Core

Re: iPhone 6s

Post od Michael »

Pozdrav ljudi,jel imao neko iskustva sa besplatnom zamenskom baterijom na 6s,nevezano da li preko operatera ili bilo gde drugo(spominjem samo onu seriju/e telefona koja ima "problema" sa baterijom)? Ova moja nit tamo,ni vamo,msm da moze bolje,a vidim da je rok za zamenu septembar 2018. godine.Pa bih mozda jos malo da je arcim,pa zamenim sledece godine a garancija mi vazi do kraja ove godine preko Telenora.U dilemi sam. :?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: iPhone 6s

Post od iLuka »

To je bilo za iphone 5, nisam cuo za 6s...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Michael
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 14:15
:: Samsung Galaxy Core

Re: iPhone 6s

Post od Michael »


Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: iPhone 6s

Post od Azimuth »

Da, menjali su baterije, ali samo na određenim serijama telefona. Ne znam napamet koje su serije tačno bile, ali verovatno da možeš iskopati na netu taj info. U svakom slučaju imaš i opciju da kontaktiraš servis, koji god samo da je autorizovan, pa ćeš dobiti konkretan odgovor, kao i to da li je taj program još uvek aktuelan. Koliko sam ispratio, sama procedura zamene je brza, ali se čeka da stigne baterija tj nemaju ih na lageru nego poručuju.

Michael
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 14:15
:: Samsung Galaxy Core

Re: iPhone 6s

Post od Michael »

Znam sve to,samo pitam da li je neko imao iskustva sa tom procedurom.Ukucas samo serijski broj i vidis da li je tvoj telefon eligible - tako da kazem pozeljan/prihvatljiv za zamenu bateriju.Zvao sam Macolu,rekose mi da nema problema,ako ispunjavam uslove,bice da ih ispunjavam.Prosetacu i do Telenora da vidim sta ce oni reci.Svakako hvala na odgovoru.

Michael
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 14:15
:: Samsung Galaxy Core

Re: iPhone 6s

Post od Michael »

Cao ljudi,imam par pitanja.Novajlija sam,pa mi je sve zbrda zdola. :oops: Kod koga da menjam bateriju,ovlasceni serviser od strane Telenora,iStyle,Macola? Svi oni prihvataju zamenu baterije,samo recimo u Telenoru to traje 3 nedelje,a kod Macole npr 14 dana,mada mi oni savetuju da zamenu uradim kod opertatera.Drugo,ne mogu da uradim backup preko preko kompjutera,to jest uradim i on sve prebaci,ali u vise foldera i nijedan od fajlova ne mogu da otvorim.Dok na ICloudu sam to zavrsio za cas posla.I trece al ne najmanje bitno,kako da produzim zivot bateriji ja sam do sad izgurao najvise 5h usage i 28h standby.Hvala i izvinjavam se sto su mi ovako rastrkana pitanja,ali mi ovde deluje najlogicnije da pitam. :)

Odgovori