Srpski SWYPE?

Pravila foruma
Android deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni model telefona, možete to uraditi preko sledećih prečica:
AcerAlcatelAsusDellHuaweiHTCLGMotorolaSamsungSony EricssonZTE
JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Srpski SWYPE?

Post od JoLoLo »

Da li neko od vas zna da mi pomogne... naime hteo bih da koristim SWYPE kad kucam poruke na srpskom, ali moj telefon (RAZR MAXX) ne podrzava Srpski kao swype input language.

Sad... da li meni treba neki .apk koji je u fazonu serbian latin swype, ili ja vec imam swype a treba mi samo neki recnik/baza srpskih reci. Da li neko zna kako to funkcionise?

I imate li neka upustva gde da trazim i sta? :)

P.S.
Znam da na S3 ima veoma lep swype za srpski....
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: Srpski SWYPE?

Post od bachika »

JoLoLo, nažalost samo kod samsunga ima srpski swype. Postoji swype beta ali (uvek to ali) nema srpski jezik...
probaj neke alternative poput slideIt. Potrudi se pa nadju narodnu verziju i uživaj! :wink:
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Srpski SWYPE?

Post od JoLoLo »

U pretrazivanju neta najbliza tema koju sam nasao je ovo:

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1143427

Da li ovo i dalje vazi samo za samsunge, ili nesto tako moze da se primeni i na druge telefone?


P.S.
Koje tastature vi koristite? ...meni je od ovih stock jedino swype tastatura primamljiva, sve ostale su mi krsh... ali jbg kad ne kucam na engleskom swype mi je beskoristan :smutny:
Aj dajte mi neku tastaturu makar kao utesnu nagradu ako ovaj swype ne moze da radi...

Edit: Elem... upravo sam pretrazio sajt http://beta.swype.com i tamo pise da postoji Srpski jezik. Jesi li ti siguran da nema?!?

Evo link:

http://beta.swype.com/android/supported/

Edit 2: Instalirao sam SWYPE BETA i radiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D :D :D :D :D

Ima Srpski jezik, moze da se personalizuje tastatura, na prvi pogled deluje ekstra... samo malo da se naviknem na dugmice :P
Poslednja izmena od McLaren F1 u Sre, 14. Nov 2012. 18:32, izmenjeno 2 puta ukupno.
Rezlog: Zabranjeno je uzastopno postovanje, koristi opciju "Izmeni".
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: Srpski SWYPE?

Post od bachika »

JoLoLo, nisam dugo petljao oko swype-a, a eto podržali su nas u medjuvremenu. :)
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Srpski SWYPE?

Post od toda81 »

Lepo je sto sada ima i srpskog jazika ;)
Note IV N9100 dual

Odgovori