Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
dentomaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 26. Jul 2006. 19:18

Post od dentomaster »

znaci poludeo sam,ne mogu kablom da povezem n73 sa pcsuitom.Uradio bih taj hard reset ali prvo backup ali eto ovo sra.. me zeza,reinstalirao sam pcsuit i opet ga ne pepoznaje

EDIT:
evo ga ,koji sam majmun,telefon mi bio zakljucan uvek kad probam da formiram konekciju, kad ponudi ono mas storage,pc suite ja ga tek tad otkljucam pa overim pc suite , treba da bude otkljucan pre nego sto se ubode...

Spojio:gameforce:Zabranjeno uzastopno postovanje.Koristi opciju "Izmeni" Sledeći put brisanje bez upozorenja!

The_godfather
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 31. Avg 2008. 01:34

Post od The_godfather »

Jel ima neki program da kad mi stigne poruka vidim ko je poslao pre nego sto je otvorim, kao na samsung telefonima? I zasto mi se tel neki put sam ugasi, ne da se restartuje, nego se skroz ugasi, posle sam moram da ga palim, gasi se postepen0, ne odjedn0m, polako nestaje slika?

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

tigara, ja sam sa N82 otisao preko njegovog WEB pretrazivaca na www.youtube.com i odmah mi je ponudio opciju da instaliram aplikaciju YouTube za moj telefon i skinuo sam je i instalirao. Ona je po meni najbolja aplikacija za gledanje klipova sa youtube-a, a vjerujem da se moze instalirati i na N73. pozz

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

the godfather sto se tice tog gasenja ja bi to malo ozbiljnije shvatio i pokusao bi prvo sa formatom pa posle sa flesovanjem novog OS-ja ako i to ne deluje znaci zreo je za servis...... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

N73 je izuzetno problematican telefon kao i 6630.Jedino ako ti pomogne reset telefona sa *#7370# ,a ako ti to ne pomogne ubacices novi sw,ali ce se garantovano pojaviti novi problemi jer znam iz iskustva
Note IV N9100 dual

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

toda81 po cemu je 6630 problematican? imao sam ga godinu dana i dusu sam mu izvadio( u svakom pogledu) i nikad nije ni najmanji kiks napravio........po meni je to najbolji nokiin telefon ikada napravljenj i da se proizvede neki naslednik 6630 99% bih ga odmah kupio...... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Imam 6630 4 godine i nikakav problem sa njom nisam imao, tako da ne znam o cemu toda81 prica !?

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Moj drug vec 4 godine ima 6630 i nema sta telefon nije prezivio i jos uvijek radi... Po meni neka vrste nasljednika 6630 bi mogao da bude N82...? Ili gresim.... :) :) :)

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

ma ljudi realno svaki symbian fon zna da zeza,sve zavisi kako ga koristis i sta mu radis.Meni moj n73me radi super.pozzz

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

janka_88 napisao:... Po meni neka vrste nasljednika 6630 bi mogao da bude N82...?
Pa naslednik legendarnog 6630 je legendarni N70.(Hehehe legenda za legendom) Zar ne?
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Wicker Man, u pravu si. Malo sam preskocio prve modele N serije. :) Nakon njega idu N73 i tako dalje....... :) :) :)

MarkoJack
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 18. Feb 2009. 21:04

Post od MarkoJack »

Ljudi opet imam problem sa n73me,razbicu ga majke mi. :x Ne mogu da primim nijednu poruku,pise stalno da je memorija puna iako su sve poruke pobrisane,a u file menageru ne prikazuje da ima nista na tel-u. Zna li neko u cemu je problem?

toske81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2009. 06:13

Post od toske81 »

Ljudi u velikoj sam dilemi. Evo o cemu se radi: da li da uzmem novi SE K800 ili polovnu nokiu n73!! Nisam pri nekom kesu, a oba su po istoj ceni!!! Prosecan sam korisnik mobilnih, a o telefonima sa OS ne znam nista!!! Posebno me interesuje cije su fotke bolje!!! Ovako citajuci sta se pise po forumima nista spec nisam zakljucio, jedni hvale n73, jedni k800!!!! Unapred hvala
:wacko:

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

MarkoJack, ne mozes da primis poruku zato sto ti se potrosila ram memorija.Restartuj telefon i ugasi aktivne programe sa nekim task menadzerom.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

toske81, iako sam veliki fan nokie i posebno N73 ciji sam bio vlasnik, preporucujem ti ipak K800i jer po noci pravi neuporedivo bolje fotke a po danu su cak za nijansu bolje. Brzi je za koristenje jer je java fon, a na N73 kad instaliras neku zahtjevniju temu moze da te smori kako zna sporo da radi. Ima nesto kvalitetniji ekran iako manji po dimenzijama. Jedino ne znam koliko je puzdan taj SE softver jer je moj kolega 5 puta nosio na servis zbog softvera. Kupio ga preko mtel mreze u RS...

P.S. Novo je novo...... ;)

toske81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 25. Mar 2009. 06:13

Post od toske81 »

Hvala janka_88!!!!!!!!!! Pomogao si!!!!!!!!!!!! Mislim da cu uzeti SE k800i!! Ipak mi nije potreban telefon sa OS! :)

zllaja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Ned, 09. Dec 2007. 01:09

Post od zllaja »

E ovako,odjednom,gotovo preko noci :D moja N73 je ostala sa manjkom memorije,tacnije sad bas htjedoh da posaljem MMS kad ono upozorenje tipa:Nemate dovoljno memorije.Morate obrisati neke podatke...i ja onako gledam :o kad ja da provjerim koliko imam memorije i on napisa da ima slobodnih 175kb,a imao preko 10mb sloodne memorije,ja prvo da restartujem ono opet isto i jedino sto mi je palo na pamet je da odem u meni Internet i da odaberem opciju Clear cache,i tu sam oslobodio oko 1mb.Dali bi pomoglo i brisanje call loga i ima li jos koji trik kako da se na slican nacin dodje do slobodnih mb :)
Nokia N95 8GB

blejac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 26. Mar 2009. 01:06

Post od blejac »

ljudi pregledao sam pola teme ne mogu vise oci me bole....kako da punim n73 preko usb-a? tj preko kompa?imam CA-53 kabal a punjac mi kod devojke a meni hiiiittttnnnnoooooo treba.ae odg te mi sto rpe ne znam sta da radim sve sam probao....

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

blejac, ne mozes puniti bateriju preko USB-a.
Pogledaj ovu temu i kakav ti treba kabel da bi mogao puniti preko USB-a: viewtopic.php?t=15556

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

zllaja, kod tebe je verovatno u pitanju ram memorija,zato restartuj telefon i koristi handy task manager da gasis aktivne programe koji ti trose ram.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori