Nokia 5800 XpressMusic

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Moze li 5800 da se poveze na komp bilo kojim USB-microUSB kablom ili mora da bude Nokijin?

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

parobas pa vidis pa jel nemas usb kabl od fona
znam da je mini usb univeraslan e sad da li je i sa mikro isto tako :unsure:
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Pa nemam. Kupio sam 5230, ali sam pitanje postavio ovde, posto je 5800 daleko popularnija. Hteo sam da pitam, pre nego kupim, jer ima takvih kablova za oko 200 dinara, a za originalni su mi u jednoj prodavnici trazili 500.

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

pa iskreno nisu ti trazili puno umeju da traze i po 1000din
lepo fon u ruke odes do prodavnice vidis da li taj za 200din pase i to je to :wink:
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ma on mora da pase, nego je pitanje hoce li ga kompjuter prepoznati, tj. moze li se povezati njime, jer sam na mojoj staroj Nokii 6070 isprobavao neke kablove i nisam uspeo da pomocu njih povezem telefon, jer mi je PC Suite trazio da koristim neki DCU kabl ili tako nesto.

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

mezzano, Ma lepo uzmes original i gotovo... Original je ipak original... :wink: Posle ako ti ne pase onaj sto nije original opet ces morati kupiti onaj sto je Nokiin... I sta si onda ustedeo? :D

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

pa da lepo ti covek kaze a ako ti za original traze 500din to je dzabe.
jel se secas one raklame nije svejedno e pa tako i sa usb kablovima nije svejedno original je original 100% nokia :wink:
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

slavko101
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Sub, 13. Jun 2009. 14:21

Post od slavko101 »

Zna li neko kada se poveze prko bluetooth-a sa drugim fonom kako da mu pristupi podacima na kartici i na memoriji tela, a da taj drugi tel nije samo nokia vec i ostali proizvodjaci?

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

jesi probao aplikaciju blue tooth file menager meni radi na 5800 a probao sam samo sa n73 i mogu reci da je aplikacija extra
neznam da li radi sa drugim fonovima
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

slavko101
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Sub, 13. Jun 2009. 14:21

Post od slavko101 »

fxgt, Hvala ti u svakom slucaju na pomoci, ali primarno mi je bilo da moze da se poveze sa bilo kojim modelom i da tako mogu da se razmenjuju podaci.

nsx23
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 20. Feb 2010. 22:19

Post od nsx23 »

interesuje me moze li se kako u video modu kamera izbjeci ovaj automatski zoom koji se desi prilikom prelaska sa image na video mod? znaci nije mi isto u image i video modu kamera,u video modu je zumirana a to mi smeta a i trese vise slika

rkeu
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 19. Okt 2009. 13:43

Post od rkeu »

Auuu kakav odvratan trip me snasao :o
Pokusao da updejtujem fon,i sve je malo sporo islo ali je islo.
I znaci skinem onih 139 mb i rekoh to eto ga,ALI izbaci mi da mi je ostalo jos 15 min i ja nista iskuliram.E onda pocne da mi izbacuje poruke da se diskonektovalo i da izvadim bat,usb i punjac pa sve vratim.Ne reagujem ja na to nego samo picim next,ali nece,non-stop me izbacuje. I ja uhvatim i odradim to ali on ponovo ne reaguje a tel ugasen. Pokusam da upalim telefon, a on pocne da vibrira kao masinica za sisanje,izvadim bat vratim on isto reaguje,ja ponovo on sad nece ni to.
Izgleda da sam nesto zesce zajebao, i ne znam sta da radim sada sem da se samoubijem :x
El ima neko nekim slucajem resenje za ovakav problem.Hvala unapred

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

rkeu, probaj da ga flashujes uz pomoc JAF-a. Nista ti drugo ne preostaje osim toga. Ako nece pravac servis.

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

rkeu, probaj pre toga što ti je rekao jerkann da izvadiš bateriju jedno desetak min pa vrati.
Ako imaš sreće ....
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

ma jaf ce da sredi posao
iams onaj dead usb mod skines lepo fw40 sa navifirmom i opleti
bas javi kako je prosla operacija :wink:
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

rkeu
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pon, 19. Okt 2009. 13:43

Post od rkeu »

nisam ja neki strucnjak za ta budzenja + mi zabaguje net jutros,i ja popizdim i odem kod poznanika u mobil shop. Na kraju ispade da ga je flesovao i uzeo mi 400 kinti,a pri tom je i updejtovan,mnogo opustenija varijanta nego ono nerviranje od sinoc iako nisam u nekoj lovi :wink:
U svakom slucaju vama hvala sto ste hteli da pomognete :wink:

Marinkovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 30. Mar 2010. 10:48

Post od Marinkovic »

Pozdrav ljudi...Imam jedno pitanje... A pitanje glasi... :D Mogu li negde da nadjem masku za ovaj telefon, treba mi samo zadnji deo, posto mi je pre neki dan mobilni slucajno ispao na zurku, i slomio mi se zadnji deo... Ako neko zna molim da mi pomogne... HVala unapred!!! :)

aleksa87
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sub, 09. Dec 2006. 21:20

Post od aleksa87 »

@nsx23, imam istu situaciju! Do sada nisam primetio da imam zoom kada predjem na video mod, ali sam danas nesto snimao i primetio da je prilicno zoomirano, i bas me je iznerviralo!
Da li neko zna kako ovo da resim???
LG Nexus 4 16GB

presvega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 17:39

Post od presvega »

Pozdrav ljudi, je l' moze preporuka za neki konkretan model bluetooth slusalice koju bih upario sa ovim telefonom, ali neke koje pored razgovora prenose i muziku (mp3). Ali ne one sa dve bubice ili one koje se kace na klip (stipaljkom), nego onaj klasican model koji se zakaci na uvo, jedini uslov da pored razgovora prenosi i makar ''mono'' muziku. razio sam na zvanicnoj nokijinoj prodavnici ali nisam uspeo da pronadjem takav model.

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

imam problem sa backupom telefona preko pc suita. dodje do nekih 80 posto i tu se telefon pokoci. neka ideja?

Odgovori