Nokia N97

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Postoji dosta fajlova na C koji nisu neophodni...:) Ja sam ih izbrisala...:) Imam trenutno slobodno 55 MB na C... Imam oko 10 Aplikacija instalirano na C a ostale su na E... SPB Shell sam ubacila u CFW pa mi on ne oduzima prostor na C a super radi...:)

Već sam na prethodnim stranama pisala šta sve možete da izbrišete sa C... Jeste li to probali? Mada ima još toga što je nepotrebno ukoliko ne koristite Ovi Store i Chat... Ako i to nekoga interesuje napisaću koje foldere sa C još možete da izbrišete i da sve radi bez problema...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Innerspirit
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 00:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Innerspirit »

Dostaje, mislim da je nemoguce da se N900 u NS-u moze naci za 320e, ja sam ga kupio pre nesto vise od mesec dana, kostao me je 445e. :unsure:

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Innerspirit, mnogo mozes ga naci na ssvakom koraku za 380e ali bukvalno u radnjama... :wink: 350 je vec kod ljudi na crno...

Innerspirit
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 00:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Innerspirit »

Nisam stvarno znao... Ja sam oba N97 platio po 400e, a za N900 sam dao 445e ili 435, ne secam se tacno.

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

izasao update za n97 mini daleko bolje i stabilnije radi napokon bolja osetljivost ekrana,ALI... i dalje spor u PM... tako da ono preporuke za update na 12.0.110

Innerspirit
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 00:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Innerspirit »

Kad se ocekuje update za N97? Koliko sam skontao, izasao je, ali za moj tel. po produkt kodu, jos nema updejta.... :wacko:

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Innerspirit, evo na oglasima nova n900 320 e BG :-) n97 je bila 250 pre neki dan na oglasima 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Innerspirit, ako se dobro sećam, rekao si da imaš v22 u telefonu. Ne znam da ima bilo koja novija verzija. Najavljuju v30 već neko vreme, ali se ne zna kada će izaći.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Innerspirit
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 00:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Innerspirit »

Ninolina, mislim da si pogresila. Kad si me pitala koji FW imam napisao sam 21.0.045 . Bice da si me pomesala sa nekim. :)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Innerspirit, u redu. Moguće da sam te pomešala sa nekim. Ukoliko nema updatea za tvoj product code, njega uvek možeš da promeniš. Ili ukoliko znaš kako da flashuješ tel uz pomoć JAFa onda ti ne treba promena product coda.. Znači, preko Navifirma skineš verziju FWa koji hoćeš i flashuješ tel tim FWom preko JAFa..:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Innerspirit
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 00:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Innerspirit »

Ninolina, uspreo sam da flesujem telefon i to iz prvog pokusaja. Bila si potpuno u pravu, veoma je jednostavno. Malo sam imao problema dok sam sve ukopcao, ali sad kad sam zavrsio, izgleda bas jednostavno. :)

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Ok ovako, mozda pazarim ovaj telefon jer mi je iskrsla krajnje povoljna ponuda. 200 eura za telefon koji je perfektno ocuvan, a i sam vlasnik je takav da pazi sve pa i telefone kao lud.
E sad jedino me interesuje kako da provalim ako mu je izguljeno socivo na kameri posto znam da su se ranije neki korisnici zalili na to?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

jerkann, pa nemaš šta da provaljuješ... Pomeriš poklopac kamere i ako postoje poprečne crtice, ogrebotinice onda je to izgrebano sočivo... To je lako vidljivo ako postoji...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Ninolina, ok ja sam mislio da se ne vide te ogrebotine.
Nista sutra ako sve prodje kako treba uzecu ovaj telefon i onda krece ponovo igranje.
Inace kako radi SPB shell i da li je isti kao i na WM?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

jerkann, iskreno, ne znam kako to radi na winu, ali na 97 radi skroz ok.. Meni je potpuno zamenio defaultni homescreen..:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

Ipak sam odustao trenutno od tog telefona. Ima ostecenja na samoj kameri od poklopca. Inace telefon extra ocuvan ali me ovo nervira iako se na fotografijama to ne primecuje...

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

jerkann, dali si prebacio fotke na komp,osrecenja su u vidu zamucenja npr srednjeg dela ili donjeg ili gornjeg zavisi gde se ofulji... moj savet brate moj n900 ako ga nabavis povoljno NECES SE KAJATI ja potpisujem da je zver od aparata zaista toliko toga mozes sa njim da nisi ni svestan... moj savet bro ja se kajem sto sam bacao pare na ovo...

markokozlina
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 29. Avg 2009. 00:09

Post od markokozlina »

jel zna neko zasto mi ne radi vibracija? prekjuce je prestala da radi, i slike su se pojavile duplo a nisam mogao da ih izbrisem pa sam ga juce resetovao i resio sam problem sa slikama ali vibracuja i dalje ne radi. da ga nosim u servis? telefon sam uzeo pre godinu dana u mts-u. menjao sam product code. da li ce mi priznati garancuju?

Low Rider
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Pon, 31. Okt 2005. 21:35

Post od Low Rider »

mala pomoc...telefon je bio u servisu. Danas sam ga preuzeo, vratio sim karticu koju sam i ranije koristio, ali se pojavila gore desno ikonica koverte sa porukom sim memory full. Naravno sim memory nije ful niti to pokazuje kada stavim u drugi telefon. Jel ima neko ideju zbog cega se to desava?

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

markokozlina, da nije upadao u vodu ili nesto slicno jer ne mogu da verujem da ti je crkao vibra motor :wink:

Odgovori