Nokia N97

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
markokozlina
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 29. Avg 2009. 00:09

Post od markokozlina »

nije upadao u vodu, nije mi nijednom ispao, uvek sam cuvao telefone, a o ovom posebno vodim racuna. jedino ako je sam od sebe crkao, ja ga sigurno nisam pokvario

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Za koliko novca se moze naci na crno nova N97?
:unsure:

4M3R
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 29. Avg 2009. 17:46
Lokacija: Sarajevo

Post od 4M3R »

Opet mali glupi problemcic... Kada mi dodje poruka nece da mi pise ime kontakta (kojeg imam u imeniku) vec samo broj... Do prije 2 dana je sve normalno pisalo? :/
Nokia N97

raso1
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 17:43
:: Optimus 2x, Nexus 4

Post od raso1 »

Provjeri u imeniku postoji mogućnost da si taj broj memorisao više puta pod različitim imenima. To se zna dešavati kod navedenog slučaja.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

nego, jeste li videli ovo:

Anssi Vanjoki (EVP, Markets) talks about the Nokia N97
http://www.youtube.com/watch?v=EBah223no8Y :(

4M3R
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 29. Avg 2009. 17:46
Lokacija: Sarajevo

Post od 4M3R »

raso1, nije do toga. Nemam tako isto memorisane brojeve... A i ne pokazuje samo jedan. Od svih koje imam u imeniku kada dobijem poruku ne pokazuje ime, nego samo broj...
Ima li neko neki drugi prijedlog ? :s
Nokia N97

banto
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pon, 07. Sep 2009. 23:22

Post od banto »

Cao svima. Imam dva pitanja.
Prije svega, instalirao sam zadnji firmware za n97, naravno preuredjen, sto znaci da mi je tel. hackovan. E sada, sve fino radi, sve mogu da instaliram osim, Pimp Juice ni jedne verzije i Lcg X-plore ni jedne verzije :D Imali neko savet sta da radim :D

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

Mirko BGD napisao:nego, jeste li videli ovo:
bas su lame... + nisu mi jasni symbian 3 ili MeeGo

danee
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 11. Sep 2005. 11:47

Post od danee »

Imam problem sa nokiom N97: ne prepoznaje mass memoriju-kao da ne postoji.
Dali je neko cuo za takav problem i dali ima pomoci?

Hvala

Innerspirit
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 00:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Innerspirit »

danee, pokusaj da formatiras MASS memoriju preko kompa, pa onda jos jednom u samom telefonu. Nakaci telefon na komp. preko DATA TRANSFER. Meni se to desilo, ali na N95 8Gb.

danee
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 11. Sep 2005. 11:47

Post od danee »

Probao bi to ali izgleda da je kod mene bas skroz crkla MASS memorija posto je ni racunar ne prepoznaje tako da nista od formatiranja.Sunce ti ni za dobre pare vise ne moze da se kupi telefon a da vredi,sve se nesto stedi i ciketanise u izradi. Sva sreca ovaj telefon ima slot za memorijsku karticu pa sam odma uzeo jednu kako bi mogao telefon da koristim i dalje.
Inace telefon sam uzeo u legalnoj prodavnici,sve je to original kako treba ali eto pokvari se samo sto mu isctece garancija.

Pozdrav svima i dobro razmislite kad budete kupovali telefon.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

danee,s obzirom da je N97 izasao proslog leta,a kazes da si tel. kupio u "legalnoj" prodavnici gde je garancija na Nokia telefone 2 godine,kako ti je onda vec istekla garancija?! :?
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

danee
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 11. Sep 2005. 11:47

Post od danee »

Pa evo sad cu da ti objasnim. Nisam ga kupio kod nas nego u inostranstvu i u toj zemlji bilo sta da kupis dali telefon,racunar ili nesto trece garancija ti je godinu dana a ako hoces duze ti doplatis.Znaci legalna prodavnica kod njih i nepostoji kao kod nas telefoni skinutih sa mreze. Ali to nije vazno , glavni problem je ta memorija od nekih 32 Gb koja je izgleda crkla posle godinu dana

Wisost
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Čet, 29. Okt 2009. 00:25

Post od Wisost »

Meni se to dešavalo, ali kad sam ga spajao sa kompom i držao na mass memory. Kad sam ga prebacivao nazad sve je bilo ok.

Teško da je memorija crkla, to se vrlo rijeko dešava ili nikad.

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

Poceo je i da mi se gasi i svi se zale da sam nedostupan,dal mogu dobiti nov tel preko garancije? Posto do SW-a ocito nije tel je djubre da vece djubre nisam video 3 4 x sam dolazio u situaciju da ga zamandalim o pod,ali reci bolje da cekam sta ce mi serviseri u AC reci :-DDD sve u svemu tel je katastrofa,Nokia n97 = Promasaj Decenije ;-)

giomla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 01. Sep 2010. 22:47

Post od giomla »

ljudi, imam jako veliki problem! glava me boli vec danima zbog ovog fona. hteo sam da ga hakujem, u jafu i nesto nije ispalo kako treba. znaci, ubio sam ga. ne mogu da ga ukljucim. i sada mi treba neki mnogo dobar servis u beogradu koj bi mogao da mi pogleda fon. ne bih da ga nosim kod bilo kod servisera, a nisam iz bg-a pa ne poznajem bas najbolje mesta gde bih mogao da ga odnesem na popravku. MOLIM VAS ako znate takav neki servis koj je jako dobar, napisite mi u pr. pomoc mi je i vise nego potrebna!

Dostaje
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 470
Pridružio se: Uto, 08. Dec 2009. 22:50

Post od Dostaje »

giomla, Bilo koji servis resice ti problem za 10 min ;-)

giomla
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 01. Sep 2010. 22:47

Post od giomla »

vec je bio u jednom servisu i nemaju pojma sta mu je. nalupali su se nekih gluposti, ne mogu da verujem da toliko neznaju serviseri. kazite mi neki dobar servis, MOLIM VAS!!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

giomla, postavi pitanje u delu "Servisiranje", neko će te već uputiti.

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

sta koristite za promenu homescreena na n97?
Ja imam vivaz, symbian je isti ali odavno ne patim razvoj aplikacija i softvera, tako da malo znam i o hacku. Ajde da mi neko lepo objasni, ako nije problem :D

P.S. koristila sam n97 mini i potpisujem da je vivaz bolji i brzi telefon, a ovde vidim puno nezadovoljnih sa n97 :) ako se ko dvoumi u vezi vivaza, preporucujem :)
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

Odgovori