Nokia X3-02

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
stefankm87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:59

Post od stefankm87 »

Postoji li neka aplikacija poput QuickOffica za otvaranje doc., xdoc., pdf. ... i ostalih office fajlova za S40 platformu?

n3mke@
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 10:42

Post od n3mke@ »

I mene isto zanima.. Inace kupio sam ovaj fon skoro iako sam veliki protivnik Nokije. Jednostavno ima sve sto mi treba, najvaznije touch and type, a jos i nije symbian. Jedina mana baterija ali drzi solidno sto se mene tice.
5800 XM

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Post od annaBG »

n3mke@, koliko ti traje baterija?

stefankm87, i mene to zanima 8)

bobex
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 05. Apr 2011. 20:51

Post od bobex »

stefankm87, e koliko si ga platio i kakvi su do sad ustisci kako se pokazao :D reci mi prednosti i mane i koliko mu traje baterija i dali u je dobar touch :D :D

n3mke@
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Čet, 24. Avg 2006. 10:42

Post od n3mke@ »

Meni traje tacno 2 dana. Slusam radio 4-6h dnevno, jedno 20 min razgovora i 15-ak sms-ova.. Takodje se cesto kacim na wireless kad sam u mogucnosti.. To mi je sasvim dovoljno.
Sto se tice toucha nije najbolji ali sasvim je zadovoljavajuc, ima malih nedostataka ali siguran sam da ce novi fw to da ispravi.
5800 XM

bobex
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Uto, 05. Apr 2011. 20:51

Post od bobex »

n3mke@,
fala nemke mozda ga budem pazario pa me zanima 8) :) :) :wink:

stefankm87
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:59

Post od stefankm87 »

#bobex
Platio sam 140 evra, crna maska (tačnije tamno siva). Imam ga vec oko 2 meseca. Pre njega sam imao Nokiu e71 pa sam malo zahtevniji korisnik. Mane su mu te što izgleda ne postoji Office podrska i tesko da ces da nadjes neku aplikaciju. Baterija mi traje oko 2 do 3 dana što je malo u odnosu na moj prošli mob.
Jos jedna zamerka sto se tiče SMS-a. Pošto imam oko 1500 poruka hteo sam sve da ih markiram i posaljem u Archive ali u porukama nema opcija Mark ili Select all. A kad sam hteo da to uradim preko Ovi suite aplikacije na računaru on ih je kopirao samo. To je malo bzvz.
Media player izgleda malo bedno i baš su me iznenadili. Izgleda da su baš hteli maksimalno da ga pojednostave. Očekujem da će to ispraviti novim Freeware-om.

Prednosti: Odlična ergonomija. Mob je lep, lagan, lako je prilagodljiv za kucanje poruka sa prelaska sa obične ili qwerty tastature. Touch mu je super-baš kakav treba da bude. Zaštitno staklo na displeju je nemoguće izgrebati prstima i nije mu potrebna neka folija. Surfovanje netom je lako, imaš opcije za uvećavanje stranica i prilično brzo očitava jake stranice. Koristim Operu za wirelles i Ovi Internet za gprs i stvarno sam zadovoljan.

Ako voliš eleganciju i funkcionalnost u jednom, telefon je za tih 135-140 evra EXTRA

lala
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Ned, 02. Sep 2007. 17:59

Post od lala »

Drugari moze pomoc, ne radi mi shazam stalno mi izbacuje neki eror kao ne moze da se nakaci na net a meni upaljen wifi itd hvala unapred

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

A dali ti uopste radi internet, ako neradi samo u toj aplikaciji onda je do nje nesto upitanju.

Falcone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 22. Sep 2011. 22:15
Lokacija: Smederevska Palanka

Post od Falcone »

Pozdrav svima,
naime,imam jedno pitanje posto prvi put koristim Nokiu i pocinjem da tripujem stvari i kvarove Srećan sam. Ipak posle 11 godina Samsunga,nije lako navici se na drugu marku telefona.
Evo problema pa ako neko zna:
-skinuo sam mp3 melodije sa neta,ubacio preko kompa na mob (i za ringtone i za sms) i cini mi se da je 2 dana sve ok bilo a onda je pri pozivu ili primanju sms-a melodija pocela da zvoni rastucim tonom,razlikuje se od one koja je u playlisti tj. drugacije je kad zvoni i kad pustam ovako,slabije se cuje....obe melodije su bile sacuvane u memorijsku karticu po defaultu.Zanima me jel to treba tako ili je problem??Hvala unapred...

Goranko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2011. 16:28

Post od Goranko »

Ljudi, pomagajte, molim vas. :smutny:
Kupio sam ovaj 'fon pre mesec dana. Nemam zamerke, baterija je malo losa, al' sta ces. Kupicu jos jednu, pa da imam dve. :D

Tj. imam jedan ogroman problem. Muku mucim sa aplikacijama za 'net. Upravo pisem sa telefona, ali pristupio sam sa obicnog browsera koji mi je mnogo nefunkcionalan, ukratko, glup je.
Na telefonu sam vec imao instaliranu Operu mini, preko koje nisam mogao na 'net jer mi izbacuje neku gresku. Operu sam koristio na starom telefonu. Odusevila me je. Takodje, skinuo sam e-buddy, koji isto nece da radi, greska opet. Pa sam skinuo Facebook chat i jos neke aplikacije, ali ni one nece da rade. Krene da se uloguje, pa izbaci gresku, spominje i neki akaunt.
Kada odem u "games" gde su sacuvane te aplikacije, na ikonici od svih tih programa je kljuc, ne katanac, nego kljuc. :shock:
Sta da radim. Pomagajte za Boga milog. Hvala

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Goranko, preko cega si pokusavao da se konektujes ???
A za te aplikacije sa kljucem su sigurno bile demo verzije i taj probni period je prosao i sada se trebaju kupiti.

Goranko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2011. 16:28

Post od Goranko »

deksicom, konektovao sam se tako sto prvo idem na opciju - meni, i onda idem na - internet, ukucam adresu i to je to, ali nikako da se naviknim na taj nacin surfovanja. Navikao sam na Operu i to je to.
Opera mini je vec bila na telefonu kada sam ga kupio, ali jedino na njemu nije bio taj famozni kljuc, a opet nije moglo, izbaci gresku.
A to sto spominjes demo verzije, ne znam sta da ti kazem. Znam samo da, cim sam skinuo te programe, da je na njima bio taj prokleti kljuc. :s

Izmenila Ninolina:: nemoj da citiraš poruku koja se nalazi odmah iznad tvoje, jer se podrazumeva da na nju odgovaraš... Pročitaj pravila Foruma...

miilyy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 22. Jan 2012. 10:05

Post od miilyy »

imam ovaj tel, i zaista je fantastican :) samo me nervira sto baterija kratko drzi, ali sve ostalo je ok. i svidja mi se sto svetli kad imam neko obavestenje :)

matriks
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 13. Feb 2012. 17:46
Lokacija: Srbija

Post od matriks »

Pozdrav svima,
naime,imam jedno pitanje .Imam Nokiu X3-02 lepo je radila i odjednom se samo ugasila i nece da se upali,isto tako kad je stavim na punjac nista nepokazuje.Kao da je mrtav.
Nije padao ,nije kvasen sam se ugasio iz cista mira.
Mozete li mi pomoci da znam u cemu je tu problem?
Hvala unapred...

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

matriks, tvoje pitanje napisi ponovo ovde i neko od servisera se ti odgovoriti. klik

Odgovori