Nokia 103

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Nokia 103

Post od Ensiferum »

"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Nokiji je izgleda i dalje vaznije africko trziste i proizvodnja jeftinih bezlicnih telefona sa 3 funkcije, od borbe sa najvecim igracima.
I treba da propadne... :dry:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Green, nemo tako da pricas, pa treba neko da misli i na one koji namaju para a dreba im telefon a i na one kojima sluzi samo za pozive i pokoju poruku.
Imam par strarijih kolega koji i dalje nose i koriste 3310 epa ovo telefonce je za njih, naravno za nas nije 8).
A ekran Monochrome graphic, posle toliko godina.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Ovaj telefon ce biti izuzetno dobro prodavan.Ogroman broj ljudi koristi telefon samo za razgovor,cak i poruke izbegavaju a mnogi stariji korisnici ne koriste sms,tako da je ovaj potez Nokie odlican.Kupiti nov telefon za 15-20 evra,mali,lagan,pregledan ekran u svim uslovima,dugo drzi bateriju,veliki razmaknuti dugmici....Kako ce se oduseviti stariji nezahtevni korisnici.Nije lose i za malu decicu,fm radio i osnovne funkcije da se jave roditeljima iz skole,izleta.Operateri ce ovo deliti i uz pre paid i post paid najmanje tarife.Naravno,mi zaljubljenici u tehniku ovo jeftino telefonce smatramo decijom igrackom (ali,mi smo ipak manjina).A da ne pricamo u vreme ove krize kako ce dobro doci Aziskim i Africkim drzavama koji si najveci kupci.U jednom casopisu videh cenu od 16 evra a na sajtu ne mogu naci cenu.Zna li se cena ovog telefona?
Poslednja izmena od Nikola Vapa/CA u Sre, 11. Apr 2012. 10:32, izmenjeno 1 put ukupno.

Murinho
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 226
Pridružio se: Sub, 22. Mar 2008. 00:55

Post od Murinho »

e ovaj cu telefon da kupim kao rezervni.bas mi se svidja :) konacno da se neko vrati malo retro vodama...
Samsung Galaxy Y Duos + SE k800 + Siemens a50

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

Ma ovaj telefon definitivno nije promasaj..kao sto je neko vec gore pomenuo,dobro ce doci sirotinji iz Africkih i Azijskih drzava..a iskreno ni kod nas nije nesto posebna situacija..,a iskreno kao sto rece Nikola Vapa/CA, idealan je za manju decu..dok se ne nauce da upravljaju i cuvaju telefone..a i za gradjevince..a i mislim da je vise bespotrebno navoditi bezbroj primera za koga je ovaj telefon.Sve u svemu je odlican za te pare.. 8)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Ovo bi pre 10-tak godina bila telefoncina,pa 8310 koji ima iste specifikacije kao i ovaj je kostao 500-600 maraka.... :o :o :o
Za nezahtevne i starije korisnike dusu je dala ova nokia
D500&E71

Odgovori