Nokia 6151

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Nokia 6151

Post od mihajlovic »

Slika

- 1.3 megapixel camera with dedicated camera key, 4x zoom, landscape mode and video recorder
- 30MB user memory, which can be expanded with optional microSD memory card
- Music player, stereo FM radio and Visual Radio
- Bluetooth wireless technology
- Push to talk
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

solidan model , nisu mu neka extra funkcije , ali dobar je , po izgledu me nekako podsjeca na 6020 8) :wink: :D

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Nokia otisla u out..........ovi telefoni ce biti skupi, a kome su s ovako oskudnim funkcijama namenjeni? :uhuh:
Jel to symbian izasao iz mode a mi nismo upuceni? :?
5130+Koss the plug....

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

E, ovaj model je standardni Nokia model koji sluzi samo da se kaze da Nokia ima siroki spektar ponude modela (sad ocekujemo jos 2-3 ista takva samo sa drugacijim maskama, a neki od njih ce mozda imati i EDGE).
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Strasno nema sta........ :uhuh:
Ovo je 6230 samo malo presminkan cini mi se?
Ne gresim zar ne? :dry:
5130+Koss the plug....

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da, volim i ja Nokiu, ali su počeli malo da me čude sa ovim novim (nekima) lepim telefonima, užasno siromašnim ispod haube, i sve većim donjim delom ispod tastature (koji se meni žešće ne sviđa). Ovaj, je simpatično ružan, ali ne nudi ništa, nije čvrst, tek će biti ružan kad se malo izgrebe, a i mogli bi konačno da počnu da prave neke malo tanje modele, pa makar i samo experimentalno. Neki to vole tanko, pa su prinuđeni da biraju između Motorole, i Samsunga.

Jedina razlika u odnosu na 6230 je hotswap kartice, i 30 MB.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

gargamel4, pa to je model za devojke sa velikim sakama i prstima, zato je deo ispode ekrana toliki ;) :D

poz...

Nesha66
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 25. Dec 2006. 23:33

Post od Nesha66 »

6151 je odličan telefon u toj klasi. Mnogo je poboljšana verzija 6230i. Ne mora da se isključuje aparat kad se menja kartica, ima aktivni desktop (Active Standby), svakom imenu moze da se dodeli posebno "zvono", poboljšana kamera u zatvorenom prostoru, veći i bolji ekran ... Stvarno je dosta bolji od 6230i.

yamaha-tzr50
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 07:09

Post od yamaha-tzr50 »

uz sve to nabrojano ima i 3g podrsku sto je veoma bitno posto 27.12.2006. mts pusta 3g u komercijalnu upotrebu... :D :D :D tako da jedina zamerka nepostojanje druge kamere za video telefoniju ali moze i ovako samo nije to to....

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da pošto je pismenost u Srbiji tolika da će korist od 3Ga biti ogromna i bez te kamerice.

Nesho66, lepo je to što oživljavaš stare teme, i što si nas prosvetlio u vezi 3Ga, ja nisam ni gledao dalje o ovoga što je mihajlovic postovao, ali me zanima na kom to telefonu koji je izašao u poslednjih 2 godine, nema da se namešta zasebno zvono za različite kontakte (još 3310 je to imao).

yamaha-tzr50, kažeš sutra? A za koga to? Šefove i tehničare koji ispituju mrežu? Aj da vidimo. To ćemo barem lako dočekati :wink:

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Recimo 3300 Nokia je imala samo za grupe da podesava razlicita zvona, ne i za kontakte. Ima i Nokia svojih stranputica :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori