Nokia X2

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
lib
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Ned, 24. Okt 2010. 14:24

Post od lib »

ako ga netko od vas ima, treperi li vam kad imate propusten poziv ili poruku? da li ima toga? znam da neke nokie to imaju,pa me zanima dal ima to svijetlo obavijesti... :)

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

Mislim da Nokia X2 nema onu signalnu LED diodicu, ako si na nju mislio. Ja, iskreno, na tu diodicu nikad nisam ni obracao paznju.
NOKIA E7 User

samo-partizan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 10. Dec 2006. 00:46
Lokacija: Novi Sad

Post od samo-partizan »

Jel yna neko neku varijantu gde moye da se dekodira telefon jer sam bio u par radnji i svuda kayu da ne moye.

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

I ja sam cuo da ne moze da se dekodira ta Nokia. Mozda ce vremenom pocetiu da rade dekodiranje. Ja imam i jedan 2700, i jos uvek niko ne moze da ga dekodira. Bio sam skoro opet u jednom servisu.
NOKIA E7 User

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

sve nokije u poslednjih par meseci ne mogu da se dekodiraju, zato su cene po oglasima aparata sa mreza takve kakve jesu... :wink: :wink: :wink:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

luca, sto opet i nije toliko lose ako se nadje primerak sa mreze koju vec koristite.....
:D :D :D
D500&E71

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

bas tako :D :D
e da mi je sa vip-a neka c5 za 50e...
nego koliko drzi baterija na ovoj x2,vidim da su je skresali sa osakacenom bl-4c
par ljudi mi dolazilo vec i zale se da ne valja telefon jedva 2 dana skrpi...dok im objasnim pozelene :cry:

StojanCupic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 15. Okt 2010. 11:19

Post od StojanCupic »

То је тачно, једва два дана да састави, ако се учестало користи. Иначе, игре брже празне батерију него музика, било да је радио или медија плејер. Камера је можда и највише празни. Када не користим камеру ни игрице, а музику слабо слушам (5-6 песама дневно), разговарам око пола сата дневно и шаљем око 10 ак порука, батерија ми траје 4 дана.
Тел. лепо изгледа, има изванредне звучнике и добар је када се пореди са ценом. тешко да се све могло задовољити за ту продајну цену.

Sub_Zero
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 11. Jan 2011. 23:33

Post od Sub_Zero »

Пре све га добро вече...

Имам један проблемчић са овим телефоном, надам се да можете да ми помогнете.

Када нађем неки клип на јутјубу и када покушавам да га отворим каже ми да проверим подешавање веза?

Зна ли неко шта може да да буде?

Унапред хвала на одговору!

StojanCupic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 15. Okt 2010. 11:19

Post od StojanCupic »

Sub_Zero, tелефон једноставно не подржава клипове са youtube - a.

Izmenila Ninolina:: nemoj da citiras poruku koja je odmah iznad tvoje.. Podrazumeva se da na nju odgovaras.. Obavezno procitaj pravila foruma..

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

StojanCupic, nije istina, telefon podrzava youtube video streaming, samo treba uneti podesavanja kako treba! Pouzdano znam, svojoj verenici sam kupio original u Comtrade-u! uzgred telefon podrzava i punjenje preko USB-a, kada se instalira Ovi Suite aplikacija, mada u prodajnom paketu ne daju USB kabal! 8)
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

StojanCupic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 15. Okt 2010. 11:19

Post od StojanCupic »

Ensiferum, молим те, објасни и мени како да то подесим. Код мене не ради

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

StojanCupic, reci mi koja si mreza? Ja sam podesio na mt:s-u, evo kako:
Kad su stigla mt:s podesavanja pri ukljucenju moba, njih sam sacuvao, medjutim, kad se ode na youtube preko browser-a (opera mini) ili youtube aplikacije (preinstalirane na X2), javlja pogresnu web adresu, bla bla, vidi podesavanja za video streaming itd.
Elem, otisao sam na podesavanja>podesavanja konfiguracije> pa podesavanja licne konfiguracije, dodao novi "licni nalog" (pristupnu tacku), nazvao je Mts, pa u podesavanjima pristupne tacke, u podesavanju nosaca> ukucao za pristupnu tacku paketnih podataka gprsinternet, Ipv4, autentifikacija normalna, korisnicko ime mts, sifra 064. Zatim, otisao na povezivanje u podesavanjima, paketni podaci, podesavnja paketnih podataka, i za aktivnu tacku birao Mts. Zatim je radilo! :o
Uzgred, telefon je original, sa svim mogucim sertifikatima!
p.s. pisao sam podesavanja za meni na srpskom jeziku, posto predpostavljam da vecina vas taj jezik i koristi! ;)

MiLaN_93
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 02:05

Post od MiLaN_93 »

Mene zanima jedna stvar takodje. Tj, imam problem, al, u startu nisam ni siguran da li da to definisem kao problem aparata. Kad me neko zove, taj neko cuje eho svog glasa, posle mozda dve sekunde. Da li je to do aparata, ili je jednostavno stvar do losijeg prijema mreze il tako nesto?

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

hmmm,uglavnom eho i Ja ponekad cujem,a menjam telefone,desava se u najvecem broju slucajeva radi mreze,npr kad zovem nekoga na 64,JA sam na 61,to mi se desava,dok sa ostalim funkcionise kristalno jasno,provereno kazem ti na bar 10tak modela!

StojanCupic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Pet, 15. Okt 2010. 11:19

Post od StojanCupic »

Ensiferum,
Поступио сам према упутствима и ... Ради! Хвала велико!
Поздрав!

milan1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 26. Okt 2011. 11:07

Post od milan1 »

Gde je antena kod ovog modela? Da li je ona zalepljena na staru masku? Pokusao sam da zamenim masku i sve sam prebacio dok nisam stigao do toga na sta sumnjam da je antena, medjutim, ona se ne moze odlepiti. Da li je to antena, ili sam se ja z....o? :?

Poligraf
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 26. Feb 2012. 23:27

Post od Poligraf »

Kupio sam skoro Nokiu X2-00 pre 2meseca(jos je u garanciji),radila je Ok ali...kad prebacim mp3 sa kompa na njega(kablom) pokaze upitnik,slicno i kad slikam 2/3 ekrana crno ili sivo ili pokaze upitnik.Formatirao sam karticu(2GB-sandisk),flesovo sam tel ali nista.Slike su Ok sad ali pesme ne-pokaze upitnik ili pokaze vise istih pesama.Mislio sam da ce Fleshovanje popraviti stvar ali nista. Neki savet,pomoc...
Unapred zahvalan...

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Poligraf, sto ne probas preko Nokia Suite, pogledaj koja ti je verzija softvera *#0000#, mislim da je aktuelna 8.nesto, to ti je provereno, bolje nego da koristis neka ilegalna sredstva! :wink:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Poligraf
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 26. Feb 2012. 23:27

Post od Poligraf »

Sve sam probao.Verzija je 8.25.Isao sam preko Nokia Suite ali i dalje isto,upitnici.On pokaze naziv i tezinu ali i upitnik a pesme su mp3 formata.

Odgovori