Nokia N97

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

kexi95, odgovori nam bar jesi li uspio to sa sigurnosnom sifrom, cisto da se zna. ;) .

kexi95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2010. 14:23

Post od kexi95 »

uspeo sam.... :) ja sam pre inače kucao 1234, ali nije uspevalo, sad znam i što... :)

posaodragan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 11. Avg 2011. 09:13

Post od posaodragan »

imam problem sa igrama.kod 90 % igara koje sam instalirao ton uopste ne radi iako je ton ukljucen.sve sam probao i nista.zanima me da li neko zna neki dobar muzicki plejer koji ce da radi i neki link ako moze na PP.svi plejeri za muziku koje sam nasao nece da rade.
unapred zahvalan
pozdrav

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

posaodragan, player se zove CorePlayer i jako je dobar ! Meni jako dobro radi a i moj stari ima telefon kao ti i taj program mu je odlican :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

posaodragan veoma dobar muzički plejer za taj mob je njegov fabrički.neka priča šta ko hoće ja sam većinu isprobao i fabričko je fabričko.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

VeNoM, apsolutno podrzavam. koristio i power mp3 i jukebox i ttpod... fabricki je zakon i povremeno folder play kad zelim da preslusam odredjeni folder. znaci fabricki player u kombinaciji sa aktive jackom koji sam podesio da kad ubacim sluske promeni profil i pusti muziku a kad iscupam sluske vrati profil i gasi player i vise nego dobro odradjuju poso. jedina mana fabrickog playera za koju ja znam sto su nam pre 2 godine ukinuli search opciju. i dalje je nisam prezalio.

posaodragan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 11. Avg 2011. 09:13

Post od posaodragan »

ne znam gde skidate plejere ali probao sam sve moguce plejere skinute sa gallery.mobile9 i sa mora ostalih sajtova i ni jedan ne radi(certificate error...).kod fabrickog plejera kad napravim novi album ne daje mi opciju da ubacim pesme u taj album(cak ni ono malo pesama sto imam u mass memory) a posto mi celokupna muzika nije na mass memory nego na memoriskoj karti fabricki plejer je uopste ne vidi!

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

posaodragan, certificate error znaci da ti nije potpisana app :D Da bi nesto naucio o tome, probaj da malo procitas ovdje KLIK
I umalo da zaboravim... Kad ubacis pjesme u fabricki player onda u tom playeru NIKAD ali nikad nece vidjeti pjesme sve dok ne udjes u player pa onda Options/Refresh i onda ce da "vidi" pjesme :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

posaodragan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 11. Avg 2011. 09:13

Post od posaodragan »

hvala na savetima.malo mi deluje komplikovano ali probacu malo kasnije.uspeo sam nekako ubaciti pesme preko refresh-a cak sam i napravio listu pesama(ovo sam radio nakon azuriranja softvera telefona tako da ne znam da li je to radilo ranije).pozdrav

dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Post od dyca »

da li neko zna na koj nacin mogu da hack-ujem n97 mini v12? Video sam da postoje neki hakovi za ovu verziju softvera, ali mi se ne cine pouzdanim, pa rekoh da proverim.. i samo da napomenem da do sada nisam radio nista ovakvog tipa na telefonu ;) hvala unapred.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

dyca, pa ovde je pisano nesto o tome, neznam dali si gledao KLIK

dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Post od dyca »

Pogledao sam i to, ali mene bas interesuje da li je neko radio hack za v12..posto sam na daily mobile-u nasao odlicno objasnjenje za hack, ali za v11..pa me interesuje da li je neko probao na v12 i da li ima neki link ka sajtu gde je to dobro objasnjeno - onako za pocetnika xD

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

dyca, skines hellox 2.11 sa njihovog sajta ili sa daily mobile. potpises svojim sertifikatom. instaliras i pokrenes. ako nemas sertifikat ostaje ti pnht metoda a za to treba podugacko objasnjenj ako si nooby pa je bolje da iscitas vec napravljeno na daily mobile u sekciji v5 moding

dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Post od dyca »

skinuo sam helloox, potpisao ga mojim sertifikatom i kad probam da ga instaliram, na fonu mi izadje: Unable to install, constrained by the certificate. Jel znas mozda u cemu je caka? Hvala unapred.

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

dyca, koja verzija helloxa. ako on nece probaj sa hack it. trebalo bi da radi bez problema. jedino ako je neki problem u samom sertifikatu

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

dyca, na koji nacin pokusavas instalirati HellOx.Slika

dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Post od dyca »

pa prebacio sam ga na fon nakon sto sam ga potpisao i onda odem u folder gde sam ga prebacio i pokrenem instalaciju..da ne treba nekako drugacije??
ako ovo ne bude funkcionisalo, probacu sa hack it ;)

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

dyca, probaj da nadjes exe fajl za komp. on ti potrazi sertifikat i napravi ti potpisan .sis
mozda tako uspe

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

dyca, ili probaj nakon sto ga potpisao uz pomoc ovo-suitite ili pc-suitite.Slika

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Ljudi youtube mi ne radi!? :shock:

Udjem u web i odem na youtube i ako ocu da pustim neki klip on mi trazi "konekciju na server" i krene da trazi i uvek bude neuspelo!!! Do pre par dana sve je normalno funkcionisalo.

Skinuo sam i youtube aplikaciju preko nje pusta klipove ali mu treba mnogo vremena da ih otvori.

Pomagajte...

Inace N97 je super fon! :D
Sony Xperia P

Odgovori