Nokia N900

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
bdubroja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2010. 16:57

Post od bdubroja »

uradio sam update danas,v20.2010.36-2, preko nokia ovi suit, i posle toga sve aplikacije iz "more" su zavrsile u menu, kakmo da vratim to?... jeste glupost al me jako nervira

gotmog
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 13. Nov 2010. 20:48
Lokacija: BG

Post od gotmog »

Ljudi, jel neko uspesno namestio fMMS za 064? Ja sam pokusao ali slaba vajda. Ne znam da li je nesto do namestanja, il do aplikacije, vidim kad su mi stigli MMS-ovi, ali ne mogu da ih otvorim.
Na http://wiki.maemo.org/MMS imaju namestanja za Telenor, ali ne i za piglu 064. :)

ommadawn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2010. 11:23

Post od ommadawn »

Ne znam kako da namestim fmms za 064 takodje .... ne mogu da pitam vlasnika na stranici za n900 na sajtu, jer mi svaki put obrisu.

Neko zna parametre >?

Pozdrav

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Drug ima problem sa prebacivanjem pesama preko bluetootha tj. pesme nikako nece dok klipove moze da prebacuje jel je to uobicajeno za N900 ?
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Criss
Banned
Postovi: 13
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 19:50
Lokacija: Beograd

Post od Criss »

Da li postoji resenje za slanje MMS poruka?
Kad sam kupovao telefon nisam obratio paznju da nema opciju za slanje MMS-a.
Sad me to nervira a ne znam da li postoji neko resenje za to.
All eyez on me

gorang
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Čet, 15. Apr 2010. 19:29
:: iPhone 4s
:: uskoro iPhone 5
Lokacija: Kikinda

Post od gorang »

Za dejana... kada vrsis update na n900, da li ti vrsis prepravke softvera telefona? Ako su to prepravke i nesto sjebes ti placas intervenciju servisa kakva god ona bila, a garancija nadam se da ostaje i dalje bilo za stari telefon ili nedaj boze novi. znaci, pitanje je ko placa intervenciju ako se nesto sjebe pri update-u a telefon je pod garancijom!?!?!?

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Moze li ovaj telefon da se koristi u vertikalnom modu ili samo landscape?
Imam ponudu da menjam n97 za n900 pa me zivo zanima da li je to reseno novijim softverima,sta ja znam?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

kolox
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 03. Feb 2009. 18:37

Post od kolox »

zdravo svima,potrebna mi je pomoc tj zna li neko kako da otkljucam word tu go posto mi je istekla licenca a hitno mi je potreban?
hvala unapred

pa80
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 15. Dec 2006. 00:01

Post od pa80 »

Criss napisao:Da li postoji resenje za slanje MMS poruka?
Ja sam se juče mučio oko sat vremena da namestim parametre za MMS za 065. Iz ove perspektive(kada nešto znam) nije potrebno duže od 15 minuta. Dovoljno je da odete na youtube i potražite settuings for Nokia N900. Eventualno,ako zatreba,potražite parametre za MTS na internetu.
ommadawn napisao:Ne znam kako da namestim fmms za 064 takodje
Pogledaj uputstva na youtube!

pa80
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 15. Dec 2006. 00:01

Post od pa80 »

Da li neko zna gde mogu da skinem najnoviju verziju Adobe flash playera za N900 i kako da ga instaliram u telefon?

fekete
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 08. Mar 2011. 16:39

Post od fekete »

zna li neko sta da radim kad nece da se upali nokia n900 pri paljenju krene da ucitava i iskljuci se

vadio sam karticu i kad sam vratio i upalio krenuo je da se pali ispisalo je nokia krenuo sa ucitavanjem i ugasio se.stavio sam na punjac reko mozda je slaba baterija nema napona dovoljno da ga pokrene ali nista.napunio se tel skroz sija zelena lampica da je pu i opet nece

markosvaba
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Uto, 26. Jun 2007. 18:33

Post od markosvaba »

Ljudi kako radi anrdoid? ocu da kupim ovaj telefon! Interesuje me, jel to isti android kao sto je na desire? ili legend? Koji program za navigaciju koristiti, jedino me navigacija odvlaci od ovog telefona

scepo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Pon, 04. Avg 2008. 19:28

Post od scepo »

Moze li neko da me posavjetuje (pomogne ) :D kako da instaliram Sygic navigaciju na N900 ? Skinuo sam Sygic sa mapama Evrope (1.86GB) preko Torrenta , bio bih zahvalan da mi neko pomogne kako da instaliram navigaciju na mob 8)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Layne_Staley »

Poz ljudi :D

Drugar ( veoma dobar ) mi nudi N900, kao nov izgleda, ali stvarno, video sam ga i drzao u ruci, nije zakljucan na mrezama bilo kakvim, star 1 godinu, za 210 eura.. Imam moj hd2 koji ne bi prodavao ni u ludilu (telefon sa 3 operativna sistema), ali mi se svideo nesto i ovaj n900 usput (ranije sam ga pljuvao, ali sad mi se svideo)..
Jel to ok cena za taj telefon ? Da uzimam ? Jel mnogo ?

Hvala unapred
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Nemanja 3.5G
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2011. 18:36
:: HTC M8

Post od Nemanja 3.5G »

Da li ovaj telefon ima ekvilajzere posto sam citao negde da nema i da li se zvucnici cuju glasno i kvalitetno kao na n95 8gb ili bar priblizno?

kisinjo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Sre, 19. Dec 2007. 22:39

Re: Nokia N900

Post od kisinjo »

Pozdrav svima. Imam jedno pitanje......naime radi se o tome da sam naleteo na nokiu n900 sa softweskom greskom........lik kaze da telefon podje da dize sistem, da ispise nokia i na tome ostane! E sad koliko ta softwerska greska moze biti ozbiljan problem,ima li neko mozda neko misljenje,savet.....unapred hvala!

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Nokia N900

Post od Sale_M »

Pa moze i ne mora da bude...mozda moze da se resi problem obicnim flashom,ako ne onda je servis jedini spas .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Re: Nokia N900

Post od cenobite »

kako je umrtvljena tema...
više poruka bilo dok fon nije izašao - kada je izašao, samo 'hejt'...
tužno - a baš je obećavao!
[onda se Nokia prodala Micro$oftu]

AndroMan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1039
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 13:25
:: Galaxy Note 9 N960F
:: BB Passport; N808PV

Re: Nokia N900

Post od AndroMan »

Au ala je ova tema mrtva.. :smutny:

Momci možda će mi ispasti povoljna kombinacija da uzmem polovan N900, pa me zanima da li ga je neko koristio? Ima li dosta aplikacija za Maemo i kakva su iskustva sa Androidom na njemu? Da li je kvailtet poziva dobar?

Ne očekujem ništa puno, uzeo bih ga kao sekundarni, pre svega zbog qwerty tastature, olovke i kao uspomenu na Nokiu. 8)

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Re: Nokia N900

Post od Vlada Zem »

Pitanje kakva je danas podrska za njega, najbolje proveri na maticnom Maemo forumu, cini mi se talk.maemo.org, tu imas sve.
poz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori