Nokia 6120

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

To se meni desavlo na n70 i to samo u mom selu dok kad odem u drugo mesto nisam imao taj problem bez obzira szo je pun signal.Kod tebe ce mozda pomoci ako uradis reset telefona sa *#7370# jer si mozda instalirala neku app koja ti pravi probleme ili si obrisala neku app pa problem pravi neki repic koji je ostao od nje
Note IV N9100 dual

Jovanca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 24. Avg 2007. 12:25

Post od Jovanca »

A sta se desava sa telefonom kad uradim ovakav reset?Da li instalirane aplikacije ostaju na telefon ili se brisu?Sta ase desava sa imenikom i porukama i slicnim stvarima?

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Tim softwerskim resetom brises sve iz telefona.Imanik sacuvaj pre reseta tako sto udjes u imenik pa idi na options-mark all pa options-copy-copy to memory cyrd.Kad budes vracala imenik posle reseta samo udjes u njega pa idi ne options-copy-from memory card.Tako vracas sve kontakte.Poruke mozes da sacuvas u obliku textualnog fajla pomocu app sms exporter i posle mozes da ih vidis na korenu E memorije preko x-plorera
Note IV N9100 dual

Jovanca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 24. Avg 2007. 12:25

Post od Jovanca »

Hvala na svetu.Testiracu ovih da vidim da li je do mreze ili do telefona pa cu da uradim taj reset ako se nista ne promeni.Hocu da budem siguran da je telefon u pitanju a ne mreza.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Nema na cemu,tu sam uvek da pomognem.Samo ipak prvo probaj na vise razlicitih lokacija da testiras telefon pa ces tada videti sta moze da bude u pitanju.Tek na kraju isprobaj softwerski reset
Note IV N9100 dual

bjela
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 12. Jun 2008. 22:45

Post od bjela »

Hvala Igor88bg, ali ja nikako nisam mogao da vidim sa unutrasnje strane tog dzeka, pa da kupim stereo. Ja sam liku u prodavnici rekao za sta mi treba, i on mi je rekao da to moze da radi, sad sto oni lazu za ~100 dinara, jbg...
NOKIA 5800

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

bjela, brate na muskom delu imas 2 prstena bre!

Vidi sliku pa uporedi :-) Slika !

bjela
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 12. Jun 2008. 22:45

Post od bjela »

ma to imam, ali mi desna sluska ipak ne radi... blah, nebitno, ako neko ima polovan adapter da proda, neka mi PM, jer nov (a da valja) ne mogu da nadjem :(
NOKIA 5800

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

bjela, nema sanse druze da imas sa 2 prstena na adapteru cim ti daje mono zvuk!!!! !

bjela
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 68
Pridružio se: Čet, 12. Jun 2008. 22:45

Post od bjela »

^pff, izvukao sam slusalice iz adaptera jedno 2-3 mm, i sad radi i desna, ali samo kad je u tom tacnom polozaju, inace gubi kontakt, tako da prakticno ne moze da se slusa...
NOKIA 5800

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

bjela, nadji drigi adapter taj je ocito pokrsen nesto .... .

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Kupila sam ovaj telefon pre par dana... Beli... prelep je... :D :wink: Da li se i vama nakon jednog minuta (otprilike) isključuje ekran potpuno, bez obzira što je odabran screensaver u podešavanjima? Da li ima nekog načina da ekran ostane aktivan sa screensaverom, kao što ke to slučaj na primer kod N95, i mnogih drugih? :unsure:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Mnogo ce ti to cepeti nepotrebno bateriju.Ja sam imao jedan screensaver koji je non-stop sijao ali je tel cini mi se,a mozda se i varam morao da bude prikljucen na punjac
Note IV N9100 dual

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Pa ne treba on da svetli... samo da bude vidljiv sat na displeju kao i kod ostalih modela kad u standardnim opcijama izaberem da ima screensaver... npr. N95... Verovatno i ne može da se promeni to totalno gašenje ekrana... baš bezveze...:(
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Ninolina, instaliraj cClock ako želiš aktivan screensaver. Meni je krivo što na N82 nema opcija da se potpuno ugasi displey :chytry: . Na N73 je imala ta mogućnost i dosta je duže trajala baterija bez screensaver-a.

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Ja do sada nisam uspeo da zadrzim screensaver i uvek se ugasi ekran u potpunosti .

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

milann,izaberi u cClock-u da ti bude crna pozadina sa belim i iskljuci sve prikaze(sat,datum,ikonice...),i ekran ce ti izgledati kao da je tel iskljucen...
IDzO,nisam te bas ukapirao,jel si stavio neku animaciju kao screensaver ili...?
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Našla sam rešenje... treba u cClock-u isključiti Power Save mod... i ostaje aktivan screensaver...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Nikolina,probaj negde,ako uopste ima,da nadjes opciju za ustedu energije pa je iskljuci,mozda je u tome fazon.Jer stvarno je glupo koristiti na pr. cClock koji nestane posle nekog vremena...
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Post od milann »

Fox, probao sam ja tako ali to ništa ne pomaže, primetio sam da kad koristim bilo kojii program za screensaver da mi traje kraće baterija nego sa fabričkim. Zbog toga koristim ovaj njegov sistemski screensaver, i da su ubacili još opciju power save bi bio pravi melem za bateriju. :roll:

Odgovori