Nokia 5310

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
-f-
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 22. Nov 2007. 21:16

Nokia 5310

Post od -f- »

Da li je moguce prebaciti igrice na ovaj telefon i kako?
I da li je moguce pojacati zvuk nekako jer se slabo cuje?

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

naravno da je moguce ubaciti igrice..........skinies igru za telefon i samo prekopiras na fon pokrenes i igras :)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

-f-, ali pritom pazi da je igirca namenjena za JAVA telefone,tj da joj je extenzija jar ili jad....a dobro bi bilo da pazis i na rezoluciju na koju je sama igrica podesena (u tvom slucaju 320*240)
D500&E71

ninjaboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 20:13

Post od ninjaboy »

ako si pojachao do kraja onda je to, to! nije neshhto glasan ali slushati muziku sa dobrim slushalicama, eee....

pex88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 06. Apr 2008. 08:31

Post od pex88 »

ja imam problem sa povezivanjem aplikacija sa internetom,a inace imam parametre zagprs i mms koji rade super,ali mig33, msn, opera mini i slicne aplikacije se ne povezuju,pojavljuje se neka greska....saveti? thanx

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ako si mt:s korisnik, moras da koristis podesavanje za inernet, a ne wap. Samo izmeni acces point iz gprswap u gprsinternet.

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

slucajno sam dosao u posed ovog telefona i sada ga koristim kao drugi telefon, ali mogu da kazem da sam odusevljan koliko je toga spakovano u tako malu spravu. dobio sam ga sa softverom 3.63 koji je malo bagovao, restartovao se telefon pri slusanju mp3 i zvuk zvona kao i mp3 reprodukcije nije bio glasan. medjutim, posto sam nadogradio softver na aktuelni 5.81 sve to se promenilo i sada telefon ne zakucava, a glasniji je za nekih 30%. kamera je za ovako tanak i mali telefon ok, cisto da se snimi nesto ako bas mora i kada je hitno, ali je sve ostalo za nejvisu ocenu, ukljucujuci i bateriju, npr mnogo duze traje nego na 6300, pogotovo sa novim softverom. sve preporuke za ovaj telefon. jos nesto, telefon ima 3,5mm ulaz tako da se direktno na njega mogu prikaciti slusalice po zelji, a pritom se pri pozivu javljate normalno na mikrofon aparata, dakle nema nikakvih problema.
::luv phonez::

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

zanima me nesto, da li je kozna futrola sastavni deo standardnog pakovanja, posto sam primetio da se negde dobija a negde ne?
::luv phonez::

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Ne postoji kožna futrola specijalno za 5310,ima za 6300 i 6500c prva mu je taman a druga je previse dugačka!
Nokia C6

jaca_85
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 15:21

Post od jaca_85 »

zdravo!!
mene intersuje da li je moguce ubacit garmin na ovaj tel s obzirom da nije symbian??? hvala 8)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

jaca_85, jako tesko,ustvari nikako nije moguce nazalost....
:cry: :cry: :cry: jedino da ga menjas
:lol:
D500&E71

sale174
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 08. Apr 2009. 02:49
Lokacija: Beograd

Post od sale174 »

Imam problem sa ovim telefonom. Kupljen je kao nov pre 6 meseci i za to vreme se dvaput kvario. Oba puta je kvar taster play. Prvi put sam i pored garancije platio popravku jer mi je receno da je taster dodirivan mokrim rukama, mada nije bio u dodiru sa vodom. Od tada je proslo dva meseca i telefonu je opet odkazao isti taster. Ovaj put sam 100% siguran da nije dosao u dodir sa vodom. Koja je svrha garancije? Jer se desavalo to jos nekome?

ninjaboy
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Sub, 20. Maj 2006. 20:13

Post od ninjaboy »

koji software ili firmware da ubacim u telefon koko bi se isti update-ovao i time pojacao glasnocu 2x?

MizaLO
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2011. 14:48
Lokacija: Srbija

Post od MizaLO »

Imam problem sa ovom nokiom koji je nastao kad sam probao da uradim update SW-a preko Nokia Software Updater-a pustio sam da skida novi SW i kada ga je skinuo poceo je da ga instalira u telefon.Slucajno mi se restartovao kom i sad ne mogu da upalim telefon niti ga komp i program prepoznaju sta da radim molim vas pomagajte??????????

Odgovori