Nokia 6700

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Ersguterjunge
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 15. Nov 2011. 15:43

Post od Ersguterjunge »

Ehh ovako, novi sam na sajtu, sad se registrovao. Imam Nokiu 6700, extra je fon samo imam problem. Ne mogu da otvorim YouTube i Maps ili GPS, jer mi stalno govori ''Subscribe to packet data first'' a u Packet data settings imam Active access point od 1 do 10. Sta treba da radim da mogu i YT da koristim. Imam postavke za internet i odlicno funkcionise.

I jos nesto :roll: ..... Pojavilo mi se da skinem nesto za FB, skinuo sam da bih imao chat al kad pokrenem govori mi da sacekam dok testiraju konekciju i samo tako stoji. Cekao sam jednom 3 sata i nista :dry:

СтокаБахата!
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sub, 16. Mar 2013. 18:59
:: Xiaomi Mi 9 lite

Re: Nokia 6700

Post od СтокаБахата! »

Зашто кад укључим камеру пише: ''Camera on standby'' и не могу да сликам? :smutny:

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: Nokia 6700

Post od Ensiferum »

Možda ti je baterija bila na izmaku, pa ne dozvoljava slikanje! :wink:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

СтокаБахата!
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sub, 16. Mar 2013. 18:59
:: Xiaomi Mi 9 lite

Re: Nokia 6700

Post od СтокаБахата! »

Ensiferum napisao:Možda ti je baterija bila na izmaku, pa ne dozvoljava slikanje! :wink:
Не, брате, пуна је батерија... :/

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia 6700

Post od acamatic »

СтокаБахата!, probaj najobicniji restart telefona,pa vidi da li ce tada da se pokrene.Da nisi neke sistemske fajlove "dirao" pa od tada nece da se pokrene,ili instalirao neke aplikacije..
Ako i to ne pomogne,onda mi to sve vise mirise da ces morati hard resset odraditi..

Odgovori