Nokia E72

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E72

Post od loki13 »

summum, ma jok, udjes u meni i ides u contrl.panel pa onda u connectivity i tu imas wlan wizard pa u njemu vidis da li priajvljuje postojanje neke wlan (wi-fi) mreze,ako ne prijavljuje(a siguran si da na tom mestu imas wi-fi mrezu) onda ti je crkao wi-fi modul i samo majstor ga moze srediti.
D500&E71

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

oooo opet ja.... sad nije problem ni skype ni garmin vec Viber... nema sanse da ga instaliram... pokusavala sam na sve moguce nacine i sa raznih sajtova skidala ali ne vredi? cak sam i datum vratila kao na skajpu ali ni to ne pomaze.... pomagajte ljudi :(

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E72

Post od loki13 »

joja89, ako ti viber treba zbog free poziva, onda ga slobodno mozes preskociti posto to nije omoguceno za symbian telefone.
Za instant poruke po meni je mnogo bolji whats app.....
D500&E71

leonine
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 22:51
Lokacija: Bg

Re: Nokia E72

Post od leonine »

joja89 napisao:sad nije problem ni skype ni garmin vec Viber... nema sanse da ga instaliram... pokusavala sam na sve moguce nacine i sa raznih sajtova skidala ali ne vredi? cak sam i datum vratila kao na skajpu ali ni to ne pomaze.... pomagajte ljudi :(
Ja sam isto imala problem sa instalacijom Vibera. Pre par dana sam zbog bagovanja telefona uradila hard reset, i rekoh da probam sada da instaliram Viber, kad ono hoce. Ali radost je kratko trajala jer je Viber bas osakacen kada je u pitanju rad na symbian-u. To ti je loki13 vec i rekao.
Za nas je ipak Whats App bolje resenje.
Nokia 6600 slide; Nokia E72

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

zaklela bi se da mi je drug pokazivao na njegovom nokia telefonu(doduse on ima neku sa tac skrinom,mislim da je novije generacije od moje e72) i njemu rade i pozivi i poruke... ako ce mi sluziti za poruke e ni to mi onda ne treba... imam za to 1200 poruka mesecno a ni 200 ne potrosim... hvala svima na forumu,zahvaljujuci vama nokia telefoni su mi sve dalje srcu... ima da poklonim mob mami cim dodjem do nekih vecih para i da kupim sebi Iphon 4s pa cu onda da vidim sta na toj masini nece da radi 8)

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E72

Post od loki13 »

joja89, symbian je os koji nema buducnost......
Kupi sebi iphone 4s pa ces videti da i on svasta ne moze,ali ne bih da te udaljimo i od njega.....
D500&E71

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

loki13 napisao:joja89, symbian je os koji nema buducnost......
Kupi sebi iphone 4s pa ces videti da i on svasta ne moze,ali ne bih da te udaljimo i od njega.....
loki a na sta konkretno mislis da ne moze? kupila bi sim free da nema potrebe za nekim hakovanjem ili slicnim... volela bi da me neko onda posavetuje koji bi telefon mogao da mi zameni e72,znaci da je dobar na internetu,da ima solidnu kameru i bateriju? sestra ima lg l7 koji puni 2 puta dnevno,ja to vec ne bi podnela...

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Nokia E72

Post od cvoruga »

joja89 napisao:sestra ima lg l7 koji puni 2 puta dnevno,ja to vec ne bi podnela...
Aj okači slike baterije u temi o L7, ja ga posedujem i zadovoljan sam baterijom,
tvoja sestra verovatno i u wc ide s njim, i kuca smsove i dok spava, baterija mu je skroz dobra.
Okači slike da vidimo na šta troši bateriju

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Nokia E72

Post od nonickname »

Neki kontakti se se kod druga na tel duplirali a neki triplirali posle sync-a sa outlook-om. Jel moraju da se brisu rucno ili ima nesto sto moze da obrise duplirane kontakte? Pretpostavljam da mu zbog toga ne radi i caller ID.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

Koliko ja znam moraju se obrisat rucno .

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Nokia E72

Post od nonickname »

Ha, izgleda da ortaku propade subota vece :D

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

pozdrav svima,imam jedno pitanje ,konkretno me zanima kako da stavim whatsapp na offline? sinoc sam instalirala aplikaciju i jutros vidim da ne moze da bude offline,tj. uvek mi je konektovan ako ne na wifi onda na mts net? kako da resim ovo a da ne moram da izbrisem aplikaciju?

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Nokia E72

Post od cvoruga »


Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

joja89, instaliras mobile guard i sa njime ubijes proces .

Michael
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Čet, 02. Maj 2013. 14:15
:: Samsung Galaxy Core

Re: Nokia E72

Post od Michael »

Imam isto E72/Telenor.Odradio sam to,al on i dalje kako izadjem iz kuce kaci se na Telenorovu mrezu i pravi mi racun.Kako to da sredim/namestim..zna li neko??Hvala.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E72

Post od loki13 »

Michael, samo post iznad tvog imas odgovor, instaliraj mobile guard i sa njim ubijes whats app procs (ima ukupno 3 komada) i onda se nece automatski paliti...
I tako moras svaki put kada zelis da prestanes sa koriscenjem whats app-a
D500&E71

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

da li mogu ovaj NETQIN MOBILE GUARD moze da mi iskljuci whatsapp?
sad sam ga instalirala ali ne znam kako da ugasim pomocu njega,kad udjem u aplikaciju stoje ikone ovim redom:
Backup BootMng Clean Spam AppMng
OS Scan callFilter WebMgn FileMgn
Safe mode MyNetQin
e sada me zanima gde ja da podesim da mi se ugasi whatsapp i sta jos moze sa ovim da se uradi zanimljivo?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

Mobile guard je odlicna aplikacija, i sigurno se sa njime mogu gasiti skriveni procesi. Kako mi crkose obadva symbiana nemogu tacno da ti napisem gde da udbes. Probaj u clean spam ili appmenager. Kad se udje trebas ici desno i videti procese.
Zgodna funkcija ove app je i merenje data saobradjaja.

joja89
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 87
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 11:38
:: Nokia E72
:: Nokia 6300

Re: Nokia E72

Post od joja89 »

poiskljucivala sam sve svugde gde imama Whatsapp,ali i dalje mi stigne poruka

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E72

Post od loki13 »

joja89, ajmo ovako pokrenes NetQin mobile guard,
udjes u App Mgr =>kad udjes imas tabove App i process ti kliknes desno i udjes u tab process i tu listas gore dole i videces 3 procesa koji imaju whats app naziv, stanes na svaki pojedinacno i kliknes options (levo soft dugme,iznad kucuce i kalendara) pa zatim close processes pa ok.
Da ti se ne bi automatski palio u mobile guardu ides boot mgr i disable na whats app....
I to je to.
D500&E71

Odgovori