Nokia 301

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia 301

Post od acamatic »

Mislim da ti aplikaciju za te stvari i nemozes da ubacis u telefon.A ako mozes probaj Quickoffice..

rm:a
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Čet, 29. Avg 2013. 12:53
:: nokia 6700 classic

Re: Nokia 301

Post od rm:a »

pokvario mi se dual sim, u servisu su mi rekli da je izgorela ploca... jel zna neko gde bi mogao da zamenim to, ili da cekam neki slomljen polovan, pa da kombinujem nesto? :/
pozdrav

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia 301

Post od acamatic »

Na prvu loptu, što ti mogu reći je da vidiš u nekom drugom servisu, pa makar i u drugom gradu. Jer ploča nije stvar koju možeš sam zameniti u kućnoj radinosti..

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Nokia 301

Post od nonickname »

nece da mi pokrene nijednu app koja je vezana za net...whats app, store, ne moze sena net....samo beskonacno pokusava da otvori i nista dalje od toga...
nova podesavanja su slana dva puta, pa rucno unosena...

jel imao neko slican prblem?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia 301

Post od acamatic »

Jedino mi pada na pamet da probaš sa nekom drugom karticom, ako kažeš da si podešavao parametre, ručno i preko poruke i dalje neće..

nonickname
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2012. 02:53
:: lumia 625

Re: Nokia 301

Post od nonickname »

Najgore od svega je sto je radio...usao u whats app krenuo da podesavam i tu je zablokirao i od tada nece...
Tel je iz mts a u njemu je telenor karticai rade pozivi, poruke, mms test uredno stigao...
Probacu sutra sa mts karticom [UNAMUSED FACE]

9R94
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1092
Pridružio se: Uto, 15. Jan 2013. 18:08
:: Lumia 520
:: 6233

Re: Nokia 301

Post od 9R94 »

Hmm, ako ti je telefon iz mts, moje mišljenje je da ti neće na net sa telenor karticom jer šta god uneo u podešavanjima za internet on će i dalje koristiti konfiguraciju gprs iz mts, znam samo da ja ona podešavanja za net na asha 302 iz vipa nisam mogao nikako da obrišem a i kad god sam sam uneo podešavanja po defaultu mi je otvarao ono prvo. Možda i grešim ali baš probaj sa mts karticom.

Odgovori