Nokia Lumia 625

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Nokia Lumia 625

Post od Coni »

On diže na najnoviju verziju. Mislim da nema potrebe da menjaš region, 99% sam siguran. Uradi backup iz podešavanja i prebaci sve podatke iz telefona (muzika, slike) na komp jer briše!

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Nokia Lumia 625

Post od PetarI »

Memorijsku ne dira?U principu mi je sve na memorijskoj.Kontakti su na live nalogu...

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Nokia Lumia 625

Post od Coni »

Mislim da je ne dira, bolje da neko drugi ko je siguran kaže...

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: Nokia Lumia 625

Post od PetarI »

Ma da prostiš izvadio sam je...što je sigurno,sigurno je.Uglavnom čuda,m..a,skinuo neki 1,5 Gb apdejta,kad ono Cyan i dalje...
I čekanje se isplatilo...Nakon ovog cyan-a,došao je OTA apdejt i,i Denim je tu.#coni,a i #miodrage,hvala puno na pomoći.Priznajem kad grešim....

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Nokia Lumia 625

Post od Coni »

Nema na čemu, ne pričaj gluposti, tu smo da se pomažemo... Pogreši čovek [emoji12]

vulpix
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 23. Mar 2015. 09:57
:: lumia 625

Re: Nokia Lumia 625

Post od vulpix »

Hard reset samo,ima na netu da ne objasnjavam.Ne menjaj region neka ostane na United States,i prikaci se u toku dizanja sistema dace ti opciju za wifi.Sve ostalo next next i dobijaš Lumiu Denim.Samo moras biti strpljiv jer dugo traje dok se okrecu oni zupčanici a sto se tice mem kartice ne moras da je vadiš. Cak ce i aplikacija CORTANA da radi ako ne promeniš region.:-)

Odgovori