problem sa mrezom kod 6230

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

problem sa mrezom kod 6230

Post od Ilija »

Pozdrav svima ! Koristim Nk 6230 (kupljena nova) pre 5 meseci. Radi odlicno , ali mi se u poslednjih 10 dana desava da nisam dostupan , a pokazuje pun signal. Desava mi se da mi stizu poruke o propustenim pozivima u sred dana, a telefon radi non-stop. Koristim 063 karticu. Nosio sam ga u servis i rekli su mi da je to zbog 063. Telefon cuvam , ne ispada mi i ne udaram ga. Najgore je sto nikad ne znam jesam li dostupan ili ne. Ako neko ina pojma o cemu se radi....HELP pleaseeee !!!!

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

samo fles pomaze... nosi ga u servis da ti flesuju softver
8) 8) 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

E bre nbnebojsa, ti si neki covek od flasha, hehehe :wink:
Kao sto sam vec pisala, moja mama je imala isti problem sa 3310 pa ga je nosila u servis, oni su to "sredili", i fon je radio jos nekih par meseci i posle toga je riknuo skroz. S' obzirom da je kod tebe mnogo bolji fon u pitanju, stvarno probaj sa flashom, ako to ne pomogne, onda bih se ja na tvom mestu zabrinula... :unsure:

Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Post od Ilija »

Hmmm...znaci flash. Bas lepo. To znaci da ce da mi promene softver (ako ne gresim), tako da ce svi podaci da se izbrisu, ukljucujuci i imenik na telefonu, a i posle toga nisam miran. Sve je to jedno veliko smaranje. U svakom slucaju hvala vam... :smutny:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa uradis backup na kompu, ili kazes njima u servisu da ti urade... Ne znaci da nisi miran, to sto je Zokinoj majki riknuo fon poslije par mjeseci vjerovatno uopste nema veze s tim... :lol: Ako ti je fon pod garancijom, najbolje ga nosi tamo dje si ga kupio, pa il nek ti daju novi il nek ga naprave kako znaju i umiju... :wink:
nbnebojsa - flashman :lol:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ma da 3310 i 6230 ne mogu da se porede, bas zbog toga sam mu rekla da nosi na flash, ako to ne pomogne, s'obzirom da ti je telefon pod garancijom trazi da ti ga zamene :wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

pa sta drugo moze da uradi :angry: , u 90% slucajeva mora flesovanje posto su svi telefoni kod nas poskidani sa raznih mreza i onda ih nestrucno dekodiraju i desava se to sto se desava 8)

Visnja
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Pet, 24. Jun 2005. 23:48

Post od Visnja »

To je unisten telefon... Ako ti kazu da je do mreze lazu najverovatnije... Taj probem se resava jedino zamenom aparata... Sva ostala resenja su samo privrmenenog karaktera, i verovatno ce probati da ti rade flash cisto da ti telefon radi dok ne izadje iz garancije, a onda mozes da ga das nekom detetu da se igra sa njim...
Sky is not the limit!!!

Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Post od Ilija »

E super. A najgore je jer ne mozes to da dokazes , i prakticno im ne mozes nista , tj. ovi sto drze te prodavnice mogu da te zezaju kako hoce. Uzas. Ma idem na taj flash , pa sta bude.

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ako ti flash ne resi problem, onda jbg...U svakom slucaju srecno :wink: i naravno javi kako je proslo... :wink: :)

Kopte3
Banned
Postovi: 58
Pridružio se: Ned, 17. Jul 2005. 15:13
Lokacija: Beograd

Post od Kopte3 »

Eeeee! Ja sam izgleda jedini koji je takav problem imao sam na istom modelu! :wink: Fles ti nista nece pomoci, odnosno barem meni nije. Pola krivice snosi 063, budj kakav nigde ne postoji, sem kod nas. Ako upalis onu opciju da vidis u kom si kraju (opstini, sta vec) provalices da stalno lupa gluposti tj. da ako si npr. na Banjici pise Kumodraz itd. To ti je prvi dokaz da ti telefon hvata domet iz tog dela grada i sa te celije a ne sa ove, tebi blize. Dosta o Mobtel, preduga je to prica. Drugi deo krivice snosi sam telefon. Izlgeda da ga i nisu bas dobro obradili sto se tice prijema signala. Ili jednostavno nisu imali u vidu da se kod nas hvata domet kao u sred neke vukoje*ine... :D :oops: 8)
Pa dooobroo!

Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Post od Ilija »

Vazi Zoko. Nosim ga sutra , pa cu javiti sta sam uradio. Mada , vec sam bacio oko na 6230i , tako da ako flash ne pomogne , poklonicu ga. Glupo mi je da ga prodajem i da uvalim nekom krs telefon. Jedino sto me brine je sad i ta " i " varijanta. Dobicu fobiju od tih telefona hahaha. :)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Oki Ilija :D Inace moj drug je dobio od firme 6230i, i ja sam ga malo procackala, ok je fon. On mi se nije zalio da ima problema sa mrezeom, niti sa bilo cim drugim, skroz je zadovoljan... :wink: :)

Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Post od Ilija »

Bio u prodavnici , iscimao ih da urade flash i za divno cudo nisu se nista bunili. Uradili su flash odmah i posle 30 minuta sam dosao po fon. A sad , ono najlepse....radio je OK posle toga i juce sam ga prodao za citavih 170 Evra. :lol: , mada sam coveku lepo kazao sta je sve bilo i da ima garanciju i dalje. Ostaje mi jos samo da napravim tezak izbor. 6230i vs 7610. Pozdrav svima !

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

Zoka napisao:E bre nbnebojsa, ti si neki covek od flasha, hehehe :wink:
:unsure:
i zoko sta sad kazes :chytry: lepo sam rekao da samo fles pomaze 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

nbnebojsa:
Hehehehe niko nije rekao da nisi u pravu, samo mi je bilo smešno što svima savetuješ iskljucivo flash :lol: ;)
Ilija:
Super, eto, sve se dobro završilo ;) Ako se dvoumiš izmedju 6230i i 7610, moja preporuka ti je da bez razmišljanja uzmeš 7610 ;) :)

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

e da 7610 je po meni jedan od najlepsih fonova.sto se tice prednosti i mana izmedju ova dva fona 6230i ima bolji ekran ali zato on je i dosta manji,sto se tice hardverskih sposobnosti prednost 6230i je to sto ima mp3(pravi) i radio dok 7610 iam najbolji operativni sistem na svijetu symbian.nadam se da sam ti pomogao oko izbora.pozdrav
The Bloody Alboz

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

Zoka napisao:nbnebojsa:
Hehehehe niko nije rekao da nisi u pravu, samo mi je bilo smešno što svima savetuješ iskljucivo flash :lol: ;)
ja fles iskljucivo savetujem kada je on neizbezan sto je u ovom slucaju i bilo :P

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Pa nije bas uvek neizbezan.... :| ....ali eto, u ovom slucaju ipak jeste 8)
mitre:
Pa 7610 ima sasvim dobar mp3....a eto, mana mu je sto nema radio :oops:

Odgovori