BlackBerry Storm2 9550

serija 7000, 8000, 9000
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry OS
Rille
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 01. Jun 2011. 23:04
Lokacija: BGD

BlackBerry Storm2 9550

Post od Rille »

Pozdrav,
Prvi put sam na forumu i imam jedno pitanje.
Pre dva meseca u Americi sam kupio BlackBerry 9550 Storm2, vezan za Verizon network i tamo je funkcionisao perfektno, normalno sa BIS uslugom.
Kad sam dosao u Srbiju raspitao sam se kod kog provider-a da uzmem isto BIS usugu.Odlucio sam se za Telenor, unapred sam pitao postoji li mogucnost da se koristi BlackBerry 9550 kupljen u Americi sa Verizon net. Rekli su mi da moze ;). Napravio sam ugovor sa Telenorom i posle 2 dana proradilo je sve. Bas kao sto je radilo, medjutim posle mesec dana BIS je sam prestao da radi.
Kontaktirao sam Telenor i oni su me vozali 2 nedelje, te treba da se wipe-uje, pa SIM nova jer ima neka serija koja kao nije ok itd.
Poslednji kontakt sa njima potvrdili su mi da ako nije kupljen kod njih BB da to nije njihov problem i da odem u njihovu prodavnicu da ponistim BIS uslugu .
Mislim da nisam jedini u Srbiji koji koristi BB kupljen u drugoj drzavi i da to uopste po meni nije problem.
Molio bih da mi neko kaze sta da radim. Licno ne verujem puno kompanijama kao sto je Telenor ...

Rille
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 01. Jun 2011. 23:04
Lokacija: BGD

Post od Rille »

-Da li je moguce da niko nije imao slican problem? :smutny:
Ne znam da se slucajno nije poremetilo na samom telefonu????

Odgovori