KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS

Započni novu temu  Index boarda » Mobilni telefoni » Alcatel Strana «  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 bobkockalone OffLine Novajlija - Sre, 07. Jan 2015. 17:00
Vredi li uzeti ovaj telefon sa dve kartice i nepromenjivom baterijom? Posle ovih postova nisam siguran
12 poruka od Čet, 13. Nov 2014. 19:58
 MakicaM OffLine Slučajni prolaznik - Čet, 15. Jan 2015. 11:08
Interesuje me kako mogu da napravim prečicu za uključivanje mobilnog interneta na Home screen/u?
1 poruka od Čet, 15. Jan 2015. 11:05
: • Alcatel Idol X
 Lobachewsky OffLine Gatekeeper - Pon, 19. Jan 2015. 02:12
Korisnikov avatar
MakicaM, ubaci widget sa tom funkcijom na home screen.
3686 poruka od Uto, 30. Avg 2005. 07:56
• Dunavska obala : • Lumia 640 XL DS+32GB
Vip Neo 2 + Vip Net 100 GB, dual sim
 dekimaks OffLine Povremeni posetilac - Sre, 21. Jan 2015. 23:39
Telefon je vrh samo ako se zaobidje telenorov rom. Instalirao sam oficijalni rom, poslednji. Telefon je vrh kako radi. Nazalost telenor nema update jos...
30 poruka od Pon, 23. Avg 2010. 22:19
http://www.bgmob.com
 Drakenzen OffLine Mobil manijak - Čet, 22. Jan 2015. 00:53
Korisnikov avatar
Mom drugaru se nekoliko puta desavalo da mu zakuca telefon i potamni ekran a on vruc kao ziska. Jednom je dao 10e da mu urade sistem. Posle smo prinasli foru kako da ga resetuje kad do toga dodje, a baterija se ne moze izvaditi a ne reaguje na ni jedno dugme.
1473 poruka od Ned, 08. Dec 2013. 23:54
• Gornji Milanovac : • LG G2 : • Note 3 N900V
 Pavle Jovanovic OffLine Slučajni prolaznik - Ned, 22. Mar 2015. 15:13
Imao sam 4.4.2 i uzeo sam sa Mobile Upgrade S 4.3.0 da proverim dal ima neki novi rom. Kada sam pritisnuo upgrade mobile upgrade je vratio na 4.2.2 i sad ne mogu da uradim update preko telefona opet na 4.4.2 Sta da uradim da bi opet mogao da imam 4.4.2 tj. da mogu da uradim update preko mobilnog? Pozdrav svima
2 poruka od Ned, 22. Mar 2015. 14:52
: • Samsung S4 I9505 : • Alcatel Idol X 6040D
 Tanor OffLine Povremeni posetilac - Sre, 25. Mar 2015. 16:34
Koristim telefon nekih god dana, i nisam imao nikakvih problema ... do pre neki dan. Naime, primetio sam da mi se telefon uzasno zagreva, deo ispod kamere bude toliko vruc da se skoro ne moze dodirnuti. Najcudinije mi je sto se to desava i kad ga ne koristim.A takodje, sa zadnje strane, se uz sivice pojavila neka plafa "fleka", tj linija. Ne znam kako bih preciznije imenovao, ali izgelda kao da se nesto razlilo ako tako mogu da se izrazim. I uz sve to mi se sinoc iskljucio, iz cista mira, dok sam kucao poruku na voc apu. Ekran je samo pocrneo, i tako je stajao nekih 20 min. NIje reagovao na dugme za ukljucivanje, da bi se nakon nekih 20 min konacno ukljucio. Medjutim, plava boja sa zadnje strane i dalje stoji a takodje postoji i problem sa pregrevanjem. Moze li mi neko dati neki savet, sta uraditi po ovom pitanju? Sta moze biti uzrok? Hvala
23 poruka od Sub, 29. Mar 2014. 13:54
: • HTC Desire
 mrspis OffLine Novajlija - Čet, 02. Apr 2015. 11:53
Nabavio sam Alcatel 6040x, odlican je telefon, samo mi se interfejs ne svidja u opste. Posto sam dugo koristio Samsung S3ku, navikao sam na samsungov interfejs, i nikako mi ne ide da se naviknem na ovaj alkatelov.. Da li postoji neki Custom rom koji moze promeniti interfejs da izgleda vise kao samsungov na primer? Pitam jer nikad nisam cackao oko custom romova pa se i ne razumem bas.. Hvala unapred
17 poruka od Sre, 15. Dec 2010. 20:33
 Coni OffLine Mobil manijak - Pet, 03. Apr 2015. 07:18
Korisnikov avatar
Alo je mtk soc a mislim da jeste, nema ništa od toga.
1743 poruka od Ned, 21. Apr 2013. 10:26
: • LG Leon LTE
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 69 Posta ]  Strana «  1, 2, 3, 4

Index boarda » Mobilni telefoni » Alcatel