P10 display problem

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: P10 display problem

Post od Evindzer »

Šta ćeš sad?

iwcham1979
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 13:06

Re: P10 display problem

Post od iwcham1979 »

Pojma nemam, uzas. Da pisem Telenoru mail i ako nece meg balcenje po forumima jedino to mogu... Eeee teefon ko xnjih 72000din kosta.....

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: P10 display problem

Post od m@c|-|oR »

Moj predlog - pozovi se na Zakon o zaštiti potrošača. Tvoj uređaj ne radi u skladu sa specifikacijama. Imaš puno pravo da dramiš i galamiš.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

iwcham1979
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 13:06

Re: P10 display problem

Post od iwcham1979 »

Hvala oni su pobali i vratili na fabricka podesavanja i kao nisu evidentirali kvar.... Ono nema sanse da je software....

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

iwcham1979
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 13:06

Re: P10 display problem

Post od iwcham1979 »

Da li oni misle da sam ja psihopata pa predajem ispravan uredjaj na reklamaciju? Ako su pogledali ovaj video, da li misle da je mozda neka fotomontaza?

Ovo vam je ljudi po ovlascenim serviserima izgleda ispravno....

https://www.youtube.com/watch?v=5J5edOpEXQw

Pokusacu sta se moze. Poslao sam im jedan mail. Ovo je velika, ogromna sramota i za Telenor, i za Huawei, ako se ovako zavrsi..... Ako nece da rese, idem na zakon o zastiti potrosaca, maksimalno reklamiranje po forumima, video review na You Tube itd...

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: P10 display problem

Post od yocasylver »

U aplikaciji HiCare imas broj servisnog centra.Centar je inace smesten u Madjarskoj i izmedju ostalog je zaduzen i za nasu drzavu.Pozovi i iznesi svoj problem.Ako ti oni ne pomognu onda niko ne moze.

iwcham1979
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 13:06

Re: P10 display problem

Post od iwcham1979 »

Hvala. Probacu prvo sa zastitom potrosaca, ako me opet otkace? Snimicu Jos par videa takodje....

Sent from my T1-A21w using Tapatalk

iwcham1979
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 13:06

Re: P10 display problem

Post od iwcham1979 »

Nece dalje da razgovaraju sa mnom, samo sa vlasnikom ugovora. Ko kupuje a da nije licno vlasnik, mora da ima overeno punomocje da bi mogao da kaze da ima garanciju.... da znate....

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: P10 display problem

Post od 1808 »

iwcham1979 napisao:.....Ko kupuje a da nije licno vlasnik, mora da ima overeno punomocje da bi mogao da kaze da ima garanciju.... da znate....
Znamo naravno, već se o tome mnogo puta pisalo na forumu.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: P10 display problem

Post od Batak »

Nazalost po otvaraca teme jos jednom se pokazala tacnom moja prica da su u Huawei servisu klasicne jajare i da ne navodim dzabe to kao prednost kod kupovine Samsung telefona. U ProMobiju menjaju ekran zbog linija koje se naziru na sivoj boji u mraku dok za Huawei se odbija ocigledan problem. I posle dodju dezurni pametnjakovici da sole pamet kako je Huawei bolji izbor i ostale nebuloze.
@iwcham1979, nadam se da ces uspeti da ostvaris svoje pravo na kraju.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: P10 display problem

Post od Green »

Mnogi ne mogu da priušte Samsung telefone, tako da je za njih Huawei mnogo bolji i isplativiji izbor. Na stranu to što su u Huawei servisu jajare.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: P10 display problem

Post od Batak »

Kako mogu da priuste Huawei a Samsung ne mogu? Pa nije razlika u ceni ne znam ni ja kakva. Evo taj P10 uopste nije jeftin npr.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

vojopd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 450
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2017. 16:17
:: Galaxy S7 Edge

Re: P10 display problem

Post od vojopd »

Hoce li zamijeniti displej na s7 edge, pojavila se roza linija iz cista mira :D? Hoce djavola.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: P10 display problem

Post od Green »

Batak, pa dobro, nekima je opet Huawei lepši od nekog Samsunga. Nije Samsung svima sveto pismo...

iwcham1979
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2010. 13:06

Re: P10 display problem

Post od iwcham1979 »

Ja ih vala planiram tuziti... Telefon neispravan, videla za 2 sekunde i prodavacica u radnji, neka m dobiju i na sudu i selim se, makar i u Albaniju....

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: P10 display problem

Post od Azimuth »

vojopd napisao:Hoce li zamijeniti displej na s7 edge, pojavila se roza linija iz cista mira :D? Hoce djavola.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ako imas garanciju, nosi u ovlasceni servis i za sat dva ces imati novi displej i gratis novu bateriju u telefonu.
Naravoucenije, ne pisi o onome u sta nisi siguran ili ne znas kako funkcionise.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: P10 display problem

Post od Batak »

vojopd napisao:Hoce li zamijeniti displej na s7 edge, pojavila se roza linija iz cista mira :D? Hoce djavola.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Naravno da hoce, i to bez ikakvih problema i ekspresno. Procitaj malo iskustva ljudi i zbog kakvih sve problema su dobijali zamene. Ovo sto rade za Huawei je tesko jajarisanje.
Green napisao:Batak, pa dobro, nekima je opet Huawei lepši od nekog Samsunga. Nije Samsung svima sveto pismo...
Nije sveto pismo, naravno. Ok, ajde da kazemo da je lepsi. Da li bi ti stavio lepotu ispred lakoce ostvarivanja garancije?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: P10 display problem

Post od Green »

Pa šta sad, nije čovek kriv što nema sreće da ostvari svoje pravo da mu poprave telefon. To ne znači da će svi sa problemom na svojim Huawei telefonima isto proći. Nije do Huaweija kao kompanije, već servisa koji žešće jede go*na.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: P10 display problem

Post od znemanja »

Green, E pa tu se krije poblem, mene kao krajnjeg kupca nije briga ko je kriv, da li servis ili kompanija. Kada kupim smartphone sa legalnom garacnijom želim servis koji je brz i efiksana. Tu je Samsung u velikoj prednosti, jer imaju profesionalce koji to rade kvalitetno i još bitnije, to rade jako brzo.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

nidzo80
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 551
Pridružio se: Pon, 19. Jan 2009. 00:48
:: Honor 9

Re: P10 display problem

Post od nidzo80 »

Kod "Mobisa" izgleda kako se kome zalomi. Meni su dali novi Honor 7 jer nisu imali displej za zamjenu. Kvar se manifestvao u vidu zelenih mrlja na uglavnom tamnoj pozadini. Rekoše u servisu, "mrtvi pikseli, dešava se". U četvrtak predao u petak me zvali da dođem po novi uređaj.

Odgovori