BenQ i Siemens

centurion
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sub, 13. Dec 2003. 17:59

BenQ i Siemens

Post od centurion »

Cini mi se da je dosao kraj neovrsenosti siemensovih modela software bugovima i tome slicino.

Zanima me sta ostali misle kako va kupovina siemensa uticati na nase trziste mobilnih telefona ...
pozdrav CenturioN

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

pa naravno da ce uticati posto je benq u tajlandu mnogo cjenjena firma.medjutim kako sdam cuo ugovor obavezuje benq da jos 5god sadrzi ime siemens mobile kako ima sada.sada sigurno ce dodji do pobljsanja siemensa i zaostravanje konkurencije posto je firma sbenq sa istoka i kao sto svi znamo tamo je mnogo razvijenija tehnika nego na evropskom trzistu tak oda svi napokon ocekujemo budjenje siemensa i njegovo vracenje na staze slave
The Bloody Alboz

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

stare slave!?!?!?!?!?! mozda to seze dalje od mojih secanja, ali se ja ne secam da je siemnes ikada imao neku posebnu slavu...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Hehe. :lol: :lol: :lol:
Pa dobro, jesu bili dosta prodavani najjeftiniji modeli od Siemensa uvijek, al nikad nije imao neku slavu, samo neke mane, mane i mane kod svakog modela... :D

janka88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 18:57

Post od janka88 »

alo ljudi znate li da je siemens najgora marka telefona do sada ( jedino nešto SXG75 može promijeniti, ako ne bude se onda ništa promijenilo Siemens-u se više ne isplati praviti telefone :uhuh:

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

vidi strucnjaka sve znaju, a tek prestali ici na spavanje poslije crtica. :lol:
djeco draga kad je siemens imao MP3 player i memorijske kartice na sl45i nokiji je plafon bio 8310 :blinky: sa sarenim maskicama. da ne pricam o slider telefonima iz 1998-99 sa ekranom u vise boja itd...
btw. a koji to telefon nema mane, preporucite ciki da znam sta cu kupiti :lol: :D

Neo2199
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 12:43

Post od Neo2199 »

Stvarno mi nije jasno kako mozete da prosipate gluposti. :uhuh:
Siemens i BenQ tek treba da potpisu ugovor o kupovini Siemens Mobile-a (u septembru). Posle toga brend Siemens po ugovoru opstaje jos 18 meseci, a brend BenQ Siemens najmanje 5 godina. Uprava ostaje u Minhenu, a sef novog preduzeca je iz Siemens-a.
Fear is the mind-killer.

Odgovori