Dual sim anylink n99i

nebjonic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 27. Okt 2007. 06:08
Lokacija: Sm.Palanka

Dual sim anylink n99i

Post od nebjonic »

Pozdrav svima, a posebno onima koji su se odlucili za ovakve telefone, ovaj telefon imam tek par dana i nisam mu jos sve provalio, ima definitivno svojih mana i vrlina, ima zezalice koje nema na nekim cenenjijim brendovima a ima stvari koje mu nedostaju a ima ih na mnogo jeftinijim modelima, u svakom slucaju voleo bi da mi kazete kakva su vasa iskustva, bar sa anylinkom n99i, kazem imam ga par dana i dosada je ok bar ako ne volite ili nemate uslova za nosenje dva aparata, a jeste frka nositi dve cigle, a svi telefoni koji imalo vrede od 200eur pa nadalje su uglavnom glomazni da budu puta dva.
N99i je malio, tanak zgodan za ruku, ergonomija baterije je ok, displej je dobar, font je fuserski,zna da bude trom, plastika zavrsna obrada zadovoljava, nije tezak, olovka je smestena na odlicno mesto mada radi sve funkcije i bez nje, nisam provalio velika slova, nemam instalacioni cd ali slike skidam sa citacem ok su. Sms sa sim2 ne idu neznam ima li fora...
Uostalom recite mi fazone neke i da li je nekom crko,
da ne davim Dual sim pozdrav -nebojsa

Premestio iz Nokia:gameforce:

Lampash
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 10:14
Lokacija: RS

Post od Lampash »

Nebojsa,sve zavisi za sta tebi treba taj tel..ako si ga uzeo zbog aplikacija,programa i zezanja,definitivno si pogrijesio jer to ces veoma tesko ili nikako naci.Vjerujem i da ih nema uopste,a za neke kompatibilne ne znam.Dobra stvar je sto ne nosis 2 aparata i sto mozes koristiti oba broja u isto vrijeme,s'tim da ni ja nisam uspio poslati sms sa slave-sima.Kod mene je Skayworth V668,mnogo je brzi od svih modela koje sam do sada imao,valjda sto mu OS nije zahtjevan.Od slanja sms,mms,preglada fotografija i klipova,mp3 do konekcije na net..Pretpostavljam da imas gomilu nekih kineskih fontova za pisanje pa ako nisi expert za taj jezik,mozes ih mijenjeti na # ili u podesavnjima..Bar je kod mene tako.. :)
Nokia E61....Skyworth V668 Dual Sim

jorda90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pet, 13. Apr 2007. 12:15

Post od jorda90 »

nebjonic,Sta ti prijavljuje kad pokusas da posaljes poruku?Da li mozes da primis poruku na drugu karticu?

ThGamEr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 01. Dec 2007. 07:12
Kontakt:

Post od ThGamEr »

Cao,

Imam ovaj telefon i mislim da je OK, inace dobio sam ga prvo da ga testiram i Ok mi se pokazao. Tipa da ima bug-ova, ali ako znas gdje su opusteno ih zaobilazis i OK ce ti raditi.

Postoji fora za slave SMS i to je mnogo glupa. :)

Inace telefon uopste ne postuje drugu SIM karticu, tipa na njoj nema GPRS-a, MMS, stelovanje SMS poruka, manuelni signal i sl. Tako da neke mreze i ne rade kao slave SIM.

E da skrenuo sam sa teme, ako oces da posaljes poruku nekom sa slave SIM kartice, treba da ukucas broj sa predznakom +381 i ako zelis da ti dodje "svih 140" karaktera potrebno je da ga ukucas, a ne da ga uneses iz imenika. I ne odgovaras reply, posto dodje samo jedan karakter.

Druga greska telefona je tastatura, posto se touch sreen tastatura i tastatura na telefonu ne podudaraju bas najbolje zbog arapske i francuske, nemoj da se cudis da ti se ugasi telefon.

Onda, kamera je shit i zaboravi da je imas, da se nebi kasnije razocarao kad slike prebacis na komp, kao ja :)

SLike 1024*768 su zapravo iste kao i 320*240 sto je jedina rezolucija kamere, samo su software-ski rasirene.

Inace, telefon ti podrzava MP4 format, ali ako si zainteresovan za to, javi mi se na mail, jer me sad mrzi da ti objasnjavam, probao sam milion kombinacija i samo mi jedna radi :)

Igrice zaboravi, jar i jad nisu podrzani, GPRS je podnosljiv, parametre je lako namjestiti (naravno rucno :)), MMS nisam probao jer ga ja nikad ne koristim.

Inace sve u svemu ja jos uvjek nosim taj telefon i OK mi je bas zbog 2 SIM kartice.

Dakle nebjonic neznam sta da ti kazem, meni je telefon OK, ako ti je sta nejasno pitaj na mail. :)

I ne racunaj na prepravke software-a posto sam pricao sa programerom koji ie napisao software i zna i on gdje su greske, ali nece ih prepravljati. Inace znam i uvoznike tog telefona, ali da preskocim reklamiranje po foruma.

E da, jorda90, kad posaljes SMS ne pokaze ti nista, samo taj SMS nikad ne stigne, a nemas stelovanje za delivery, a ni za broj korisnickog centra, tako da me bas interesuje kako bi ti rjesio taj problem???

Nadam se da sam vi sto pomogao

P.S.

Ako nadjete kakvu aplikaciju - javite

POZZZZZZDRAV

jorda90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pet, 13. Apr 2007. 12:15

Post od jorda90 »

Ja sam slao poruke tako sto sam na kraju poruke kucao jedno arapsko slovo.
Sada imam jedan drugi problem.Nece da mi se ukljuci telefon,cim nadje mrezu on se restartuje.Pomoc

Lexa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 31. Mar 2008. 04:12

Post od Lexa »

Hteo bih da Vam kazem da ste se gadno zeznuli ako ste kupili Anylink N99i !! :shock:
Zanjima me gde mogu da nadjem nekog servisera za ovaj telefon.ili ako bi mi neko prodao punjac posto mislim da je moj crko.


ANSWER PLZ!!!!

Zaključana tema