N95 replika

nebjonic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 27. Okt 2007. 06:08
Lokacija: Sm.Palanka

N95 replika

Post od nebjonic »

Evo koristim ga par dana, prikacio sam ga na racunar ubacio melodije i teme, radi i bluetoth, ima cak i black listu, baterija je originalna nokijina, cak i punjac sam od e65 probao na njega i radi, prijatelj mi kaze da su cak i nokijini delovi, ima li neko neka bolja iskustva, neki program islicno. Hteo sam da ga resetujem 12345 ne ogovara, ima li neko bolju sifru. Znamo svi kolikoi kosta original, kome ne treba 5mp i gps nek izvoli, kamera jest da je slabija ali bogme napolju pravi extra fotke, a da slajder je originalni u oba pravca, sljaka plejer itd...230eur

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

nebjonic, el mozesh da okachis sliku ili da mi dash link da widim kako izgleda fon,a??? Bash me zanima...Da nije to mozda neki "kinez" ??? Da ne prima mozda dwe kartice??? :D :D :D

tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

e ovako mog prijatelja su zajebali za n95 bio je kinez a placen 400€,rekli su mu da samo treba da promeni sw

kad ga upalis isti je kao nokia cak je ucitavanje logo nokia,teme su iste ali sw razlike su ogromne...
kamera max rezolucija 640x480,blic,neka bzvz podesavanja-deje5mpx i auto fokus?
spor sw
lagan telefon,primetljiva razlika je pored 3g kamere naziv samog telefona i proizvodjaca pise veliko i debelo n95,a original sitno
nije s60,nego kopija njegova
gps nema nepostoji
svuk dobar jak,ali ni nalik original n95-ici
dimenzije i izgled je isti kao pravi n95

ako je replika neka bude dostojna naziva samog telefona

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

To nije replika vec njesra u dobrom pakovanju :lol: al nije lose da lozis drustvo kako imas n95 kratko vreme dok ne provale a onda uvalis nekom nesrecniku (ci) za dobre pare kao sto su tekt -ovom prijatelju i kupi pravu :D :wink:

Odgovori