Orange SPV C550

bulat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Pet, 04. Apr 2008. 04:38
Kontakt:

Orange SPV C550

Post od bulat »

Ako je neko igde ikad imao ovaj telefon, valjala bi mala pomoc oko ovog cuda! 1. podesio sam nekako parametre za VIP mrezu i nemogu da primam MMS (imam windows 2003)2. onda ne mogu da sacuvavam kontakte na SIM.Dal su u pitanju bagovi,jer je telefon skinut sa mreze,ili nesto drugo ja ne znam i ako neko moze da mi kaze nek pise!!!!!

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Mogao bi da fleshujesh novi rom recimo WM6, verovatno bi ti resilo probleme vezane za podesavanja i sim .

bulat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Pet, 04. Apr 2008. 04:38
Kontakt:

Post od bulat »

WM6? Ako mislis na windwos 6, mislim da je to veliki posao ali ako je to resenje...Uradicu! I maaaaaaaaaala uputstva kako to da izvedem posto sam citao na nekom forumu da je neki lik ubacio nov rom (Qtek 8800 valjda) pa nije mogao posle da nadje karaktere za poruke(zvezdice, zagrade,tacke i ostalo..) Ako znas kako to da izvedem i sta mi sve od softvera treba RECI!!!! Stvarno se ne razumem...Jbg

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Nije prob. ima na xda-developers.org potrazi tamo. Ako ne nadjes, posalji mi pm . :wink:

bulat
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Pet, 04. Apr 2008. 04:38
Kontakt:

Post od bulat »

Pokvari mi se ovaj smartphone, uneo sam pogresnu komandu za formatiranje kad sam hteo da ubacim nov rom i sad sam izbrisao celokupne gsm podatke i ne mogu da koristim tel. Mogu da ga upalim i da vidim splashscreen, mogu da udjem u bootloader mode, mogu da vidim sta imam od fajlova na njemu ali ne mogu da ga koristim da udjem u tel normalno. imam na displeju "DATA CRASH. CONNTACT YOUR SERVICE" poruku koja je non stop na displeju. Pa bih molio forumase da ako znaju nekog ili ako poseduju ovaj tel da se dogovorimo oko refleshovanja (trebaju mi neki podaci sa istog uredjaja, jer samo tako mogu da povratim ovaj meni drag tel u zivot). Ili jednostavnom zamenom delova!

Odgovori