IPAQ 6315

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

IPAQ 6315

Post od miodrage »

Imam u ponudi ovaj uredjaj za cca 200 jura. Ocuvan je kao da je sad iz prodavnice izasao. Malo sam ga cackao, radi besprekorno. Misljenja, uzeti ili ne? Jako se dvoumim.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Ako si bacio pogled na koji review po netu video si mu prednosti i mane...to je ipak zastareo model za taj kesh,moje misljenje.
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

metak86
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 141
Pridružio se: Sre, 10. Maj 2006. 22:47

Post od metak86 »

ma jok bre sta ce ti to,,samo bi na kraju pukao pare na njemu...... mora da moze to i nize :) jedno 160 evra recimo
E71 je moj trenutni izbor:)

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

meni je danas u legalnoj radnji iz torbe ponudjen palm treo 680 i 750 po cijeni od 220 i 200 evra novi, tj. kazu novi i imaju folije, ali ko zna da li je to cackano, jer sam ovaj 680 upalio ladno, sto znaci da je bio na punjacu i mozda ga neko cacka.
Ne smeta mi sto nema kutiju, ali mi smeta porjeklo, tj. da nije iz jedne od onih radnji sto su pale za odbranu Kosova.
Mnogo lakse bi mi bilo da je uradjen vani.
Ono sto me zaprepastilo je sto mi je to ponudjeno u legalnoj radnji.
Inace dobio bi samo garanciju bez fiskalnog, sto mi u slucaju neke gungule oko toga da li je kradeno ili ne ne predstavlja neki cvrst dokaz, tj. tesko da bih odbranio svoju poziciju legalnog sticaoca.
Inace ovaj 680 vani je 149 funti , nov, ali tu ne mogu diktirati momenat kada cu da ga dobijem.
I na kraju u legalnoj radnji je 250 t750 i 320 t680, naravno bez pdv.
A za miodrage, pa jeste mator je za tu cifru, ali ako te bas svrbi, uzmi.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Kao sto je metak86 rekao 160e plafon, model je ok ali je software odavno pregazen. Cisto sumljam da je nov.

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

au,au,au...ala je owo ruzan fon/pda,a josh ima i ex antenu...Ja owo ni za 160e ne bih uzeo,pre bi dao te pare npr. za Qtek 2020 koji je dosta funkcionalniji,bolji i lepshi...

:)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ok, hvala drugari, posle svega ovoga ipak ga necu uzimati. Jeste unutra WM2003SE, ali mislim da moze da se zvekne WM5. Anyway, necem i punkt.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori