HP iPAQ 6515

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

HP iPAQ 6515

Post od Azimuth »

Jel zna neko u cemu je problem tj. telefon mi prepozna karticu, mogu da odem na nju ali ne mogu nista da prebacim na nju ni preko telefona ni preko citaca kartica, tu je a prakticno je neupotrebljiva. Istu tu karticu sam stavio u drugi telefon i savrseno je radila ali kad je vratim u HP ista prica, prepozna je , vidim sta se na njoj nalazi ali ne mogu nista novo da dodam. U pitanju je Kingston 1GB...

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Hmmm...možda je mali off,ali meni se to isto dešava na 9300.Preko čitača ili usb ništa,ali iz telefona mogu najnormalnije da radim sa karticom.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Tako nekako, samo sto ja na HP ne mogu nista da radim sa karticom a sa tim drugim telefonom najnormalnije pa me to malo buni jer je i HP prepoznaje ali nista vise od toga. Sve u svemu, juce sam je poklonio drugaru a ja cu uzeti neku vecu ovih dana pa javljam sta cu naraditi. Ako neko ima neki odgovor ili resenje problema...dobrodosao je u svakom slucaju! :D

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Hajde stvarno bi bilo ok da neko mudar javi neko moguće rešenje,jeste da je kod mene drugi telefon u pitanju,ali sumnjam na to da je isti ili sličan problem.

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

araphel, vidi ovako...
Neki čitači imaju podršku u drajverima OS (kompa) samo do 2Gb :wink:

Meni je tako sa karticom na N82
2GB čitač "vidi" a 4GB ne :cry:

Što se tiče USB ako je za 9300 pordžano zvanično toliko GB koliko sada imaš probaj da skineš nove drajvere sa njihovog site-a
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Moguce je da je predhodni telefon u kome je bila kartica u onom hidden conf fajlu staio zabranu, ako moze da kopira sa kartice na memoriju telefona onda je sigurno to u pitanju ili se neko igrao sa enkripcijom.....

Odgovori