Gressov drveni mobilni telefon koga su dizajnirali Jun i Li

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Gressov drveni mobilni telefon koga su dizajnirali Jun i Li

Post od djolex »

Možda zvuči neverovatno, ali radi se o slajderu čije je kućište izrađeno od javorovog drveta u potpunosti. Možda jeste čudan, ali svakako je senzacionalno. Ako guglate malo Gressove telefone, primetićete da su veoma lepo izrađeni ali i veoma skupi. Jedino se postavlja pitanje da li će ovaj model kao i svi ostali doći na naše tržište, ali sigurno znam da će se bar nekom dopasti. Pošto ne mogu da nađem sliku ovo sam samo pročitao iz večernjih novosti. Primer zašto su ovakvi telefoni skupoceni dokazuje ova slika :

Slika

Ovaj model košta 3500 eura :ohmy: ali dok je snobova biće i ovakvih telefona ;)
Nokia Lumia 630

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Lično nemam ništa protiv snobova osim što imaju para a ja nemam. :) Ako misliš na naše seljačine (u potpunosti skidam kapu i izvinjavam se poštenim seljacima-radnicima što za ove druge nemamo bolji izraz), slažem se sa tvojom izjavom. Ali oni bi ipak neku feMsi Nokiju ili AJFON, za koji sam čuo od jedne osobe da ima "5mpx, inače bi bio sran*e od telefona i ne bi ga njegova sestra onda nosila".

Ovaj telefon meni ni izgledom nije ništa posebno, da sam pun kupio bih onaj Vertu sa narandžastom kožom, on mi se jako sviđa od ovih preskupih telefona: http://www.slashphone.com/media/data/12 ... t-ti-9.jpg

Ovaj me podsjeća na onaj Samsung novi metalni sa dvije kartice, tako da mi nije uopće exclusive... Ali poštujem dovitiljivost!

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Evo slika fona o kome sam pričao gore :

Slika

Slika

Slika

Slika

Eto, čisto da imate pravu sliku o čemu pričam i da je ovo u stvari taj fon od javora
Nokia Lumia 630

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

:blinky: :o .OMG kako ovo radi?Jeli ovo moguće?Koliko košta?Kako se sim ubacuje,kako su ubacili komponente?OMG ovo je tako cool!Nemam reči! :blinky: :o
Nokia C6

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

sta bre? ALA JE OVO DOBRO!!! KOLIKO BRE TO KOSTA??? OCU JA OVO!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA gotovo.... :D
Nokia E71... Elegant, but deadly

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Sta moze jedan Vertu protiv dascice, ovo je bas zanimljivo samo moze da se desi da ga greskom neko ubaci u vatru :lol:
I stvarno kako ovo cudo radi :?

bOOdala
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 640
Pridružio se: Sre, 28. Nov 2007. 22:40
:: Sony Xperia Z ultra
:: Nokia 7600
Lokacija: Pozarevac

Post od bOOdala »

Ma samo da ga ne napadne zizak... inace ode fon.

:D

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Više bi mi se svideo kada bi imao u nekoj boji ili makar da je kućište lakirano, ali oke, dobra fora, n'est pas ? :D
Nokia Lumia 630

Odgovori