Vodafone 533

mashoni
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 09. Mar 2009. 03:00

Vodafone 533

Post od mashoni »

Interesuje me kakva su iskustva sa ovim telefonom ako ga neko ima posto razmisljam da ga uzmem.
Hvala unapred za odgovor!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ima ga neko u mom okruženju, OK dizajn i ekran, udobna tastatura, izrada kako-tako (malo krcka i malo neutegnut slajder). Kretanje po meniju je za nijansu sporije od SE/Nokia novijih Java telefona, dok je recimo baratanje sa Foto galerijom već primetno sporije.
FM radio stereo je OK (reprodukcija i preko, sasvim prosečnog, zvučnika). Muzički plejer - ništa posebno, bez ekvilajzera, uz loš kvalitet slušalica, dovoljno glasan, podržava i veće mp3 bitrate pa tu može nešto malo da se izvuče.
Podržava mem.kartice od 1GB, preko zna da "koči". Nema mogućnost promena tema koliko znam, samo wallpapers. Java igrice za tu rezoluciju ekrana, recimo za SE, rade 80%.
Kamera indoor
Slika
Pitaj ako te još nešto zanima.
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Po meni, najveca mana mu je shto je dosta spor, znachi i kad se otvori slajd kasni osvetljenje, po meniju se sporo krece itd...

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Slika
Tema je relativno stara,ali posto sam ga kupio za 15e,hajde da napisem nesto.
A to "nesto" je spor-spor-spor dumb phone.
Ta njegova usporenost,odziv od 1-1.5sec. u nekim slucajevima mu je ujedno i najveca mana.
Nema teme,i baterija mu je uzas.Dan-dva,to je maksimum.
Inace je sve ostalo isto kao sto su Dexter i Vlada Zem naveli.
Ali za novac koji sam ga uzeo,vrh vrhova je :)
Slika

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Rizikujem da ispadnem glup, ali ima li vodafone svoju fabriku, ili im neko od poznatih pravi teltefone? :roll:
Sony Ericsson C510

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

koliko ja znam sagem im pravi telefone, koji ce ubuduce da proizvode samo za operatere, sagem kao brand je nestao. inace i htc pravi za operatere pa dobiju drugo ime, kod t-mobila se zovu mda ili sl...

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

brankons, svi im prave telefone,cak i nokia i samsung prepakuju svoje modele za njih (kod samunga su obicno sa V u oznaci....),nokijin model za vodafon je 6124 ili ti prepakovana 6120c...
D500&E71

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Vidiš, nisam znao. Znači da to mogu da budu solidni telefoni. Hvala, bogatiji sam za jednu informaciju. 8)

Odgovori