HTC TyTN II

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

iskic, posto si ga platio :D Naravno, ako nije tajna .
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

iskic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 03. Mar 2008. 03:54

Post od iskic »

U spaniji, 650 eura. i plus sto sam morao da flesujem rom ovde, to me je kostalo 3000 din. I ugradio sam karticu od 2g i mape... tako da sam na kraju i ovde dao jos 100eur. ali i to je jeftinije nego da sam ga kupovao kod nas.

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

3000 fleshovanje!!!!!!!!!!! to si mogao sam da uradishapsolutno free i lako .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

kakav je kvalitet zvuka u slusalicama kad se slusa muzika preko ovog telefona?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

kljun, to dosta zavisi od core dela roma . .

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

igord da li to znaci da to zavisi od roma koji se ubaci u telefon? znaci noviji rom bolji zvuk?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

narkolitar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 20. Jun 2008. 23:42

Evo pitanja za tytn II

Post od narkolitar »

Kako se koristi GPS i kako da koristim Skype preko ovog telefona. I interesuje me koja mu je cena u slobodnoj prodaji. Imam jedan nov (greškom su mi stigla dva) pa bih jedan oduđio.
Hvala veliko!

iskic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 03. Mar 2008. 03:54

Post od iskic »

Ja sam ugradio iGO2006 a uz njega dobijas TomTom navigator ali posto sam ga ja kupio u spaniji i sve je na spanskom to mi je ne upotrebljivo. Skype sam dobio od druga i instalirao ga na tel, odlicno radi. Koliko vidim, kod nas je oko 78000 din u comtrade.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Posle toliko review-a pogledanih o ovom "telefonu",jedno je sigurno:Kada mi symbian zajedno sa N82 izadje na nos,HTC TyTn II je definitivno moja sledeca "igracka". :D

narkolitar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 20. Jun 2008. 23:42

Post od narkolitar »

iskic
Hvala veliko na informacijama ali me još nešto zanima.

Hvala i za info za cenu, imao sam neku ponudu za nov za 650 evra, to znači je da ponuda dobra. Hvala još jednom.

Izmenio:gameforce:Zabranjeno citiranje celih poruka! Sledeći put brisanje bez upozorenja!

iskic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 03. Mar 2008. 03:54

Post od iskic »

iGO sam kupio u servisu za 3000din plus memorijska kartica od 2g koja je oko 1500 din. mozda ima i povoljnije ali ja sam ovo uradio kod coveka koji mi je fleshovao ROM tako da sam sve odjednom obavio. 650e je u EU cena, naravno kod nas, kao i sve sto je pod monopolom je daleko skuplje.

darkado
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 791
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 18:00

Post od darkado »

da ima vga ekran pa da i razmislim .
Alcatel 992d / Sony Xperia S / Huawei IDEOS X5 / ZTE Blade / HTC Startrek

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Zasto druze bas Garmin? Po meni je najbolji iGO, sad je izasao iGO8. Posto je zabranjeno traziti/davati linkove za software(koji nije freeware) proguglaj malo.

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

HTC prodaje otkljucane telefone, oni nisu mreza. Takodje i O2 prodaje otkljucane PDA aparate. Ako kupis u inostranstvu racunaj (cena aparata+20% na cenu aparata)+18%PDV na sve to. Ovo je provereno! :x


Primer: Platili ste PDA 500eura

500e*20%=600e*18%=708eura ako sam dobro izracunao. Dodajte na sve to i prevoz od oko 30-35eura.

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Sto bi to radio kad imas ovde za malo jace od 600? u stvari nije... Tu su negde :dry: posebno sad kad je euro pao... bem li mu sunce...
Nokia E71... Elegant, but deadly

Demian
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 299
Pridružio se: Sre, 26. Apr 2006. 18:37
:: Samsung NOTE 9

Post od Demian »

Velika mana ovog uredjaja je sto ne moze da pusta filmove vece rezolucije od 240x320 i sa vecom frejmazom,ne pomazu ni TCPMP Media Player ni CorePlayer.Filmovi neverovatno seckaju,nesto sam procitao da je to zbog Qualcomm® MSM7200TM procesora jer nema ugradjenu dobru graficku podrsku.Mnogi se na to zale cak se i peticije pisu HTC-U.A svi kazu da je ovo najbolji ppc :uhuh: ,a ne znaju za ovaj veliki propust. :x
>> N7100 <<

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ne bih da ulazim u polemiku, verovatno si u pravu za sve ovo sto si napisao, ali moram da ti skrenem paznju na to da nije osnovna funkcija ovog uredjaja da pusta filmove nego telefoniranje. Ako hoces filmove da pustas, kupi sebi neki PSP, ili sta ti ja znam sta, ali telefon je pre svega telefon.
Pazi, ja sam prvi za all-in-one uredjaje, i uvek trazim sto je moguce vishe funkcija, ali sam i svestan njihove ogranicenosti. Polako, doci ce i to sve na svoje mesto, ali treba da zna svako svoje potrebe i prema njima da bira uredjaj za sebe. Kad bi svi sve radili savrseno, ne bi bilo potrebe za daljim iznalazenjem novih solucija, gomila ljudi bi ostala bez posla, i sta onda?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Post od Freyr »

miodrage napisao: Pazi, ja sam prvi za all-in-one uredjaje, i uvek trazim sto je moguce vishe funkcija, ali sam i svestan njihove ogranicenosti. Polako, doci ce i to sve na svoje mesto, ali treba da zna svako svoje potrebe i prema njima da bira uredjaj za sebe. Kad bi svi sve radili savrseno, ne bi bilo potrebe za daljim iznalazenjem novih solucija, gomila ljudi bi ostala bez posla, i sta onda?

To je tacno ali se u ovom slucaju ne radi o tome. Ovaj PDA nije namerno napravljen tako da nije savrsen nego su u procesu proizvodnje zaboravljeni video drajveri. I posle zalbi kompanija je odbila da naknadno razvije i izbaci ove drajvere pod izgovorom da su vec izasli novi modeli telefona i da su oni sada aktuelni. Inace vec su razvijeni novi drajveri od strane entuzijasta koji rade posao, takodje su i "iscupani" drajveri iz samsung omnija ROM-a tako da sa novim ROM-ovima sve radi kako je na pocetku i trebalo. Mislim da je ovaj PDA mnogo bolja opcija od novijih modela npr. Touch Pro,nudi gotovo iste stvari u malo tradicionalnijem pakovanju,po dosta nizoj ceni,baterija traje neuporedivo duze itd. Meni se ne svidjaju novi trendovi da od PDA uredjaja prave fashion detalj,oni su u sustini i oduvek bili geek (u ogranicenom broju slucajeva biznis) gedzeti

rayatz
Banned
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 03:26

Post od rayatz »

Telefon je extra,imam ga.Kamera je ok ( 3.2 mpx ) slajder tastature je odlican,ekran je bas dobar,zvuk bistar,glasan,jasan....dovoljan razlog za kupovinu

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ala si se raspisaooooo............. nemoj da preteraš :D :wink:

Ako ga već imaš, napiši malo opširnije šta smatraš prednostima, šta manama, neku fotku.......... I obavezno napiši da li ima još neka bitna razlika u odnosu na TyTN osim GPSa, Win 6.0, i toga što je 2mm tanji, što opravdava razliku u ceni od 200-300 evra zavisno od izvora nabavke.

Ovo nije uobičajeno ali WinMobile nije baš zastupljen na forumu i nema kompletnih testova, tako da smatram za potrebno.

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Odgovori