HTC Tattoo

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
wuchkica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2010. 13:27

Post od wuchkica »

meni je ovo sra*nje (da izvinete) do sad crklo 2 puta. Jednom ekran (zamenjen) i onda softver nešto. Sad ponovo otkazuje, mislim da je nešto treće. Nemam ga ni 6 meseci, šta li će još biti.
P.S. Kupljen u VIP-u. Ne preporučujem!

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

axaxaxa wuchkice pricas gluposti.... kako meni nije crko ? pa naravno da ti je crko ako ne pazis,nije od celika da izdrzi udarce.... a osecam da ni nemas ovaj fon nego eto iz kompleksa ga pljujes. MRS

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

wuchkica napisao:meni je ovo sra*nje (da izvinete) do sad crklo 2 puta. Jednom ekran (zamenjen) i onda softver nešto.
A koji to smartphone postoji da mu nikada nije pukao software? Drugu instaliram windows on ga za dva dana urniše i kaže ovo je g..no, ja mu rekao naravno da je g..no kada ne znaš da ga koristiš.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

OMG hej ljudi sta vam je ...ha ha ,wuchkice ne mozes tako da generalizujes stvari....4 moja prijatelja i ja imamo tattoo, ni jednom do sad nismo imali ama bas nikakvih problema, rade pefektno, slobodno mogu da kazem savrseno! Sve sto mi je palo na pamet ja sam instalirala probala, opterecivala ga , mucila ga.......nikada se nije restartovao, zakocio, sve je radio savrseno! Apsolutno ne znam sta bih jos mogla da pozelim od telefona! ( mozda perfekktnu kameru i HD video) :D ali da ne preterujem sad! S obzirom da znam koliko sam ja zahtevna i koje sam sve telefone imala, ovaj mogu da preporucim svakom !
HTC Tattoo

cenobite
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pon, 26. Maj 2008. 05:45

Post od cenobite »

e 'vako...
treba mi pomoć!
čitao sam relativno davno negde na Netu da tatu može da se mreži preko WiFa sa kompom i da se tim putem razmenjuju fajlovi [meni konkretno najbitnija muzika]...
instalirao sam par fajl menadžera,svi imaju opcije sa FTP,LAN i SMB [predpostavljam-samba],ali nisam pametan da ih ispravno podesim...

a pokušavao sam svakakve kombinacije...
jel se ko bavio time pre???

[ovo mi je relativno bitno jer fon neće da mi se nakači preko USBa na komp,nije do aparata-povezivao kod ortaka i sve normalno radi...]

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

ne znam kako da ti pomognem brate,nisam to nikad pokusavao.moraces da cekas pomoc strucnjaka :) jbg,zzzz

djony_P
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 13:56

bla

Post od djony_P »

hola ljudi. imam fon vec godinu dana i iskren da budem nisam zadovoljan i resio sam da ga menjam....cekao sam godinu dana jer para nije bilo :D
pitanje: zna li iko kako da prebacim poruke s telefona na komp? postoji li uopste ta opcija? unapred zahvalan

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

cenobite, ne znam da li ce ti raditi wireless tether ali uz pomoc njega se telefon pretvara u ruter, napravis mrezu i teraj. Ja tako kmp kacim pa idem na net, nisam pokusavao da prebacujem fajlove. Druga opcija ti je preko BT-a.
djony_P, idi u imenik i bekapuj kontakte u jedan .vcf fajl koji ces prebaciti na komp. Da importujes kontakte ides samo obrnutim redosledom.

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

djoni...ovako bi trebalo da moze..instaliraj najnoviji Handcent SMS .....ides na settings, zatim na account...e sad pre nego sto odes na account poseti ovaj sajt http://my.handcent.com/web/login i registruj se ! E onda imas opcije u telefonu backup, restore service ( u okviru handcent app ) i sve ti se cuva na njihovom serveru, zatim kupis nov tel instaliras ponovo app i vratis poruke u tel! Samo sad tek ukapirah da mozda neces uzimati android tel...hm.. a mozda i hoces..uglavnom ovo moze da pomogne kod android telefona!
HTC Tattoo

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Pozdrav svim,interesuje me može li da se ubaci srpski na HTC Tatoo telefon i da li je komplikovano?
HTC HD2 ANDROID

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

sanjke, trenutno nijedan od Android telefona osim samsungovih modela nema srpski jezik, niti je moguce ubaciti ga, jer prosto ne postoji. HTC je pominjao da ce raditi na lokalizaciji sada, sa ulaskom zvanicno na srpsko trziste, ali ne znam da li se pod time podrazumevaju i stariji modeli. Licno mislim da ne.

david_88
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 16. Okt 2010. 19:24

Post od david_88 »

Pozdrav ljudi, nov sam na forumu a i nov u android svetu, zanima me da li neko zna gde mozhe da se kupi baterija za htc tattoo i koje sve baterije su kompatibilne sa tattoo-om, znam samo da je od smart-a kompatibilna. Obishao sam ceo Novi Sad i nigde ne mogu da nadjem bateriju... I ako neko prodaje od vas, i to mi mozete reci :)

moonwalker13
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Čet, 18. Feb 2010. 01:08

Post od moonwalker13 »

U opcijama za SMS mi je cekiran Delivery report, ali on nikada ne stize... Kako da ga podesim?
Jel mora da se instalira neki program ili moze na ovom defaltu?

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

MOON... izvestaj ne stize , vec ides na poruku, drzis malo duze i vidis medju opcijama status, cini mi se tako nekako jer ja vec jako dugo koristim app handcent SMS sto bih ti i preporucila, gde ujedno imas i izvestaj o dospelim porukama! :D
HTC Tattoo

moonwalker13
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Čet, 18. Feb 2010. 01:08

Post od moonwalker13 »

Koristio sam jedno vreme handcent sms, ali mi je notifikacija stizala tu i po defaltu, pa sam morao istu poruku da otvaram 2 puta da bih zatvorio notifikaciju. Ili ima mozda neka opcija da se to iskljuci :)

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Da ti ne bi stizale dve notifikacije ako koristiš handcent ili chomp moraš da isključiš notifikacije u default sms aplikaciji.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

Da, da sve je stvar podesavanja, a ima ih stvarno raznih. U handcent/u mozes da postavis lozinku za poruke, da koristis njihov server za backup i restore, da postavis personal signature, stvarno mozes svasta! I naravno podesis da ti poruka stize samo preko handcenta a takodje i izvestaj! :D
HTC Tattoo

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

jaooooo ala hvalite taj handcent a juce sam hteo da razbijem fon zbog njega!!! desavalo mi se da otvaram por 2 puta ali aj to nije problem,nego mi ukocio fon zbog njega,ono stanje u kom je bio je neobjasnjivo...a jos i nikad nisam otvario poklopac zadnji i ubio sam se pokusavajuci,mislio sam da cu ga smrskati ali nekako sam uspeo i kad sam izvadio bateriju,vratio bat. upalio obrisao hand evo sve ok.dal sam se ja istripovao ali dok nisam inst hand sve bilo super,ali juce za malo slog da dobijem,s oprostenjem ukakio sam se,mislio sam da ce da mi rikne :smutny: :smutny: :smutny:

jel se desilo jos nekom ovo? zzz svima

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

:o kao sto rece ovaj smile...Ne mogu da verujem! Pa ja ga korisitm od samog pocetka, cak sam iscimala lika koji je radio app za neke fore sto su mi trebale....i uvek mi slao beta verzije i sve sam instalirala i probala od prve do zadnje verzije i ni jednom mi nije zakocio....imas li instaliran neki antivirus....to uzasno koci tel ! I sta sam jos primetila evo da iznesem ovde...koristim program EStrongs File Explorer ......svakom ko ovo koristi ne preporucujem da uz ovo instalira i EStrong Security Manager i E Strongs Task Manager ...e to sve u kombinaciji koci tel katastrofa! Pa proveri da nemas nesto instalirano!
HTC Tattoo

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Ljudi jedno pitanje. Da li na nekom od 2.1 ili 2.2 portova Androida radi flash support (znam da ne rade kamera i bluetooth)?

Odgovori