HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Evo jos jedan dobar test Desire HD modela:
http://www.telefonino.net/HTC/Video/n19 ... re-HD.html

Krile007, Nema besplatnog rucka.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

wex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2010. 20:37

Post od wex »

u pravu je Krile... platis tel u kesu, a ostalo kako hoces.. ako racunas da placas te pare da bi isplatio punu cenu telefona, onda racunaj da dobijas besplatno 1000 min, 1000 sms, 1gb neta... ili ako obrnemo stvar, placas 1000 min, 1000 sms, 1gb neta, ali telefon ne placas uopste... pa kako kome bolje zvuci :D
Ovakav tel svakako ne vredi nista bez neta, a bar 1gb neta treba za mesec dana, sto bi i ovako bilo skoro 1000 din, i jos 1000 min razgovora kad izracunas i to kosta dosta, i 1000 poruka :)
Po meni skoro pa se vise isplati postpaid nego prepaid za ove smartphone-ove :)

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Ma da....uvek se isplati više post paid od prepaida.....sada i to puno lakše, ja se sećam pre, inače imam post paid od 16 godine i ukupno sve zajedno sam proveo od tada mesec dana bez računa ( na suspenziji ), i sećam se kako sam pravio račune od 15-20 k bez problema i sam se ustezao :lol: bilo je nekada i puno više jer nije bilo minuta besplatnih, a minut 15 din, poruka 3,2.....hteli su roditelji da me se odreknu, ali neće da može :uhuh:

A sada imam 1800 minuta/poruka/MB....od decebra 2000 pošto me teraju na tu ( nema više 1800 :angry: ) za lepo manje od 4000 din sa sve dodatnim lopovskim porezom a iživljavam se sa pričom i netom

A telefoni? Ko je smeo da spomene telefon? :D daš 150 maraka za broj, telefon dogodine :lol:

PS. Wicker Man, što? :smutny:
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

wex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2010. 20:37

Post od wex »

da li je istina sto su pisali na listi specifikacija za DHD ovde na mobilnom svetu? link Kazu da ima hardwersku gresku i HD i Z? :S i da se nece pojaviti pre nove godine, da ga nece biti u telenoru (sto je odgovor na mail od njih), itd

???

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Stigao Telenor cenovnik LINK
"masno", pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Ipak je mogao i danas da se uzme telefon u Telenoru, ja ga uzeo danas :D

Kao prvo, prvi utisci su FENOMENALNI! Naravno, telefon jeste veliki i gabaritan i to će verovatno odbiti jedan broj ljudi od kupovine istog, ali mislim da i sa ovako nabijenim cenama telefon vredi svaku paru. Ono Å¡to mi je odmah upalo u oÄ
iPhone 4 16GB SIM Free

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Kamiondzija napisao:Naravno, telefon jeste veliki i gabaritan i to će verovatno odbiti jedan broj ljudi od kupovine istog,
Mene ne :)
Kamiondzija napisao:ali kvalitet zvuka je drastično bolji od jedno 95% MP3 playera koje sam viđao. Dolby i SRS džidža bidže ipak ovde rade posao i više nego dovoljno,
:) Malo ga je Gsmarena na tom polju "pljunula" - sad, da li je do samih slušalica... nisu ni oni tu baš najjasniji.
Anyway, čestitam :) To je moja želja, malo me sputava trenutna cena i taj (samo) lcd ekran.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Нови Sense? Откључан/закључан? :)

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Mislim da se ne isplati danas obavezivati kod operatera za DHD koji nema nekih epohalnih unapređenja u odnosu na obični Desire, jer već u prvom kvartalu dolaze Tegra2 telefoni koji će hardverski biti dosta bolji od današnjih high end modela.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

[quote="Vlada Zem"]Malo ga je Gsmarena na tom polju "pljunula" - sad, da li je do samih slušalica... nisu ni oni tu baš najjasniji.
Anyway, Ä
iPhone 4 16GB SIM Free

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Kamiondzija, ok, hvala na review...
telep, je verovatno mislio na "moćnost" "dual cpu" i "hdmi", razumemo se :wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Kamiondzija, знам да долази нови Sense него ме је занимало какав ти се чини, на први поглед :wink:
И да...не рече, да ли је закључан на Теленор или не?

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Draco, na prvi pogled je super, ima sve ono Å¡to meni treba, a može da se podesi do najsitnijih detalja, tako da sam neke stvari pogasio. U svakom sluÄ
iPhone 4 16GB SIM Free

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Kamiondzija, jaви обавезно. Исплатило би ми се из ЦГ да узмем ако је откључан :wink:

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Telefon je mogao u telenoru da se uzme i 1.12. :D Iz prve ruke mogu da ti kazem. Deteljan review dolazi veceras sa svim MANAMA a ima lep broj :)
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

madness99, ajd požuri..:) jedva čekam da čujem šta ćeš za njega napisati..:) kako se baterija drži u odnosu na običan Desire? Kakav je novi Sense?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Ninolina, sudeći po Mobile-review baterija se slabije drži nego na običnom LINK :dry:
Sense je malo "ispeglan" (tvikovan), još "frendliji" sudeći po komentarima - može li više :). Ubačene nove app (po meni nepotrebno, tu je uvek "3dpart" izbor). Naravno, klizi :)
UBIO sam se od buljenja u revije i youtube, i dalje ne znam šta da mislim... Prodao Desire, WP7 zasad nikako, sPhone isto.
madness99, zaspao :wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Skinuo sam telefon sa punjaÄ
iPhone 4 16GB SIM Free

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Pa jako je nezgodno ocenjivati "trajanje baterije", to je baš individualno...
Po logici bateriju "srče" sve što se radi uz upaljen ekran (+dal'je tu i gprs, wifi...), da ne nabrajam - tipa browsing, igrice, setovanje, mailing, zilion aplikacija... - znači milion stvari za koje su ovakvi telefoni kao stvoreni i naravno da ćemo da "čačkamo"...
A ti periodi apdejtovanja, mp3, FM i sve ostalo što "radi" dok je fon "u džepu" malo utiče.
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori